Page 1 of 2
Honda st 1300 Pan european
Posted: 12 Apr 2010, 20:10
by matt
m
Posted: 13 Apr 2010, 08:40
by Yvl
nunx, jau tada goldwinga geriau jamt...
Posted: 13 Apr 2010, 09:21
by Abbath
kada paskutini kart matei goldwinga?
pas mus garaze daba isardytas stovi

Posted: 13 Apr 2010, 09:22
by Yvl
Abbath wrote:kada paskutini kart matei goldwinga?
pas mus garaze daba isardytas stovi

pas kaminska, pernai rudeni. aka?

Posted: 13 Apr 2010, 09:26
by Arvis
Na tarkim goldwingo situ metu uz 20 nepajamsi, ale esant pasirinkimui zinoma rinkciausi auksasparni.
Posted: 13 Apr 2010, 09:35
by tomasn
sauso goldwngo svoris 417 kg
http://www.bikez.com/motorcycles/honda_ ... e_2010.php
da.. tokio jau nebeatkeltum
Posted: 13 Apr 2010, 09:42
by Abbath
Gelda ten ne motociklas. Ziurint i ji net nekyla noras ismegint.
Va o matto variantas man visai nieko.
Posted: 13 Apr 2010, 09:59
by storms
goldwingas axujenas kelioninis baikas
beje ir mieste valdosi nerealiai lengvai
skaitau betkoki road kinga atpisa i vienus vartus pagal visas charakteristikas. na gal pagal garse ne
Posted: 13 Apr 2010, 10:26
by Yvl
Abbath wrote:Gelda ten ne motociklas. Ziurint i ji net nekyla noras ismegint.
Va o matto variantas man visai nieko.
kas bande goldwinga - krykstavo... as da nespejau, bet tikiu kad ten viskas jobtvaimat kaip ohoho
pusbritves patinka?

Posted: 13 Apr 2010, 10:58
by Abbath
Man tai patinka normalaus svorio baikai.
Nu kadangi pats sveriu 75 kg, tai puse tonos sveriantis vezimas tikrai ne man. Nu o te peraugusiems runkeliams gal ir gerai nieko nesakau.
Su valkyrija vazinejau, taigi gerai vaziuoja, tik uzmigt prie vairo galima kaip nuobodu. (fuken panasonic)

Posted: 13 Apr 2010, 11:24
by tckd
logiskai susimavus auksciau esancia infarmacija gaunasi vyvodas kad storms y peraugys runkelys

Posted: 13 Apr 2010, 11:27
by storms
Posted: 13 Apr 2010, 14:18
by xkuza
kad cia ne 2010, o 2004, tai koks palyginimas - "goldwingo 2010 uz 20k nepaimsi", o sita tripaka uz 20k gali!
Is polaku dukati 20 k 1098 paimt geriau ir smaugt iki subyres

Posted: 13 Apr 2010, 14:20
by jara
kuzia, kur Tu 1098 matei uz 20 k????
Posted: 13 Apr 2010, 14:42
by matt
o kuo goldwingas geresnis daugiau? per mazai vietos, tasiu ar ko?:) 500cc daugiau, kuro tikrai ne 5-6litrus valgys su 1.8 motoru, 100kg daugiau svorio valdomumui tikrai neprides. O galios toureriui 120ag ir 120nm tikrai uztenka su v4 motoru. Pliusas nebent R18 priekyje ir R16 gale, sitas variantas smagumo keliaujant tikrai prideda.Goldwingas ir ABS neturi, bakas mazesnis, pas abu kardanas, tai apie kokius goldwingo pliusus snekam? ST smagiai vaziuoja, rev'ina pirma gaike ant ratelio, jeigu dviese ir antra ant ratelio stojasi. Anyway jau Pan european siek tiek nepatogus del savo tikrai didelio svorio, o ka kalbeti apie Goldwinga. Va suzuki vstrom 1000 - optimalus variantas. Vazinejau ir su dl1000 ir dl 650 tai shisotke dviratukas siek tiek, bus motopress naujam zurnale straipsnis apie ji. Leksiu si savaitgali jei orai leis aplink lietuva su honda, tuo paciu ir straipsni i zurnala imesim
for username
