Page 1 of 5
Metzeler avalynes ispardavims
Posted: 23 Aug 2006, 13:17
by Vee Crunchy
Tai kaip kad kalega minejo:
ruduo artej - nuolaidos didej
Taigi, padedams ezio gezotruono rasau skelbima. A vdrug patiks.
Sport/Sport touring
170/60 ZR17_____M1 Sportec______400Lt
170/60 ZR17_____ME Z4__________380Lt
160/60 ZR17_____ME Z4__________360Lt
150/70 ZR17_____ME Z4__________340Lt
120/70 ZR17_____ME Z4__________310Lt
120/60 ZR17_____ME Z4__________280Lt
Enduro/Cross
140/80-17_______MCE Karoo_________260Lt
140/80-18_______Enduro 3 Sahara____240Lt
100/90-19_______Enduro 3 Sahara____210Lt
100/90-18_______Enduro 3 Sahara____190Lt
120/90-17_______Enduro 4__________210Lt
90/90-21________Enduro 4__________180Lt
110/90-19_______MC6______________200Lt
100/90-19_______MC4_______________200Lt
Posted: 23 Aug 2006, 13:48
by Renaz
A endurui:
Tyres front 100/90-19 57 S
Tyres rear 130/80-17 65 S
Kazka 70% oksfaldas, 30 % zvyrs, ka pasiulytai?
Cia vienas kolega ziuro.
Posted: 23 Aug 2006, 13:53
by Vee Crunchy
Nu tai va ir pasiulysiu i prieki Enduro 3 Sahara, i gala Karoo (turiu tik 140/80). Abi yra on/off kategorijos, bet Karoo yra siek tiek agresyvesne (zvyriskesne) nei sahara.
Posted: 23 Aug 2006, 13:59
by Renaz
Ajne Karoo per grubios. Tada pigesnes Mitas enduro_09 geriau.
Zmogus daug oksfaltu mina, susies greit. Be to uzh labei.
Posted: 23 Aug 2006, 14:03
by Vee Crunchy
nu as ta karoo sau kaip tik nuziurineju..
kas tas mitas, apsvieskit mane? Any good?
Posted: 23 Aug 2006, 14:06
by Renaz
Visas enduro klubas, kas hardziau vaziuoja, parktiskai naudoja. Populiariausios a la ralines Enduro 09.
http://www.cgs.cz/index.php?stranka=4&scid=7
Yra savas zmogus, kuris vezha, nuomoja ir parduoda. Dainius toks.
Pas mane va tokios stovi:
edit: pridesiu. malonu, kad ant asfalto puse bb laiko ir ne baisiai dyla. Metzeleriai ar Michelinai panasios isvaizdos po apvaziavimo aplink Lietuva atrode pliki, kuomet Mitasu dar apie puse mesos buvo like... is cia ganetinai nemalonus jausmas ant slapio asfalto. Matyt sudetis kazkokia link kauciukingo labiau.
Posted: 23 Aug 2006, 14:58
by Rashyd
ir as enduro 09 turiu - patinka!

Posted: 23 Aug 2006, 15:36
by w919
Vee, galetum tuo paciu imesti Metzeleriu M1, M3, gal ir ME Z4 kainas frakcijai budingu ismatavimu (190/50R17, 180/55R17, 120/70R17, 130/60R16). O tai perkam dabar Dunlopus is sharo ir zmones juokiasi.

Posted: 23 Aug 2006, 15:40
by w919
Renaz wrote:Visas enduro klubas, kas hardziau vaziuoja, parktiskai naudoja. Populiariausios a la ralines Enduro 09.
http://www.cgs.cz/index.php?stranka=4&scid=7
Yra savas zmogus, kuris vezha, nuomoja ir parduoda. Dainius toks.
cia parasyta kad nuomoja padangas. jeigu ne klaida tai juokinga, jeigu klaida tai minde pasakys diagnoze.
tuopaciu prisiminiau kad paskutini karta Dainius mane vedesi parodyt korejietisku "sliku". brandas tai, nu patys suprantat, nei prisiminciau nei istarciau (panasiai galvoju apie jusu megstama Mitas - respekt Dainiui uz sellerio sugebejimus

). tai nieko nereiskia, bet paminkiau - guma labai minksta. kaina 400 lt eiles.

Posted: 23 Aug 2006, 15:46
by Renaz
I viska baisiai rimtai ziurite. Dainius - enduristas, nelabai tikiu, akd jis kazka baisiai daug zino apie britvines tapkes. Del korejietisko sh. Ne karta sneketa, kad figne ten ir viskas aisku.
Jei butu sh, nevazinetu puse Lietuvos su Mitasais. Aisku gali but geriau. Bet siuo atveju ziurima labiau i kainos/kokybes santyki. Buvo zmoniu, kurie bande ir Michelinus ir Metzelerius ir Maxius ir dar belenka. Dazniausiai grisdavo atgal del anksciau minetos priezasties.
Posted: 23 Aug 2006, 15:54
by w919
kaip cia pasakyti... nerandu formuluotes.. man susidaro ispudis kad skirtumas tarp geros ir blogos endurines padangos yra mazesnis (ir kriterijai kiti) nei sportiskos asfaltines padangos atveju. t.y. is dalies ribinio valdymo niuansus endurinei sunkiau isryskinti ir pats motociklas yra ZYMIAI maziau jautrus padangoms nei sportbaikas.
pf, vistiek kazkaip persudetingai gavosi.

Posted: 23 Aug 2006, 16:09
by _hey
sporte - ralyje, endurokrose, enduro varzybose, motokrose, tai padangos labai svarbu ir kiekvienas gruntas turi jam spec skirtas padunges ir jos tikrai nemazai kainuoja. Bet kadangi patys esam tik megejai tai nesivaikom madu ir vaziuojam su tuo kas pilnai tenkina lukescius

Posted: 23 Aug 2006, 16:25
by Renaz
w919 wrote:kaip cia pasakyti... nerandu formuluotes.. man susidaro ispudis kad skirtumas tarp geros ir blogos endurines padangos yra mazesnis (ir kriterijai kiti) nei sportiskos asfaltines padangos atveju. t.y. is dalies ribinio valdymo niuansus endurinei sunkiau isryskinti ir pats motociklas yra ZYMIAI maziau jautrus padangoms nei sportbaikas.
pf, vistiek kazkaip persudetingai gavosi.

Tai vat ir as ta norejau pasakyt ta pati! Kaip dziugu! Vaziavimas asfaltu ties sukibimo riba yra viena, o vaziavimas zvyru, kai pastoviai ta sukibima turi naikinti yra kita. Be to kaip hey sako - mes ne sportininkai!
Enduruose net yra leistinos galinio rato kreivumo ribos, ir jos buna matomos plika akimi, ir tai px.
Endurai gi darbiniai arkliai, kenciantys nuo pastoviu smugiu, perkrovu, drebejimu ir t.t.
Dabar as jau pripilsciau!
Posted: 23 Aug 2006, 17:27
by mindaugasa
va kas gaunasi, kai purvabrydzius bandoma pritempti prie aukshtu materiju!

easy, brothas!
Posted: 23 Aug 2006, 17:46
by Renaz
Tas pats gaunas, kai neleidziama ramiai numirt piktom sirsem atidirbusiom ir atgyvenusiom savo amzeli... na o bet taciau jodinamom kartingu ar kaimo apylinkese isiukurusiom trasom!