
Kvailas klausimas.
-
CH
Kvailas klausimas.
Sveiki, busiu dekingas jei padesit atpazint koks cia trosas(raudonai apvestas). Nuotrauka is bikepics.com, RMX50. Dekui.


- mindaugasa vol.2
- Dievo treneris
- Posts: 13060
- Joined: 21 Jan 2008, 18:09
- Location: balsiai
- Contact:
- wundis
- Raudondvario karjero siaubas
- Posts: 7459
- Joined: 20 Jun 2007, 17:23
- Location: Šviežio sūrio kraštas
As tai tikrai nezinau. Visus savo motociklus pas mindaugasa vol. 2 taisiau, parasyk jam PM. Jei neatrasis rasyk dar, jis uzsiemes, buna daznai kad ir pageria. Primink jam.
Ir niekas cia nesidrasko, viskas normaliai, speju dauguma irgi nezino kas ten per trosai pas suzuki, nes niekas cia su vakarietiskais nevazineja, pas stormsa vieninteli kazkoks ten husaberg (tipo, ktm'ui priklauso), dar anas gali zinot.
Yozhega ignorok visai, nes anas su belarusu vazineja, apie mocus nieko nesupranta ir forume tik todel kad admina pazysta.
Ir niekas cia nesidrasko, viskas normaliai, speju dauguma irgi nezino kas ten per trosai pas suzuki, nes niekas cia su vakarietiskais nevazineja, pas stormsa vieninteli kazkoks ten husaberg (tipo, ktm'ui priklauso), dar anas gali zinot.
Yozhega ignorok visai, nes anas su belarusu vazineja, apie mocus nieko nesupranta ir forume tik todel kad admina pazysta.
+2/-14