Salmo (kefyro) sietkele ir e-komercija
- wundis
- Raudondvario karjero siaubas
- Posts: 7459
- Joined: 20 Jun 2007, 17:23
- Location: Šviežio sūrio kraštas
Salmo (kefyro) sietkele ir e-komercija
Labadiena,
Su salyga kad F-Kûnas prisiþadëjo pardoty sniego spalvos (neapsisioto) salma, siuo metu yra paieskoma sietkele (kaip kefyrui) salmui veziot. Taigi klausimas: kas turi atliekama ir nori acikratyt uz pinigus/alu/tuscius pazadus ?
Su salyga kad F-Kûnas prisiþadëjo pardoty sniego spalvos (neapsisioto) salma, siuo metu yra paieskoma sietkele (kaip kefyrui) salmui veziot. Taigi klausimas: kas turi atliekama ir nori acikratyt uz pinigus/alu/tuscius pazadus ?
+2/-14
- mindaugasa vol.2
- Dievo treneris
- Posts: 13060
- Joined: 21 Jan 2008, 18:09
- Location: balsiai
- Contact:
Re: Salmo (kefyro) sietkele ir e-komercija
Turiu vietoje. Kol kas tik juodos spalvos, ant dienu gausiu melynos ir raudonos. Kaina 15 lt.wundis wrote:Labadiena,
Su salyga kad F-Kûnas prisiþadëjo pardoty sniego spalvos (neapsisioto) salma, siuo metu yra paieskoma sietkele (kaip kefyrui) salmui veziot. Taigi klausimas: kas turi atliekama ir nori acikratyt uz pinigus/alu/tuscius pazadus ?
- mindaugasa vol.2
- Dievo treneris
- Posts: 13060
- Joined: 21 Jan 2008, 18:09
- Location: balsiai
- Contact:
tiesiog manau, kad esame kiaurai sumatereleje: viska cia perkame ir parduodame. negalima taip! ne vien pinigais zmogus gyvas.
ir pats sau nusprendziau: bent jau sietkos kefyrui neparduosiu. na nors kazko neparduosiu. uz jokius pinigus.
be to siulau kiekviena treciadieni komercijos skyreli uzblokuoti.
ir pats sau nusprendziau: bent jau sietkos kefyrui neparduosiu. na nors kazko neparduosiu. uz jokius pinigus.
be to siulau kiekviena treciadieni komercijos skyreli uzblokuoti.
cross cojones PC
- mindaugasa vol.2
- Dievo treneris
- Posts: 13060
- Joined: 21 Jan 2008, 18:09
- Location: balsiai
- Contact:
- wundis
- Raudondvario karjero siaubas
- Posts: 7459
- Joined: 20 Jun 2007, 17:23
- Location: Šviežio sūrio kraštas
Re: Salmo (kefyro) sietkele ir e-komercija
otaitau koks malonus netiketumas! kaip tik si 4adieni (tipo, ryotj) vygstu kauno kryptimi, galetume apturet VERSLA. Kaip man jumi rast/sukontagtuot ?Vito wrote: Turiu vietoje. Kol kas tik juodos spalvos, ant dienu gausiu melynos ir raudonos. Kaina 15 lt.
kitiems skaityti nebutina, cia private mesadzas ©Storms
+2/-14
Re: Salmo (kefyro) sietkele ir e-komercija
Veiveriø g. 150, Aleksotas, Kaunas, Autosabinos automobiliu salone kur pardavineja tokius kibirus kaip Honda, Citroen ir KIA, salia Maxima Baze, pasiklyst neturetumwundis wrote:otaitau koks malonus netiketumas! kaip tik si 4adieni (tipo, ryotj) vygstu kauno kryptimi, galetume apturet VERSLA. Kaip man jumi rast/sukontagtuot ?Vito wrote: Turiu vietoje. Kol kas tik juodos spalvos, ant dienu gausiu melynos ir raudonos. Kaina 15 lt.
kitiems skaityti nebutina, cia private mesadzas ©Storms
Jei ka 8618 77009. Numeris darbinis, tai duodu privaciai viesai
- wundis
- Raudondvario karjero siaubas
- Posts: 7459
- Joined: 20 Jun 2007, 17:23
- Location: Šviežio sūrio kraštas
Re: Salmo (kefyro) sietkele ir e-komercija
ok. su salyga kad Kauna zinau tik tiek kad uztektu iki kacergines nuvaziuot (nu niekaip nepagaunu as to degaliniu tinklo architekturinio ansamblio), visai imanomas variantas, kad skambysiuos teirausiuos kaip dasigaut. Zemelapi turekitia po ranka, kad galetume susikalbet!Vito wrote: Veiveriø g. 150, Aleksotas, Kaunas
+2/-14
Re: Salmo (kefyro) sietkele ir e-komercija
idant duotu momentu esu shudo malimo specas - galiu pabut shturmanu. noretum?wundis wrote:ok. su salyga kad Kauna zinau tik tiek kad uztektu iki kacergines nuvaziuot (nu niekaip nepagaunu as to degaliniu tinklo architekturinio ansamblio), visai imanomas variantas, kad skambysiuos teirausiuos kaip dasigaut. Zemelapi turekitia po ranka, kad galetume susikalbet!Vito wrote: Veiverių g. 150, Aleksotas, Kaunas
Peace ДА!