laba diena,
jei kas turite antra puse didele galva (60cm), tai kovo 8-osios proga galite padovanoti shalma! bo patiems gal nesiulau: nykiai mazai ventiliacijos, rasojantis stikliukas (o kito negausit!).
100lt.
Novak (juokiausi visa nakti. kas toki gamintoja girdejot?). daryta kaip ir Frank Thomas uzsakymu, prie ju ekipiruotes. KARBONINIS! be bajerio. ir su geltona aplikacija lieva. nepatogus, bet patikimas dvieju D dirzelis.
mazai devetas.
tuo paciu pamaciau, kad gal turiu biski per daug Shoei vizoriu?
skaidrus, tamsintas juodas, iridium ir su city antifog (R) danga. gal pora parduociau. berods tvirtinimai ten ju unifikuoti.
shalmas, vizorius
- mindaugasa
- Raudondvario karjero siaubas
- Posts: 5750
- Joined: 23 Jun 2006, 20:32
- Location: yes
- Contact:
- mindaugasa
- Raudondvario karjero siaubas
- Posts: 5750
- Joined: 23 Jun 2006, 20:32
- Location: yes
- Contact:
Antrai pusei (jei gerai mindauga supratau) L dydis sakyciau tikrai didele. Nu bet cia skonio reikalas! 
edit:
P.S. dabar prisiminiau automobilistus, jiems vizoriaus skaidrumas, ventiliacija ir rasojimas nera aktualu, taipkad pasiulymas gal ir nera nieko vertas
edit:
P.S. dabar prisiminiau automobilistus, jiems vizoriaus skaidrumas, ventiliacija ir rasojimas nera aktualu, taipkad pasiulymas gal ir nera nieko vertas
How do you get fast lap times? With ease.
Kalbant apie salmus...
http://cgi.ebay.co.uk/BRAND-CHINESE-MIL ... dZViewItem
Vizoriai DU, viska... nerasoja... :mrgreen:
http://cgi.ebay.co.uk/BRAND-CHINESE-MIL ... dZViewItem
Vizoriai DU, viska... nerasoja... :mrgreen:
