Page 1 of 2

Parduodu: savo Huqvarna CR250 '01

Posted: 09 Jun 2008, 12:47
by didzhej
Parduodu mota, saviems specialios kainos. (gal)

Image

Re: Parduodu: savo Huqvarna CR250 '01

Posted: 09 Jun 2008, 12:50
by Yvl
didzhej wrote:Parduodu mota, saviems specialios kainos. (gal)

http://auto.plius.lt/pirkejams/skelbima ... i&id=77995
watafak??!??! Nedzhiugina?

Re: Parduodu: savo Huqvarna CR250 '01

Posted: 09 Jun 2008, 12:56
by didzhej
Yvl wrote:
watafak??!??! Nedzhiugina?
dziugina.
gal pavyks pasikeisti i 4T, kur prieziuros maziau siek tiek (nzn).
Siaip geras velnias tas mocas, nesinori kazkaip issikirti.
Bet kiekvienas isvaziavimas ipareigoja nemazai laiko skirti.

Posted: 09 Jun 2008, 13:20
by wundis
ple, galejai bent jau i upe imest pries fotkydamas. bais jau dulketas - atbaido potencialius klientus, bo jie nebetiki kad su situo tik 7adienis i baznycia vazinedavai [-o<

Posted: 09 Jun 2008, 13:50
by tckd
jezau neplauta nepriziureta uzsmaugta zoliapjove.

kadangi matyt nepardosi greit tai tikiuosi dar perleGt. :albino:

Posted: 09 Jun 2008, 14:52
by El Traxo
tckd wrote:jezau neplauta nepriziureta uzsmaugta zoliapjove.
pritariu :)
arba pridėt referencinę-kataloginę nuotrauką arba jau kokią-tokią:

Image

Posted: 09 Jun 2008, 15:23
by tckd
El Traxo wrote: arba pridėt referencinę-kataloginę nuotrauką arba jau kokią-tokią:
butent, reik pabrezt galimybes. pirk ir pavarysi anavakaip.

Posted: 09 Jun 2008, 15:46
by mindaugasa vol.2
ir jau jokiu budu negalima rasyti, kad taip buvo varoma.
mocas stovejo praktiskai nenaudojamas. jei reikia, galiu is pusruselio atnesti voratinkliu kilograma, dekoracijai.

Posted: 09 Jun 2008, 16:03
by didzhej
taigi komentas yra 3 motovalandos.
tai ka per jas gero/doro galima nuveikt.. praktiskai 30% vien motoro sildymas turejo uzimti!!! - neskaitot tarp eiluciu?

nuotraukas dedu tokias kokios yra nes tikiu, kad jie tiki, kad as i baznycia su juo nevazinejau, o svarus, purvinas, tai tik 'pagalbinese' nuotraukose, pirmoje jis beveik svarus - ibo pas mane (gal) garazas purvinas ir vilniuje vanduo su karcheriu brangus!

Posted: 09 Jun 2008, 18:50
by wundis
El Traxo wrote: arba pridët referencinæ-kataloginæ nuotraukà arba jau kokià-tokià:
jo. kad potencialus klientas pamatytu kaip anaji uzdroze taip kad is 2takcio pavirto i 4takti.

Posted: 09 Jun 2008, 23:41
by didzhej
jojo motaras pradejo veikti ne kas 2 taktai, o kas 4! :D

Posted: 11 Jun 2008, 13:39
by Rolas
A kiek benzo ryja i 100km per kalnelius?

Posted: 11 Jun 2008, 13:40
by wundis
a kiek ein ? cia kas ? suzukis ? ar honda ?

Posted: 11 Jun 2008, 14:13
by zil130
tarp mishko traktoriu su dvitakciu dabar tikrai varna, baigia visai ishnykti 2T.

Posted: 11 Jun 2008, 15:11
by didzhej
Rolas wrote:A kiek benzo ryja i 100km per kalnelius?
Idealiai smaugiant turetu vienai valandai bako neuztekt (7ltr)
Man uzatekdavo ir uztenka ant daugiau.