ishmestuvu kokibe?
- mindaugasa
- Raudondvario karjero siaubas
- Posts: 5750
- Joined: 23 Jun 2006, 20:32
- Location: yes
- Contact:
ishmestuvu kokibe?
kas susidure su juokingais brandais
Le Vince
ir
IXIL
nuomones?
aciu?
[/url]
Le Vince
ir
IXIL
nuomones?
aciu?
[/url]
Re: ishmestuvu kokibe?
imk mikronamindaugasa wrote:kas susidure su juokingais brandais
Le Vince
ir
IXIL
nuomones?
aciu?
[/url]
dabar akcije!
- mindaugasa
- Raudondvario karjero siaubas
- Posts: 5750
- Joined: 23 Jun 2006, 20:32
- Location: yes
- Contact:
- mindaugasa
- Raudondvario karjero siaubas
- Posts: 5750
- Joined: 23 Jun 2006, 20:32
- Location: yes
- Contact:
neuzskaitau. argumentu neraUsername wrote:Neimciau nei to nei to nei ano.
zr. www.rc51.com -mods -exhaust ten yra apzvalgele. motoblokams. bet manau, atspindi bendra situacija ir kitu modeliu. o tas bicas pats bandes ir zino biski daugiau negu mes visi kartu sudejus
- mindaugasa
- Raudondvario karjero siaubas
- Posts: 5750
- Joined: 23 Jun 2006, 20:32
- Location: yes
- Contact:
mindaugasa wrote:neuzskaitau. argumentu neraUsername wrote:Neimciau nei to nei to nei ano.
zr. www.rc51.com -mods -exhaust ten yra apzvalgele. motoblokams. bet manau, atspindi bendra situacija ir kitu modeliu. o tas bicas pats bandes ir zino biski daugiau negu mes visi kartu sudejus
Bet jis zino daug kartu maziau negu kitas bicas nuo kurio as informacija susirinkau.
Marketingas blia.
Ar sakiau kad visos dudos, skiriasi viena nuo kitos ~0.5-1kg galingumo?
Buvo testukas su 20gamintoju sliponu.
Turbut tas bicas to testuko nedare?
Arata zjb.nu?
mindaugasa wrote:skaitau, kad vienas is ishoriniu pozymiu, nuskakanciu kiek rimtai buvo derinta ismetimo sistema, yra ismetimo vamzdzio diametro kitimas.
keista, kad rimtieji leo vince turi vienoda triuba nuo kolektoriaus iki bakelio (midpipe)
Kas sake kad jie rimti? Jeigu sake tai melavo.
Jardine imk.
- mindaugasa
- Raudondvario karjero siaubas
- Posts: 5750
- Joined: 23 Jun 2006, 20:32
- Location: yes
- Contact:
jeigu ziurejai ta.org, tai turejai matyti testukus.
anie du gamintojai islindo, bo ju pilna vokietija. ixilo kazkaip niekur negirdejau prie rimtu priskiriant (nors motogp dalyvavo).
o bet taciau kadangi pasirinkime dar dalyvauja laikas ir pinigai, tai negaliu rinktis ko noreciau, t.y. sato.
jardina perziurejau:
a. tikrai imciau ju 2-1 sistemele, bet jos kazkaip nera ju saite!? wtf?
b. reiktu siustis is amerikes = laikas+transporto kaina+muitas/pvm
c
anie du gamintojai islindo, bo ju pilna vokietija. ixilo kazkaip niekur negirdejau prie rimtu priskiriant (nors motogp dalyvavo).
o bet taciau kadangi pasirinkime dar dalyvauja laikas ir pinigai, tai negaliu rinktis ko noreciau, t.y. sato.
jardina perziurejau:
a. tikrai imciau ju 2-1 sistemele, bet jos kazkaip nera ju saite!? wtf?
b. reiktu siustis is amerikes = laikas+transporto kaina+muitas/pvm
c
Kas nors is musu dyleriu/parduotuviu gal vezha? uzklaust reiktu....motoservisas vezha yoshimurkes.Nu aisku naujos, brangios ,etc.mindaugasa wrote:jeigu ziurejai ta.org, tai turejai matyti testukus.
anie du gamintojai islindo, bo ju pilna vokietija. ixilo kazkaip niekur negirdejau prie rimtu priskiriant (nors motogp dalyvavo).
o bet taciau kadangi pasirinkime dar dalyvauja laikas ir pinigai, tai negaliu rinktis ko noreciau, t.y. sato.
jardina perziurejau:
a. tikrai imciau ju 2-1 sistemele, bet jos kazkaip nera ju saite!? wtf?
b. reiktu siustis is amerikes = laikas+transporto kaina+muitas/pvm
c
Jeigu nenauju tada reik jebajuj ziureti, kur gi dar daugiau? Nebent netycia lietuviskame autopliuse butu kas nors....
Cia vezha is luiso (bet ten nieko nera) kazkas, ar koks tai motostiliusklaipeda.com gal ka turi.
- mindaugasa
- Raudondvario karjero siaubas
- Posts: 5750
- Joined: 23 Jun 2006, 20:32
- Location: yes
- Contact:
Tai tu nori Yoshimuros ir kazkokitko hibrida daryti? Tai gal pas ziurke susivirink / susikurk ta midpipe :lol: :lol:mindaugasa wrote:ebeju vartau po biski
parduotuves veza skurda. nusiunciau uzklusime del mikrono. jau klausiau josimuros. kaina mane suzlugde
uzklausiau amerikeno vieno del jardine. jei tas toki gales gauti, tai teks imt.
juokingiausia, kad man reikia 1 midpipe, bet ju atskirai nebuna, blia!
Arba gal ta dali dusles galima jebajuj kur gauti or smth....
idomu ar mazdos midpipe tiktu...turbut per stora dusla bus, pas dyzelius storos duslos aijna.
- mindaugasa
- Raudondvario karjero siaubas
- Posts: 5750
- Joined: 23 Jun 2006, 20:32
- Location: yes
- Contact: