Salmo (kefyro) sietkele ir e-komercija

Parduodu, perku, keičiu, dovanoju
User avatar
wundis
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 7459
Joined: 20 Jun 2007, 17:23
Location: Šviežio sūrio kraštas

Salmo (kefyro) sietkele ir e-komercija

Post by wundis »

Labadiena,

Su salyga kad F-Kûnas prisiþadëjo pardoty sniego spalvos (neapsisioto) salma, siuo metu yra paieskoma sietkele (kaip kefyrui) salmui veziot. Taigi klausimas: kas turi atliekama ir nori acikratyt uz pinigus/alu/tuscius pazadus ?
+2/-14
User avatar
ezhiukas
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 6496
Joined: 25 Jun 2006, 22:13
Location: Vilnius
Contact:

Post by ezhiukas »

taigi buvo kalba kad sia savaite bus daromas uzsakymas is louiso. Yra ten tu sietkiu pirkt. Paieskok
User avatar
wundis
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 7459
Joined: 20 Jun 2007, 17:23
Location: Šviežio sūrio kraštas

Post by wundis »

jo. tai tcia yra acarginis varijentas. o bet taciau su salyga kad sietkeles reiktu greitai - klausiu cia. jei nieko nesigaus jamsiu per ten. arba pajemsiu apelsinu pakuote (fasuotu ) ir is ipakavimo pasidarysiu ! :D
+2/-14
User avatar
ezhiukas
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 6496
Joined: 25 Jun 2006, 22:13
Location: Vilnius
Contact:

Post by ezhiukas »

na pas mane yra keli 10001150 is luiso. Galiu paskolint laikinam naudojimui kol is luiso atsius
User avatar
mindaugasa vol.2
Dievo treneris
Posts: 13060
Joined: 21 Jan 2008, 18:09
Location: balsiai
Contact:

Post by mindaugasa vol.2 »

as turiu atliekama ir sietkele ir nesiojimui spec maisa, bet neparduosiu! va.
padiskutuojame?
cross cojones PC
User avatar
wundis
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 7459
Joined: 20 Jun 2007, 17:23
Location: Šviežio sūrio kraštas

Post by wundis »

OK, taip ir uzsirasau: "Kefyro sietkutes klausimu kreiptis pas yozhega"
+2/-14
User avatar
wundis
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 7459
Joined: 20 Jun 2007, 17:23
Location: Šviežio sūrio kraštas

Post by wundis »

mindaugasa vol.2 wrote:as turiu atliekama ir sietkele ir nesiojimui spec maisa, bet neparduosiu! va.
padiskutuojame?
jo. reikia didelio fleimo sia tema.
klausiu: Joachimai,o kodel neparduositia ?

PS nesiojimui spec maisa turu ir asej, bet jo irgi neparduosiu !
+2/-14
Vito
Pastovus ganerio lankytojas
Posts: 1193
Joined: 12 May 2007, 11:59
Location: Vilnius
Contact:

Re: Salmo (kefyro) sietkele ir e-komercija

Post by Vito »

wundis wrote:Labadiena,

Su salyga kad F-Kûnas prisiþadëjo pardoty sniego spalvos (neapsisioto) salma, siuo metu yra paieskoma sietkele (kaip kefyrui) salmui veziot. Taigi klausimas: kas turi atliekama ir nori acikratyt uz pinigus/alu/tuscius pazadus ?
Turiu vietoje. Kol kas tik juodos spalvos, ant dienu gausiu melynos ir raudonos. Kaina 15 lt.
User avatar
mindaugasa vol.2
Dievo treneris
Posts: 13060
Joined: 21 Jan 2008, 18:09
Location: balsiai
Contact:

Post by mindaugasa vol.2 »

tiesiog manau, kad esame kiaurai sumatereleje: viska cia perkame ir parduodame. negalima taip! ne vien pinigais zmogus gyvas.
ir pats sau nusprendziau: bent jau sietkos kefyrui neparduosiu. na nors kazko neparduosiu. uz jokius pinigus.

be to siulau kiekviena treciadieni komercijos skyreli uzblokuoti.
cross cojones PC
tckd
Dievas
Posts: 10845
Joined: 28 Feb 2007, 08:59
Location: stotinis.
Contact:

Post by tckd »

o as spec. maisa pardociau.
bet labai uz brangjiai nes "made 2 race"!!!
less teeth, more tits.
User avatar
mindaugasa vol.2
Dievo treneris
Posts: 13060
Joined: 21 Jan 2008, 18:09
Location: balsiai
Contact:

Post by mindaugasa vol.2 »

tckd wrote:o as spec. maisa pardociau.
bet labai uz brangjiai nes "made 2 race"!!!
o tevyne irgi parduotum? tvardykis!
cross cojones PC
User avatar
wundis
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 7459
Joined: 20 Jun 2007, 17:23
Location: Šviežio sūrio kraštas

Re: Salmo (kefyro) sietkele ir e-komercija

Post by wundis »

Vito wrote: Turiu vietoje. Kol kas tik juodos spalvos, ant dienu gausiu melynos ir raudonos. Kaina 15 lt.
otaitau koks malonus netiketumas! kaip tik si 4adieni (tipo, ryotj) vygstu kauno kryptimi, galetume apturet VERSLA. Kaip man jumi rast/sukontagtuot ?
kitiems skaityti nebutina, cia private mesadzas ©Storms
+2/-14
Vito
Pastovus ganerio lankytojas
Posts: 1193
Joined: 12 May 2007, 11:59
Location: Vilnius
Contact:

Re: Salmo (kefyro) sietkele ir e-komercija

Post by Vito »

wundis wrote:
Vito wrote: Turiu vietoje. Kol kas tik juodos spalvos, ant dienu gausiu melynos ir raudonos. Kaina 15 lt.
otaitau koks malonus netiketumas! kaip tik si 4adieni (tipo, ryotj) vygstu kauno kryptimi, galetume apturet VERSLA. Kaip man jumi rast/sukontagtuot ?
kitiems skaityti nebutina, cia private mesadzas ©Storms
Veiveriø g. 150, Aleksotas, Kaunas, Autosabinos automobiliu salone kur pardavineja tokius kibirus kaip Honda, Citroen ir KIA, salia Maxima Baze, pasiklyst neturetum :)
Jei ka 8618 77009. Numeris darbinis, tai duodu privaciai viesai :)
User avatar
wundis
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 7459
Joined: 20 Jun 2007, 17:23
Location: Šviežio sūrio kraštas

Re: Salmo (kefyro) sietkele ir e-komercija

Post by wundis »

Vito wrote: Veiveriø g. 150, Aleksotas, Kaunas
ok. su salyga kad Kauna zinau tik tiek kad uztektu iki kacergines nuvaziuot (nu niekaip nepagaunu as to degaliniu tinklo architekturinio ansamblio), visai imanomas variantas, kad skambysiuos teirausiuos kaip dasigaut. Zemelapi turekitia po ranka, kad galetume susikalbet!
+2/-14
Yvl
Dievas
Posts: 12295
Joined: 24 Jun 2006, 20:54
Location: Suostene
Contact:

Re: Salmo (kefyro) sietkele ir e-komercija

Post by Yvl »

wundis wrote:
Vito wrote: Veiverių g. 150, Aleksotas, Kaunas
ok. su salyga kad Kauna zinau tik tiek kad uztektu iki kacergines nuvaziuot (nu niekaip nepagaunu as to degaliniu tinklo architekturinio ansamblio), visai imanomas variantas, kad skambysiuos teirausiuos kaip dasigaut. Zemelapi turekitia po ranka, kad galetume susikalbet!
idant duotu momentu esu shudo malimo specas - galiu pabut shturmanu. noretum?
Peace ДА!
Locked