Parduodu, perku, keičiu, dovanoju
didzhej
Dievas
Posts: 10029 Joined: 19 Sep 2006, 21:33
Location: E 25,247 N 54,724
Contact:
Post
by didzhej » 09 Jun 2008, 12:47
Parduodu mota, saviems specialios kainos. (gal)
Last edited by
didzhej on 09 Jun 2008, 12:55, edited 2 times in total.
—
didzhej
Yvl
Dievas
Posts: 12295 Joined: 24 Jun 2006, 20:54
Location: Suostene
Contact:
Post
by Yvl » 09 Jun 2008, 12:50
watafak??!??! Nedzhiugina?
Peace ДА!
didzhej
Dievas
Posts: 10029 Joined: 19 Sep 2006, 21:33
Location: E 25,247 N 54,724
Contact:
Post
by didzhej » 09 Jun 2008, 12:56
Yvl wrote:
watafak??!??! Nedzhiugina?
dziugina.
gal pavyks pasikeisti i 4T, kur prieziuros maziau siek tiek (nzn).
Siaip geras velnias tas mocas, nesinori kazkaip issikirti.
Bet kiekvienas isvaziavimas ipareigoja nemazai laiko skirti.
—
didzhej
wundis
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 7459 Joined: 20 Jun 2007, 17:23
Location: Šviežio sūrio kraštas
Post
by wundis » 09 Jun 2008, 13:20
ple, galejai bent jau i upe imest pries fotkydamas. bais jau dulketas - atbaido potencialius klientus, bo jie nebetiki kad su situo tik 7adienis i baznycia vazinedavai [-o<
+2/-14
tckd
Dievas
Posts: 10845 Joined: 28 Feb 2007, 08:59
Location: stotinis.
Contact:
Post
by tckd » 09 Jun 2008, 13:50
jezau neplauta nepriziureta uzsmaugta zoliapjove.
kadangi matyt nepardosi greit tai tikiuosi dar perleGt.
less teeth, more tits.
El Traxo
Rossis jam tarnauja
Posts: 9292 Joined: 27 Jun 2007, 23:32
Location: Žemutiniai Bezdonys
Contact:
Post
by El Traxo » 09 Jun 2008, 14:52
tckd wrote: jezau neplauta nepriziureta uzsmaugta zoliapjove.
pritariu
arba pridėt referencinę-kataloginę nuotrauką arba jau kokią-tokią:
How does you do?
tckd
Dievas
Posts: 10845 Joined: 28 Feb 2007, 08:59
Location: stotinis.
Contact:
Post
by tckd » 09 Jun 2008, 15:23
El Traxo wrote:
arba pridėt referencinę-kataloginę nuotrauką arba jau kokią-tokią:
butent, reik pabrezt galimybes. pirk ir pavarysi anavakaip.
less teeth, more tits.
mindaugasa vol.2
Dievo treneris
Posts: 13060 Joined: 21 Jan 2008, 18:09
Location: balsiai
Contact:
Post
by mindaugasa vol.2 » 09 Jun 2008, 15:46
ir jau jokiu budu negalima rasyti, kad taip buvo varoma.
mocas stovejo praktiskai nenaudojamas. jei reikia, galiu is pusruselio atnesti voratinkliu kilograma, dekoracijai.
cross cojones PC
didzhej
Dievas
Posts: 10029 Joined: 19 Sep 2006, 21:33
Location: E 25,247 N 54,724
Contact:
Post
by didzhej » 09 Jun 2008, 16:03
taigi komentas yra 3 motovalandos.
tai ka per jas gero/doro galima nuveikt.. praktiskai 30% vien motoro sildymas turejo uzimti!!! - neskaitot tarp eiluciu?
nuotraukas dedu tokias kokios yra nes tikiu, kad jie tiki, kad as i baznycia su juo nevazinejau, o svarus, purvinas, tai tik 'pagalbinese' nuotraukose, pirmoje jis beveik svarus - ibo pas mane (gal) garazas purvinas ir vilniuje vanduo su karcheriu brangus!
—
didzhej
wundis
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 7459 Joined: 20 Jun 2007, 17:23
Location: Šviežio sūrio kraštas
Post
by wundis » 09 Jun 2008, 18:50
El Traxo wrote:
arba pridët referencinæ-kataloginæ nuotraukà arba jau kokià-tokià:
jo. kad potencialus klientas pamatytu kaip anaji uzdroze
taip kad is 2takcio pavirto i 4takti.
+2/-14
didzhej
Dievas
Posts: 10029 Joined: 19 Sep 2006, 21:33
Location: E 25,247 N 54,724
Contact:
Post
by didzhej » 09 Jun 2008, 23:41
jojo motaras pradejo veikti ne kas 2 taktai, o kas 4!
—
didzhej
Rolas
Post
by Rolas » 11 Jun 2008, 13:39
A kiek benzo ryja i 100km per kalnelius?
wundis
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 7459 Joined: 20 Jun 2007, 17:23
Location: Šviežio sūrio kraštas
Post
by wundis » 11 Jun 2008, 13:40
a kiek ein ? cia kas ? suzukis ? ar honda ?
+2/-14
zil130
Recpeta
Posts: 3956 Joined: 01 Oct 2007, 15:09
Location: 5 aukstai virsh stadiono
Post
by zil130 » 11 Jun 2008, 14:13
tarp mishko traktoriu su dvitakciu dabar tikrai varna, baigia visai ishnykti 2T.
didzhej
Dievas
Posts: 10029 Joined: 19 Sep 2006, 21:33
Location: E 25,247 N 54,724
Contact:
Post
by didzhej » 11 Jun 2008, 15:11
Rolas wrote: A kiek benzo ryja i 100km per kalnelius?
Idealiai smaugiant turetu vienai valandai bako neuztekt (7ltr)
Man uzatekdavo ir uztenka ant daugiau.
—
didzhej