davaj varom kas nors kitais mekais ziede kaip rookie actovai?
gerai parasiau?
sportas lietuvoje?
- mindaugasa
- Raudondvario karjero siaubas
- Posts: 5750
- Joined: 23 Jun 2006, 20:32
- Location: yes
- Contact:
- mindaugasa
- Raudondvario karjero siaubas
- Posts: 5750
- Joined: 23 Jun 2006, 20:32
- Location: yes
- Contact:
Nu blia su nuliovu motu biski abydna butu lekti ir ji sukalti (dar nebuvo lenktynyku kurie nesukaltu ziede bent karteli moto) ir poto brangiai remontuoti....vardan ko?mindaugasa wrote:ne. reikia varyti savais. gerai varysi, gal maxima parems? o kam tau daug baiku?
Normaliai daroma taip: perkamas specialiai motas, skirtas tik ziedui, devetas,nebrangus, dedami spoileriai atitinkami, dedama kruva slaideriu, po sheshis kiekviename shone, visi veidrodeliai lempos posukiai out, dedamos spec kojeles kaip ten tu kitur minejai ir tada sukami rateliai.Motas ant priekabos atsivezamas ir nusivezamas.
Su kasdieniniu motu vaziuoti nesamone visishka kaip zinia.
- mindaugasa
- Raudondvario karjero siaubas
- Posts: 5750
- Joined: 23 Jun 2006, 20:32
- Location: yes
- Contact:
- Vee Crunchy
- Pastovus ganerio lankytojas
- Posts: 953
- Joined: 27 Jun 2006, 11:25
- Location: sheshku ghetto
- Contact: