Page 1 of 4

Vakar

Posted: 24 Jul 2006, 10:55
by Username
susinervinau.

siandien biski geriau jau.

Re: Vakar

Posted: 24 Jul 2006, 11:02
by mindaugasa
Username wrote:susinervinau.

siandien biski geriau jau.
ishgerej funkcines arbatos?!?

kas nutiko?
kas pirmas, kas antras, kas jau turi akrapovichiu
?

Posted: 24 Jul 2006, 11:02
by w919
kas yra? konkurencija atkrito?

Posted: 24 Jul 2006, 11:16
by Username
w919 wrote:kas yra? konkurencija atkrito?
luzeriams pasiseke blia.

paruko dumelis paruko.

Posted: 24 Jul 2006, 11:17
by mindaugasa
Username wrote:
w919 wrote:kas yra? konkurencija atkrito?
luzeriams pasiseke blia.

paruko dumelis paruko.
kirtimuose sandeliai dege? zinojau!

Posted: 24 Jul 2006, 11:26
by Username
Is pradziu svilo padangos, bet to neuzteko.Tada dar ir kaminai paruko ....


nachui kurva vel susinervinu apie tai berasydamas, keiciam tema :pain10:

Posted: 24 Jul 2006, 13:45
by Vee Crunchy
Bullshitas ble, biauru klausyt situ nesamoniu.
Haydenas yra vienas is triju rideriu, scorines taskus visose siu metu gonkese; is 11 gonkiu tik du kartai buvo outside podium.
Sekme lemia ne tik riderio talentas, bet ir moto performancas, komanda, padangos ir tt.
Niekas nesigincina, kad rossis yra the best rideris, bet kaip matom to neuztenka. Didziausias loseris siais metais yra YAMAHA su savo vibratoriais ir panasiom problemom. Atimk is Yamahos Rossi, atimk michelinus ir gausi Tech3.
Haydenas ir Pedroza kartu su savo motu ir komanda siais metas yra ten, kur ir turi buti - on top. Turi but visiskas spazmatikas, kad nematyt, jog ju bendras paketas yra visa galva ir peciais auksciau nei bet kas kitas siais metais.

Ir siaip tau smagu hate'inti, ania? Tiesiog ziureti ir enjoyinti geras gonkes nesigauna?

Posted: 24 Jul 2006, 13:48
by w919
+100 uz kalbejima is esmes.
bet, kaip jau bandes, nustebciau jeigu yuzefas suprastu ka sakai. :)

Posted: 24 Jul 2006, 14:31
by Username
Vee Crunchy wrote:Bullshitas ble, biauru klausyt situ nesamoniu.
Haydenas yra vienas is triju rideriu, scorines taskus visose siu metu gonkese; is 11 gonkiu tik du kartai buvo outside podium.
Sekme lemia ne tik riderio talentas, bet ir moto performancas, komanda, padangos ir tt.
Niekas nesigincina, kad rossis yra the best rideris, bet kaip matom to neuztenka. Didziausias loseris siais metais yra YAMAHA su savo vibratoriais ir panasiom problemom. Atimk is Yamahos Rossi, atimk michelinus ir gausi Tech3.
Haydenas ir Pedroza kartu su savo motu ir komanda siais metas yra ten, kur ir turi buti - on top. Turi but visiskas spazmatikas, kad nematyt, jog ju bendras paketas yra visa galva ir peciais auksciau nei bet kas kitas siais metais.

Ir siaip tau smagu hate'inti, ania? Tiesiog ziureti ir enjoyinti geras gonkes nesigauna?
bbd ant to kuri komanda geriausia, man svarbu geriausias rideris geriausioje vietoje.Taskas.

O kad gaidenas su geriausiu motu negali laimeti (ishskyrus namu pranasuma ir assena kuriame atidave jam pirma vieta kitas amerikos herojus) tai toks rideris champu tapti NENUSIPELNO. Blia net normalios pergales negali aptureti "herojus". Laza apgailetina.


O geros gonkes buvo vokietijoje, cia buvo vidutines gonkes su keleta idomesniu lenkimu ir suzukiu kritimu zemyn. Beje Yamaha siais metais turi turbut antra pagal geruma mota, visokie suzuki ir kawasaki dar prasciau pasirodo, jeigu sunkiai matosi.

Stabilus vidutiniokas - nepriot.

Posted: 24 Jul 2006, 14:32
by Username
w919 wrote:+100 uz kalbejima is esmes.
bet, kaip jau bandes, nustebciau jeigu yuzefas suprastu ka sakai. :)
tu visiskai teisus, 99% atveju tu nesupranti ka yuzefas sako, o ne atvirksciai :)

Posted: 24 Jul 2006, 14:42
by mindaugasa
kai as dar buvau jaunas ir dalyvaudavau iv. varzybose, tai paprastai apdovanodavo tuos , kurie laimejo ir jie budavo laikomis geriausiais.
o tie, kuris nelaimedavo, nesiskaitydavo geriausias.
dabar laikai pasikeite ir nebegaliu nieko patvirtinti arba paneigti.
gal nuo 2008-uju olimpinis komitetas prades apdovanojima ir nelaimejusiu, bet geriausiu sportininku apdovanojimus.
dailiajame ciuozime jau kuris laikas tai vykdoma.
siulau motogp prilyginti dailiajam ciuozimui.
:3some:

Posted: 24 Jul 2006, 14:47
by Vee Crunchy
Yo, suprantu, kad abidna kad rossis ne pirmoj vietoj. Bet turi teisingai matyti ir suprasti kas yra loseris sitoj situacijoj.
Rossis yra geresnis ir uz haydena ir uz pedroza, bet to finish first you first have to finish.
Repsol komandoj nera silpnu vietu, viskas workina perfectly. Tuo tarpu Yamaha, turedama hands down geriausia rideri nesugeba duoti jam veikiancio moto. Nu ble ar nejuokinga ta ju vibracijos problema, kai puse sezono net nesugeba suprasti is kur ji randasi.. =D>
Tuo tarpu suzuki yra neabejotinai didziausia progresa padariusi komanda. Ir svarbiausias faktorius, lemiantis ju atsilikima gonkiu pabaigoje yra bridgestonai.

Posted: 24 Jul 2006, 14:48
by Username
Tai blia ir eziukui aisku kas susimove ir kieno variklis parejo ](*,)


Ir dar neaisku ar tas bridgestonas suzukiui maiso ar smarkiai padeda.

Posted: 24 Jul 2006, 14:52
by Renaz
Pritariu. Man dar is filmo patiko tas bichas su simpatiska zmona. Hoperis ar kaip ten ji. Stengiasi matos bachurs, ir siaip nepasikeles. As aisku baisiai persiparsau interesantu, bet paziurekit jus i Rosio sukuosena! Jokios aerodinamikos, as skaitau, kad del jos tos vibracijos ir atsiranda! :rr:

Posted: 24 Jul 2006, 14:58
by Username
Jo, jeigu tu varai pirmas, visus darai ir likus 2 ratams nupuna variklis, tai tu istikruju nemoki greitai vaziuoti ir tavo rankos bei kojos kreivos =D> ](*,)