Page 1 of 2
Spidi odinis kombezas (for bondage use)
Posted: 20 Apr 2008, 22:31
by didzhej
Sveiki,
ne as parduodu, as tik pakabinau skelbima.
Parduoda draugas, bet cia nebuna, taigi.. Gal kam reikia
SPIDI kostiumukas, odinis, vientisas. Dydis: 48
Pinigu 1500 LT (derybomis pasiryzes proto ribose)
Idedu iliustracija:

Posted: 20 Apr 2008, 23:10
by efk0nas
Prieš mėnesį saviškį labai panašiai atrodantį (tik kad SPADA, ne SPIDI

) pardaviau už 600 Lt. Dėvėjau gal 5 kartus, tad atrodė kaip naujas.
P.S. Brungu!

Posted: 20 Apr 2008, 23:40
by didzhej
Sits naujas kastuoja 2500 Lt
ir SPADA nera lygu SPIDI
ir dar, orientuotas jis i zmones turincius siek tiek maziau pinigu, bet ne per mazai, kad pirktu (arba nepirktu) kokiu nors nereikalingu dalyku.
** uzsistojau parduodama preke, nes pamaniau, kad reikejo **
Posted: 20 Apr 2008, 23:50
by efk0nas
Gerai gerai, visai nesiruošiau gadint komercijos. Daviau net pliusą už atkaklumą!
Tuoj pasijamsiu kokią normalią tekstilę, iškeisiu cibuką į vfr'ą ir mausiu kruizint. O visi manekenai mirs savo odiniuose klaunkostiumuose

Posted: 20 Apr 2008, 23:52
by didzhej
Pas tave nera dilemos kokius dalkykus pirkti? Pvz. ar nori striukes su apsaugomis ar kokio nors 'sietelio' su apsaugomis ir deveti bet kokia striuke?
Posted: 21 Apr 2008, 00:03
by efk0nas
Aš čia jau antri metai su savo problemom patarimų prašinėju. Ale kad geriausias patarimas yra eit ir matuotis ;)
Noriu geros aprangos su maksimaliai rimtom apsaugom ir kiek tai įmanoma all-season. Ta prasme atsibodo šalt-prakaituot-šlapt nuo lietaus su odiniais kombiezais. Noriu važiuot patogiai, nebijot lietaus ir tuo pačiu kad nenumirčiau nuo karščio ir nepatogumo, jei neduokdie reik pavalgyt su apranga kokioj pakelės kavinėj.
Nebūtų Aprilia, jau būčiau seniai paėmęs Vaidulio išgirtą H2-out'ą.. O dabar ieškau kažkokio analogo.
Posted: 21 Apr 2008, 00:07
by Yvl
H2outu maciau motogamoj...
Posted: 21 Apr 2008, 00:08
by didzhej
As turiu H2OUT'a ir viena brangesniu, su keliais sluoksniais kuriuos galima issegti ir pan. Bet!!! As taip pat manau, kad man siai dienai reikia tokiu:
http://www.ride.lt/catalog?item=737 (net tikiu, kad juos ir pirksiu)
Dar imanomas variantas analogiskai atrodantys ACERBIS.
Del EVS manau probl. neturetu but, nes juos naudoja didzioji dalis lietuvos enduristu.
Dar galvoju ar imti tokius ar krosinius, plastikinius.. bet su anais i miesta lysti bus neitin patogu, plius su jais reikes spec.marskineliu, o va su EVS'ais galima nors ir marskinius uzsideti.
Posted: 21 Apr 2008, 00:16
by efk0nas
Šarvus turiu. Karštą dieną jie gal ir gerai, bet kitų mano reikalavimų (neperlijami, tinkami važinėt šaltu oru) neatitinka.
Posted: 21 Apr 2008, 00:45
by Renaz
Mano 2 ct:
- H2Out gerai silpnai endurinant. Minusas - skystos apsaugos
Labiausiai patinkanti isbandyta konfiguracija:

(senesnis dezainas)
arba

Posted: 21 Apr 2008, 01:00
by didzhej
acerbis +
oxtar +
visa kita vartotina
Posted: 21 Apr 2008, 10:47
by tckd
naudojamos duoto konfigo SHIFT kelnytes
bliam kai bijo karscio pasirodo..
pas rashyda didziule skyle isdygo iskart
mano dar laikesi bet aTkelinejau pora kartu moca ana savaite,
gryztu ziuriu kelias isdeges..

Posted: 21 Apr 2008, 13:05
by didzhej
Ir noriu prideti savo keliolika litu.. jos ir Karcherio bijo!

Posted: 21 Apr 2008, 13:09
by mindaugasa vol.2
as galvojau, kad tik brytvininkai yra manekenai ir nelygis su kokia dieduko kozhufke pralekt.
bet ziuriu, kad endurininkai yra dar labiau manekenai ir jezusmarija, kokie madingi skudureliai!
o ka mantas petruskevichius pasakytu?
heheeee
Posted: 21 Apr 2008, 13:30
by didzhej
man pasakytu: labas..eee.. eee...
as pasakyciau: donatas
jis: .. aaaa.. jojo, labas kaip olia.

nu kazkaip taip!