shalmas, vizorius
Posted: 21 Aug 2006, 12:28
laba diena,
jei kas turite antra puse didele galva (60cm), tai kovo 8-osios proga galite padovanoti shalma! bo patiems gal nesiulau: nykiai mazai ventiliacijos, rasojantis stikliukas (o kito negausit!).
100lt.
Novak (juokiausi visa nakti. kas toki gamintoja girdejot?). daryta kaip ir Frank Thomas uzsakymu, prie ju ekipiruotes. KARBONINIS! be bajerio. ir su geltona aplikacija lieva. nepatogus, bet patikimas dvieju D dirzelis.
mazai devetas.
tuo paciu pamaciau, kad gal turiu biski per daug Shoei vizoriu?
skaidrus, tamsintas juodas, iridium ir su city antifog (R) danga. gal pora parduociau. berods tvirtinimai ten ju unifikuoti.
jei kas turite antra puse didele galva (60cm), tai kovo 8-osios proga galite padovanoti shalma! bo patiems gal nesiulau: nykiai mazai ventiliacijos, rasojantis stikliukas (o kito negausit!).
100lt.
Novak (juokiausi visa nakti. kas toki gamintoja girdejot?). daryta kaip ir Frank Thomas uzsakymu, prie ju ekipiruotes. KARBONINIS! be bajerio. ir su geltona aplikacija lieva. nepatogus, bet patikimas dvieju D dirzelis.
mazai devetas.
tuo paciu pamaciau, kad gal turiu biski per daug Shoei vizoriu?
skaidrus, tamsintas juodas, iridium ir su city antifog (R) danga. gal pora parduociau. berods tvirtinimai ten ju unifikuoti.
