labas sekmadienis,
kas galetu speti: ar butu privalumas matuoti ne variklio ausinimo skyscio temperaturo, o variklio galvutes temperatura?
cia yra toks pasiulymas ir nzn. neturiu nuomones.
kuris matavimas a. tiksliau, b. operatyviau atspindetu variklio bukle?
temperaturu matavimas
- mindaugasa
- Raudondvario karjero siaubas
- Posts: 5750
- Joined: 23 Jun 2006, 20:32
- Location: yes
- Contact:
Cia reiktu uzbegti ivykiams uz akiu: na tarkim zinai kad galvutes temp tokia ir tokia....ir ka?
O kokia ji turi buti "normali" ir kai jeigu ji biski ausktesne? Stosi kelkrasty ir lauksi?
Manau darant variklio tiuninga, viduriu keitimus, derinimus ir poto lendant i koki zieda tas aktualu, o jeigu viskas lieka stok tai ta temperatura bus "gera" :mrgreen:
O kokia ji turi buti "normali" ir kai jeigu ji biski ausktesne? Stosi kelkrasty ir lauksi?
Manau darant variklio tiuninga, viduriu keitimus, derinimus ir poto lendant i koki zieda tas aktualu, o jeigu viskas lieka stok tai ta temperatura bus "gera" :mrgreen:
- mindaugasa
- Raudondvario karjero siaubas
- Posts: 5750
- Joined: 23 Jun 2006, 20:32
- Location: yes
- Contact:
o kur, kolega pasakyta, kokia yra "gera" variklio ausinimo skyscio temperatura?Username wrote:Cia reiktu uzbegti ivykiams uz akiu: na tarkim zinai kad galvutes temp tokia ir tokia....ir ka?![]()
O kokia ji turi buti "normali" ir kai jeigu ji biski ausktesne? Stosi kelkrasty ir lauksi?
Manau darant variklio tiuninga, viduriu keitimus, derinimus ir poto lendant i koki zieda tas aktualu, o jeigu viskas lieka stok tai ta temperatura bus "gera" :mrgreen:
musu zinios, teisingiau nuojauta remiasi vienu faktu: prie 100 laipsniu (jei sistemoje nera padidinto slegio) uzverda svarus vanduo. na ir kas?
klausimas kilo is to, kad turiu davikli, skirta galvutes temperaturos matavimui.
ir neturiu su kuo matuoti ausinimo skyscio temperaturos. kol kas.
beje, i variklio vidu nelendu, ir kol kas tikrai neketinu.
- mindaugasa
- Raudondvario karjero siaubas
- Posts: 5750
- Joined: 23 Jun 2006, 20:32
- Location: yes
- Contact: