Page 1 of 9
BMW kokybes problemos
Posted: 02 Sep 2008, 09:22
by w919
Tai, shkias, prisiziurejot filmu, prisipirkot BMW, ir sugadinot MARKE:
BMW admits quality control problems
http://www.motorcyclenews.com/MCN/News/ ... -problems/
Posted: 02 Sep 2008, 09:56
by El Traxo
Nus, gedimai bjaurūs - imobilaizeris, kuro pompa... o bet identifikuoti ir šalinami keitimo būdu.
A beje, paskutinio tripo metu, nuo Lenkijos iki Švedijos, daugiausiai kolegų sutikta būtent ant nemarkės. Afigennai populiarus daigts

Jau ir aš noriu

Posted: 02 Sep 2008, 10:01
by Username
Ar jau sakiau kad musu sheimos moto parkely is keturiu motu, du yra bnv?

Posted: 02 Sep 2008, 10:04
by Teo
Username wrote:Ar jau sakiau kad musu sheimos moto parkely is keturiu motu, du yra bnv?
А у меня хуи как встает, так до потолка достоет...
Posted: 02 Sep 2008, 10:11
by tckd
Username wrote:Ar jau sakiau kad musu sheimos moto parkely is keturiu motu, du yra bnv?

kai garaze stovi tai ir drepnas beveik negenda.

Posted: 02 Sep 2008, 10:11
by didzhej
Username wrote:Ar jau sakiau kad musu sheimos moto parkely is keturiu motu, du yra bnv?

Abu grazinsi po straipsnio?

p.s. ivardink modelius, nors viena rodos zinau G650
Posted: 02 Sep 2008, 11:01
by Username
Teo wrote:Username wrote:Ar jau sakiau kad musu sheimos moto parkely is keturiu motu, du yra bnv?
А у меня хуи как встает, так до потолка достоет...
Teo teo, ar neuzvalgei kokiu grybuku?

Mes apie BMW kalbam ir ju fenomenalius pardavimus!

Posted: 02 Sep 2008, 11:06
by Username
didzhej wrote:Username wrote:Ar jau sakiau kad musu sheimos moto parkely is keturiu motu, du yra bnv?

Abu grazinsi po straipsnio?

p.s. ivardink modelius, nors viena rodos zinau G650
G650 X Country ir R 1200
Bet siaip tai vistiek BMW gamina motus tik seniems vyrams

Technologija dar biski atsilieka normaliai.
Posted: 02 Sep 2008, 11:55
by Teo
Username wrote:
Bet siaip tai vistiek BMW gamina motus tik seniems vyrams . Technologija dar biski atsilieka normaliai.
eh, jaunimas

technologijų ištroškęs:) motociklas , kaip ir kitos TP, visų pirma turi būti patikimas ir lengvai remontuojamas kelyje (kalbu apie tuos motociklus, kurie yra skirti važiuoti, o ne prie hanerio/garaže dulkėti). Tad naujausios technologijos aktualios nebent lenktynėms, kur svarbu kiekvienas gramas ir kiekviena sekundės šimtoji... Todėl traktoriai tokie populiarūs, kad gali važiuoti 100 kkm nesukdamas galvos, tik pakeisdamas tepalus ir filtrus, o jei sugenda, gali šalikelėje su keliais ragtais kapremontą pasidaryti

Posted: 02 Sep 2008, 11:59
by Username
Jo, blyn, ech tas jaunimas....

Beje BMW kazkaip tures spresti tas patikimumo problemas, nes nebenuvaziuos senukai tiesiu keliu 100k km jau

Posted: 02 Sep 2008, 12:20
by gintaras13
nu ale gi cia TEO prirase visokiu nesamoniu.....
Pasakyk Teo kaip su stockiniu irankiu komplektu pakeistum kelyje trukusi HD dirza ir kiek tai truktu????
A?
acakyk
Posted: 02 Sep 2008, 12:24
by ezhiukas
kodel nesamones. Dirzo keitimas gana ilga procedura, bet dirzas atlaiko apie 100kkm. Taip kad greiciausia jo keisti taip ir neprireiks

Posted: 02 Sep 2008, 12:26
by gintaras13
nu cia gi tik tokiu atveju jei dirza idejo labai geras specas ir tinkamai idejo itempe etc.
o jei ne? Tai manau kad kokiai 10-15 valandu ir spec irenkiu paieskoms smagus laikas garantuotas. ar ne?
Posted: 02 Sep 2008, 12:34
by mindaugasa vol.2
nelokit bl an HD! >:/
patys nevaziave ne kart, o loja >:/
vaziuoja ir negenda. o jei sugenda tai remontuojam. o jei neremontuojam, tai verte nekrenta. o jei verte krenta, tai sharmo turi. skaityti nuo pradziu.
Posted: 02 Sep 2008, 12:34
by ezhiukas
nereikia. Vienas manijakas puse milijono su hd nuvaziaves, savo puslapi skelbe kad per 3 valandas salikeleje galima pasikeisti su paprastu irankiu komplektu. Beje, dar reiktu detalizuoti kas per HD - pvz sportsteryje dirzas eina desineje puseje, todel pasikeicia labai paprastai ir greitai. O ir kitiem HD gali nusipirkti tiuningine deze su dirzu desineje.