edit: man dar pradziai reik nusipirkti gera case'a uz pigiai, harda ir ttt
edit2: kazkaip ar tik man atrodo, bet kad pagrindiniu komponentu kainos per pastaruosius 1,5 metu nelabai pasikeite
uz menka supratima gauni -Rashyd wrote:...
Renai, tavo vietoje, jei netureciau moto ir reiktu kokio 3-5 metu senumo, imciau kokias 3 laisvas dienas, masina su priekaba ir nulekciau fokietijon ar su keltu nuplaukciau pries tai susidejes pliusus prie ineto skelbimu. praketum, paziuretum 10 variantu, nusideretum ir atsiveztum ko nori. Kainuotu pridejus transportavima ne ka pigeu, bet gautum daigta.
nu bet as megstu keliones... gla ne visiem patinka trankytis fokietijoj..
antroje nuo virsaus nuotraukoj paziurek i ta vieta kur galva susijungia su bloku. nuo tarpines zemyn tepalai varo... tiek per cilindro galvo starpine, tiek per dangteli... viskas kas po galva apmyzta tepalu. Remas vietomis surudyjes, variklio apsaugos nebebera, sedyne kita nei pirmoj nuotraukoj... Toks jausmas, kad cia kitas mocas lyginant su pirma nuotrauka._hey wrote:nieko neiziuriu neiprasto tiek pirmojoje, tiek kitose nuotraukose