Page 1 of 5
NMSF SPRINT čempionatas III etapas
Posted: 01 Sep 2009, 19:56
by motobiker
nuo 09.19 prasideda naujo formato ( startuojama po 4 dalyvius,kaip spydvėjuje ) NMSF SPRINT čempionatas , Metzeler,Pirelli ,KTM Lietuva taurėms laimėti. Vieta - greičiausiai Kauno oro uostas.Reikalavimai tiek technikai tiek dalyviams minimalūs ( licencijos nereikia jokios ).
Tad asfaltinio sporto mėgėjams sezonas dar neužsidaro.
Klasės :
SM , Street , Quadro
smulkesnė info bus paskelbta neužilgo .

Posted: 01 Sep 2009, 21:01
by Arvis
otai traktoriai vel uz borto lieka ?
Posted: 01 Sep 2009, 22:09
by tckd
Arvis wrote:otai traktoriai vel uz borto lieka ?
otai traktorius ir sport kazkokiu sasaju turi?

Posted: 01 Sep 2009, 23:17
by El Traxo
Arvis wrote:otai traktoriai vel uz borto lieka ?
atai į strytų kategoriją skaitau tiktum
http://www.rbracing-rsr.com/hotnews.htm
Posted: 01 Sep 2009, 23:20
by gonzas
traktoriai gales dalyvauti eilineje kasmeteje parodoje "Namu Pasaulis 2010".
Posted: 01 Sep 2009, 23:33
by didzhej
o kadangi nepazystu visu lenktynininku i veida, tai klausiu offtopicu: motorbiker, a tu lekei zieda ana diena?
Posted: 02 Sep 2009, 00:09
by M`BaubZ
tckd wrote:otai traktorius ir sport kazkokiu sasaju turi?

turi vieną sąsają: sporcterį!
Posted: 02 Sep 2009, 09:25
by tckd
M`BaubZ wrote:turi vieną sąsają: sporcterį!
taip suprantu reiks an gedos stulpelia ait [-o<
Posted: 02 Sep 2009, 09:47
by motobiker
Arvis wrote:otai traktoriai vel uz borto lieka ?
vaziuok keturraciu klaseje

Posted: 02 Sep 2009, 09:47
by motobiker
didzhej wrote:o kadangi nepazystu visu lenktynininku i veida, tai klausiu offtopicu: motorbiker, a tu lekei zieda ana diena?
ana diena nelekiau

Posted: 02 Sep 2009, 09:50
by storms
siulau suvirint arvio ir jozhego harlius idant gaut 1 keturrati
Posted: 02 Sep 2009, 15:40
by mindaugasa vol.2
bet brytvu klases nera?
o trasa bus ala compaktines klases kartodromas, kur ir neverta lysti su brytva?
Posted: 02 Sep 2009, 15:45
by atmaskis
mindaugasa vol.2 wrote: o trasa bus ala compaktines klases kartodromas, kur ir neverta lysti su brytva?
Na nemanau, nes reik vietos 4 baikam sutilpti. Turetu buti panasiau i greituminio slalomo trasos konfiguracija ar bent jau i aukstadvario kartodroma.
Posted: 02 Sep 2009, 17:49
by motobiker
mindaugasa vol.2 wrote:bet brytvu klases nera?
o trasa bus ala compaktines klases kartodromas, kur ir neverta lysti su brytva?
visi plentiniai motociklai bus leidžiami i STREET klasę ,važiuok nors ir su savo sportseriu

trasa nebus taip išraizgyta kaip kartodromas,tad su brytva galima važiuoti drąsiai
Posted: 02 Sep 2009, 17:50
by motobiker
atmaskis wrote:mindaugasa vol.2 wrote: o trasa bus ala compaktines klases kartodromas, kur ir neverta lysti su brytva?
Na nemanau, nes reik vietos 4 baikam sutilpti. Turetu buti panasiau i greituminio slalomo trasos konfiguracija ar bent jau i aukstadvario kartodroma.
posukiu nebus daug,vietos tiesiojoje tikrai uzteks ne tik 4 motociklams
