is kitos puses gi toks klausimelis kamuoja is vakaro,
6dieni kazkoks matau endurokriskrosas,
kaip suprantu an ratelio neminat niekas?
o pazet a bus y ka?
ziede tai merginu buva, o ten?
o ir renginys pora valandu skaityk.
cia isstojo naujox nuo gargzdu. balsojam aktyviau!