Page 1 of 2
ishmestuvu kokibe?
Posted: 27 Jun 2006, 11:19
by mindaugasa
kas susidure su juokingais brandais
Le Vince
ir
IXIL
nuomones?
aciu?
[/url]
Re: ishmestuvu kokibe?
Posted: 27 Jun 2006, 11:20
by storms
mindaugasa wrote:kas susidure su juokingais brandais
Le Vince
ir
IXIL
nuomones?
aciu?
[/url]
imk mikrona
dabar akcije!
Posted: 27 Jun 2006, 11:31
by mindaugasa
link'as?
kiek brausinu po europa (vokietija. bo eu), tai vieni bos'ai ir leo vince.
apie pastaraji, beje labai teigiamai atsiliepe rc51org bosas. skaito auksciau uz vidurki (pvz. mikrona?)
be to yra mapu
?
idomu.
Posted: 27 Jun 2006, 11:38
by Username
Neimciau nei to nei to nei ano.
Posted: 27 Jun 2006, 11:46
by mindaugasa
Username wrote:Neimciau nei to nei to nei ano.
neuzskaitau. argumentu nera
zr.
www.rc51.com -mods -exhaust ten yra apzvalgele. motoblokams. bet manau, atspindi bendra situacija ir kitu modeliu. o tas bicas pats bandes ir zino biski daugiau negu mes visi kartu sudejus
Posted: 27 Jun 2006, 11:49
by gonzas
gincyjates del nieko.
pas mane ishvis stockas ir parpia kaip svirplys
tai uzhsikemsu ausis kamshtukais, kad negirdeti butu

Posted: 27 Jun 2006, 11:58
by mindaugasa
skaitau, kad vienas is ishoriniu pozymiu, nuskakanciu kiek rimtai buvo derinta ismetimo sistema, yra ismetimo vamzdzio diametro kitimas.
keista, kad rimtieji leo vince turi vienoda triuba nuo kolektoriaus iki bakelio (midpipe)

Posted: 27 Jun 2006, 12:07
by Username
mindaugasa wrote:Username wrote:Neimciau nei to nei to nei ano.
neuzskaitau. argumentu nera
zr.
www.rc51.com -mods -exhaust ten yra apzvalgele. motoblokams. bet manau, atspindi bendra situacija ir kitu modeliu. o tas bicas pats bandes ir zino biski daugiau negu mes visi kartu sudejus
Bet jis zino daug kartu maziau negu kitas bicas nuo kurio as informacija susirinkau.
Marketingas blia.
Ar sakiau kad visos dudos, skiriasi viena nuo kitos ~0.5-1kg galingumo?
Buvo testukas su 20gamintoju sliponu.
Turbut tas bicas to testuko nedare?
Arata zjb.nu?
Posted: 27 Jun 2006, 12:08
by Username
mindaugasa wrote:skaitau, kad vienas is ishoriniu pozymiu, nuskakanciu kiek rimtai buvo derinta ismetimo sistema, yra ismetimo vamzdzio diametro kitimas.
keista, kad rimtieji leo vince turi vienoda triuba nuo kolektoriaus iki bakelio (midpipe)

Kas sake kad jie rimti? Jeigu sake tai melavo.
Jardine imk.
Posted: 27 Jun 2006, 12:13
by mindaugasa
jeigu ziurejai ta.org, tai turejai matyti testukus.
anie du gamintojai islindo, bo ju pilna vokietija. ixilo kazkaip niekur negirdejau prie rimtu priskiriant (nors motogp dalyvavo).
o bet taciau kadangi pasirinkime dar dalyvauja laikas ir pinigai, tai negaliu rinktis ko noreciau, t.y. sato.
jardina perziurejau:
a. tikrai imciau ju 2-1 sistemele, bet jos kazkaip nera ju saite!? wtf?
b. reiktu siustis is amerikes = laikas+transporto kaina+muitas/pvm
c

Posted: 27 Jun 2006, 12:19
by Username
mindaugasa wrote:jeigu ziurejai ta.org, tai turejai matyti testukus.
anie du gamintojai islindo, bo ju pilna vokietija. ixilo kazkaip niekur negirdejau prie rimtu priskiriant (nors motogp dalyvavo).
o bet taciau kadangi pasirinkime dar dalyvauja laikas ir pinigai, tai negaliu rinktis ko noreciau, t.y. sato.
jardina perziurejau:
a. tikrai imciau ju 2-1 sistemele, bet jos kazkaip nera ju saite!? wtf?
b. reiktu siustis is amerikes = laikas+transporto kaina+muitas/pvm
c

Kas nors is musu dyleriu/parduotuviu gal vezha? uzklaust reiktu....motoservisas vezha yoshimurkes.Nu aisku naujos, brangios ,etc.
Jeigu nenauju tada reik jebajuj ziureti, kur gi dar daugiau? Nebent netycia lietuviskame autopliuse butu kas nors....
Cia vezha is luiso (bet ten nieko nera) kazkas, ar koks tai motostiliusklaipeda.com gal ka turi.
Posted: 27 Jun 2006, 12:23
by mindaugasa
ebeju vartau po biski
parduotuves veza skurda. nusiunciau uzklusime del mikrono. jau klausiau josimuros. kaina mane suzlugde
uzklausiau amerikeno vieno del jardine. jei tas toki gales gauti, tai teks imt.
juokingiausia, kad man reikia 1 midpipe, bet ju atskirai nebuna, blia!
Posted: 27 Jun 2006, 12:26
by Username
mindaugasa wrote:ebeju vartau po biski
parduotuves veza skurda. nusiunciau uzklusime del mikrono. jau klausiau josimuros. kaina mane suzlugde
uzklausiau amerikeno vieno del jardine. jei tas toki gales gauti, tai teks imt.
juokingiausia, kad man reikia 1 midpipe, bet ju atskirai nebuna, blia!
Tai tu nori Yoshimuros ir kazkokitko hibrida daryti? Tai gal pas ziurke susivirink / susikurk ta midpipe :lol: :lol:
Arba gal ta dali dusles galima jebajuj kur gauti or smth....
idomu ar mazdos midpipe tiktu...turbut per stora dusla bus, pas dyzelius storos duslos aijna.
Posted: 27 Jun 2006, 12:29
by mindaugasa
va ten blogay gaunasi, bo joshio midpipe yra diametro padidejimas nuo 2 iki 2.25colio

taip paprastai nesigaus.
as sutikciau keisti i jardina 2-1 (sutaupome svorio ir 50proc. mazeja galimybe batono atveju kristi i minusa del ismetimo sistemos gedimu

)
Posted: 03 Jul 2006, 11:51
by gonzas
tai kaip ten del tu ishmestuvu?
kadangi mano sugreziotas stockas yra nedvasinga, tai vaziuosiu paziuret ka gero turi mano draugeliai, prekiaujantys dauztom pirdom.
kaip visa tai parenkama pagal kubatura, silyndru kieki ir ttt.............
pakonsultuokite. uzh gera konsultacija gausit +190
[-o<