temperaturu matavimas

Motociklų konstrukcijos klausimai, remontas
Post Reply
User avatar
mindaugasa
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 5750
Joined: 23 Jun 2006, 20:32
Location: yes
Contact:

temperaturu matavimas

Post by mindaugasa »

labas sekmadienis,
kas galetu speti: ar butu privalumas matuoti ne variklio ausinimo skyscio temperaturo, o variklio galvutes temperatura?
cia yra toks pasiulymas ir nzn. neturiu nuomones.

kuris matavimas a. tiksliau, b. operatyviau atspindetu variklio bukle?
User avatar
Username
Dievas
Posts: 10217
Joined: 24 Jun 2006, 10:51

Post by Username »

Cia reiktu uzbegti ivykiams uz akiu: na tarkim zinai kad galvutes temp tokia ir tokia....ir ka? :roll:


O kokia ji turi buti "normali" ir kai jeigu ji biski ausktesne? Stosi kelkrasty ir lauksi?


Manau darant variklio tiuninga, viduriu keitimus, derinimus ir poto lendant i koki zieda tas aktualu, o jeigu viskas lieka stok tai ta temperatura bus "gera" :mrgreen:
Image
User avatar
mindaugasa
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 5750
Joined: 23 Jun 2006, 20:32
Location: yes
Contact:

Post by mindaugasa »

Username wrote:Cia reiktu uzbegti ivykiams uz akiu: na tarkim zinai kad galvutes temp tokia ir tokia....ir ka? :roll:


O kokia ji turi buti "normali" ir kai jeigu ji biski ausktesne? Stosi kelkrasty ir lauksi?


Manau darant variklio tiuninga, viduriu keitimus, derinimus ir poto lendant i koki zieda tas aktualu, o jeigu viskas lieka stok tai ta temperatura bus "gera" :mrgreen:
o kur, kolega pasakyta, kokia yra "gera" variklio ausinimo skyscio temperatura?
musu zinios, teisingiau nuojauta remiasi vienu faktu: prie 100 laipsniu (jei sistemoje nera padidinto slegio) uzverda svarus vanduo. na ir kas?

klausimas kilo is to, kad turiu davikli, skirta galvutes temperaturos matavimui.
ir neturiu su kuo matuoti ausinimo skyscio temperaturos. kol kas.

beje, i variklio vidu nelendu, ir kol kas tikrai neketinu.
User avatar
Username
Dievas
Posts: 10217
Joined: 24 Jun 2006, 10:51

Post by Username »

As manau Honda inzinieriai padare tokia ausinimo sistema kad visomis (normaliomis) salygomis ausinimas butu pakankamas....juk jie nedurni!

:)
Image
User avatar
mindaugasa
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 5750
Joined: 23 Jun 2006, 20:32
Location: yes
Contact:

Post by mindaugasa »

Username wrote:As manau Honda inzinieriai padare tokia ausinimo sistema kad visomis (normaliomis) salygomis ausinimas butu pakankamas....juk jie nedurni!

:)
as taip pat manau.
Post Reply