[Perku] Mini Bike (Pocket)

Parduodu, perku, keičiu, dovanoju
Post Reply
Rolas

[Perku] Mini Bike (Pocket)

Post by Rolas »

Taigi, perku Mini Bike Vilniuje.
Stovis turetu buti naudotas, bet neblogas.

49 kubai.

Kaina sutartine, siulyti ivairius variantus.
Galite rasyti privacias zinutes.
Jei netycia naudojates skype: Agurkiukasz

Taigi, laukiu ivairiu pasiulymu.
User avatar
wundis
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 7459
Joined: 20 Jun 2007, 17:23
Location: Šviežio sūrio kraštas

Post by wundis »

Agurkas, o galim nieko nerasyt a ? Arba kitaip tariant ateini cia, nori komercijos, bet apie save i atitinkama kampeli nieko neparasai. Gal tu narkomanas ar, dar blogiau, komunistas a ?! O su tokiais reikalu nera =;

EDIT: paskatinimui idejau minusa.
EDIT2: kai galesiu!
+2/-14
Rolas

Post by Rolas »

Ot, tai man cia savo gyvenimo aprasyma reikia ideti?
Galiu patikinti - narkomanams ir jiem prijauciantiems rankas nukapociau kad tokiu tik maziau butu :chain:
O del minuso tai nelabai ir supratau.
Na as cia atejau vien del to, nes noriu pocket isigyti, tai kad diskutuoti kazkaip ir neturiu tokio tikslo ir ziniu :)
User avatar
wundis
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 7459
Joined: 20 Jun 2007, 17:23
Location: Šviežio sūrio kraštas

Post by wundis »

Taip. butinas CV Europass formatu. Ir siaip cia yra diskusiju forumas, skelbimu skilti turim, bet komercija vyksta su +/- matytais zmonemis. Yra motomanai yra biteplius, yra skelbiu.lt ir panasios vietos skelbimam deliot.
Na ir galu gale cia visi rimti, su koviniais litrais :albino:
+2/-14
Rolas

Post by Rolas »

As labai gerai suprantu, tai todel ir rasau, nes manau jog kaikurie is jusu tikrai turi tureti toki daikciuka jau nelabai ir reikalinga ir pamesta :) Todel laukiu pasiulymu ;)
User avatar
wundis
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 7459
Joined: 20 Jun 2007, 17:23
Location: Šviežio sūrio kraštas

Post by wundis »

arciausiai minibaiko cia yra turbut mindaugaso zoliapjove kodiniu pavadinimu HD Sportster
Image
bet nezinau ar parduoda :roll:
+2/-14
Rolas

Post by Rolas »

Na tai palaukim kol parasys zmones.

Ir bukim draugiski, neterskime sitos temos plepalais ;) Aciu uz supratinguma.
User avatar
El Traxo
Rossis jam tarnauja
Posts: 9292
Joined: 27 Jun 2007, 23:32
Location: Žemutiniai Bezdonys
Contact:

Post by El Traxo »

Rolas wrote:Aciu uz supratinguma.
ke???
How does you do?
Arvis
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 5432
Joined: 21 Nov 2006, 15:42
Location: VNO
Contact:

Post by Arvis »

nieko nesupratau. Kodel dar nenumoderuota i koNtposta? Daviau -
"Beer is proof that God loves us and wants us to be happy."
User avatar
wundis
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 7459
Joined: 20 Jun 2007, 17:23
Location: Šviežio sūrio kraštas

Post by wundis »

atsinaujinus karmai, pagaliau uzdejau minusa ir as. atejes agurkas is *ui parysh kieno trilitreko aiskina ir iesko supratingumo. jau nekalbant apie komercijos viltis.
o kas del numoderavimo, tai skaitau tegu padziusta biski. gal protingi zmones parasys :-k
+2/-14
Yvl
Dievas
Posts: 12295
Joined: 24 Jun 2006, 20:54
Location: Suostene
Contact:

Post by Yvl »

Rashau: Linkas
Peace ДА!
User avatar
didzhej
Dievas
Posts: 10029
Joined: 19 Sep 2006, 21:33
Location: E 25,247 N 54,724
Contact:

Post by didzhej »

paloxinau ir as minusu.
nepatiko.
kaip zmogus ir kaip asmenybe.
neatviras kazkoks ir dar ... nu ... :chain:

didzhej
User avatar
Renaz
Site Admin
Posts: 4903
Joined: 01 Jul 2006, 09:03
Location: Taip pat

Post by Renaz »

Rolas wrote:Na tai palaukim kol parasys zmones.

Ir bukim draugiski, neterskime sitos temos plepalais ;) Aciu uz supratinguma.
Ziurek jau ir vadovaut pradejo!
Добро пожаловать нахуй
User avatar
mindaugasa vol.2
Dievo treneris
Posts: 13060
Joined: 21 Jan 2008, 18:09
Location: balsiai
Contact:

Post by mindaugasa vol.2 »

dedu + uztai, kad ir man pocketas idomu, be to iki dabar neparas ne vieno keiksmazodzio
kai nupirksi, parashyk
cross cojones PC
Post Reply