Page 1 of 2

Kvailas klausimas.

Posted: 11 Dec 2009, 21:27
by CH
Sveiki, busiu dekingas jei padesit atpazint koks cia trosas(raudonai apvestas). Nuotrauka is bikepics.com, RMX50. Dekui.
Image

Posted: 11 Dec 2009, 21:29
by didzhej
hehhehehehehee...
nezinau ar tu jau suvoki, bet tau sakes :D

Posted: 11 Dec 2009, 21:39
by mindaugasa vol.2
nezinau del troso, taciau raudonas daiktas panasus i pinpala
?

Posted: 11 Dec 2009, 21:44
by tckd
uzdejau pliusza ir klausiu tuo paciu gal zinai kaip issiardo ktm/bergo amortikas?


pagal mane tai te rankinys stabdys :-k

Posted: 11 Dec 2009, 22:23
by zil130
tai per kojos trumpos?

Posted: 11 Dec 2009, 23:24
by Renaz
mindaugasa vol.2 wrote:nezinau del troso, taciau raudonas daiktas panasus i pinpala
?
:lolol:

Posted: 11 Dec 2009, 23:31
by Renaz
tckd wrote:uzdejau pliusza ir klausiu tuo paciu gal zinai kaip issiardo ktm/bergo amortikas?


pagal mane tai te rankinys stabdys :-k
kur bepazvelgsi, jei bergas, tai uz vairo laimingas mechanikas su va tokiu veidu: :teeth:

Posted: 11 Dec 2009, 23:57
by tckd
ne nū aciprasau, ne is blogo gyvenimo nesupraskit klaidingai. as gi ne rasidas tokios kietos spranzynos neispaudziu!

Posted: 12 Dec 2009, 18:05
by CH
Tai kaip suprantu nieks nezino? Na dekui vistiek.

Posted: 12 Dec 2009, 18:44
by ezhiukas
kaip suprantu visiems px tavo klausimas. Atejai kaip kiaule, neuzejai i naujoku kampeli prisistatyt, anketa neuzpildyta ir dar lendi su visokiais klausimais. Visiems px ir niekas neatsakineja.

Posted: 16 Dec 2009, 21:31
by cosmoz
kam jis skirtas raudonas pinpalas is "bikepics"? netavo pinpalas ir nesigilink :-$

Posted: 18 Dec 2009, 18:48
by CH
Nezinot, tai nezinot. Kam cia draskytis? Aciu ir uz tiek.

Posted: 18 Dec 2009, 19:44
by wundis
As tai tikrai nezinau. Visus savo motociklus pas mindaugasa vol. 2 taisiau, parasyk jam PM. Jei neatrasis rasyk dar, jis uzsiemes, buna daznai kad ir pageria. Primink jam.
Ir niekas cia nesidrasko, viskas normaliai, speju dauguma irgi nezino kas ten per trosai pas suzuki, nes niekas cia su vakarietiskais nevazineja, pas stormsa vieninteli kazkoks ten husaberg (tipo, ktm'ui priklauso), dar anas gali zinot.
Yozhega ignorok visai, nes anas su belarusu vazineja, apie mocus nieko nesupranta ir forume tik todel kad admina pazysta.

Posted: 18 Dec 2009, 19:53
by Shadow
:lolol: :lolol: :lolol:

:plustwo:

Posted: 18 Dec 2009, 20:53
by CH
Didelis dekui, wundis, reiks paciam nupaveiksluot ta vieta ir paklaust.