Page 1 of 2

termo izoliacine medziaga

Posted: 11 Jan 2011, 20:46
by tomasn
yra poreikis termoizoliacinei medziagai. viena puse pageidautina lipni, kita - folija. yra noras isklijuoti husabergo bako dali, kuri arciausiai ismetimo vamzdzio ir varikliaus. storis isivaizduoju apie puse centimetro. kas ka gali patart ir kur tai isgyti?
skaitot agrotiekime bus?

Re: termo izoliacine medziaga

Posted: 11 Jan 2011, 20:52
by zil130
Nežinau ar bus, bet bergui prašom tik brangiausias medžiagas. Pritariančių manau bus.

Re: termo izoliacine medziaga

Posted: 11 Jan 2011, 21:01
by tomasn
ble, gal jau riektu eile sudaryti? man cia jau buvo kirbtelejusi mintis stumti berga ir imt tustroukini konstruktoriu, kaip woo, pvz :]

Re: termo izoliacine medziaga

Posted: 11 Jan 2011, 21:10
by Yvl
folijines lipnios juostos senukuose yra

Re: termo izoliacine medziaga

Posted: 11 Jan 2011, 21:14
by tomasn
yvelai, aciu uz info! :cheers:

Re: termo izoliacine medziaga

Posted: 11 Jan 2011, 21:29
by jara
nzn, ar cia tokia, bet baikerius uzkutis kazkur gavo specialia kazkokia termo juosta klijuojama. tipo special zidiniams.
tai gali pabandyt kazkokioj panasioj parduotuvej :)

Re: termo izoliacine medziaga

Posted: 11 Jan 2011, 21:48
by Dzuku_Briedzis
tsiprasau aisku, bet nafig to reikia? Ar cia jau svarbu kist tam, kad kist viska? Pataisykite jei klystu

P.S. buvo man benzas tik viena karta uzvires, bet ten jau nieks manau nebutu padejes :dontknow:

Re: termo izoliacine medziaga

Posted: 11 Jan 2011, 22:14
by tomasn
per praeita sezona benzas uzvire lygiai keturis kartus. stormsa papasakos apie viena is ju

Re: termo izoliacine medziaga

Posted: 11 Jan 2011, 23:40
by Woo
tomasn wrote:ble, gal jau riektu eile sudaryti? man cia jau buvo kirbtelejusi mintis stumti berga ir imt tustroukini konstruktoriu, kaip woo, pvz :]
Tustroukas gerai :laughing6: Jei domina CR 125 konstruktoriai, galiu pasiulyt du variantus, priklausomai kas labiau traukia.
Jei labiau megsti surinkinet, galiu parduot toki:
Image
Jei labiau traukia ant isrinkinejimo ir destrukcijos, tada pasiulyciau toki varianta:
Image

Re: termo izoliacine medziaga

Posted: 12 Jan 2011, 07:08
by tomasn
o tai turint tustrouka, turet papildomai du varikius visokiais stoviais - butinumas? :blackeye:

Re: termo izoliacine medziaga

Posted: 12 Jan 2011, 08:15
by mindaugasa vol.2
nukrypsiu nuo temos: wurth gales pasiulyti specialiai husabergui, t.y. pacio brangiausios. ne tokiems prabangiems aparatams tai buvo daryta sekanciu budu: kepimo folija, sulankstyta gal 6-8 sluoksniais, vis palaistant moment klijais ir tais paciais klijais ir klijuojama prie plastiko. gauname ultra patikima, biudzetine ir daugiasluoksne termo izoliacija

Re: termo izoliacine medziaga

Posted: 12 Jan 2011, 08:21
by tomasn
mindaugasa vol.2 wrote:nukrypsiu nuo temos: wurth gales pasiulyti specialiai husabergui, t.y. pacio brangiausios. ne tokiems prabangiems aparatams tai buvo daryta sekanciu budu: kepimo folija, sulankstyta gal 6-8 sluoksniais, vis palaistant moment klijais ir tais paciais klijais ir klijuojama prie plastiko. gauname ultra patikima, biudzetine ir daugiasluoksne termo izoliacija
... ir paciam kaifas nuo tokio darbo :hippy:

Re: termo izoliacine medziaga

Posted: 12 Jan 2011, 08:22
by mindaugasa vol.2
nu tai aisku, kad momento imi dvi.

Re: termo izoliacine medziaga

Posted: 12 Jan 2011, 08:23
by tomasn
sekancia diena imi dvi momento be folijos :pagausiu:

Re: termo izoliacine medziaga

Posted: 12 Jan 2011, 08:27
by zil130
Aš rinkčiausi Wurth. Tuckus su Stormsu manau taippat. :greblys: