Sveiki,
su salyga, kad reikia Hondos vistrgaidziui praeidinet technikine, o nesinori burt kazko daug, tai pagalvojau, kad gal kazkaas turi snargli ant paskolinimo Hondai cbr 600 rr 03-06 arba karvei nuo 04-07?
snarglyz ant paskolinimo
snarglyz ant paskolinimo
Smoothly, gently.. open the throttle!!!
Re: snarglyz ant paskolinimo
Esu saviski nuo 600 gixerio paskolines Sai pries pora metu
Atsiimt taip niekad ir neprisiruosiau, tai gali jo uzsiklaust, butu du darbai vienu kartu 
- Dzuku_Briedzis
- Raudondvario karjero siaubas
- Posts: 5576
- Joined: 25 May 2009, 11:33
- Location: Garažas
- Contact:
Re: snarglyz ant paskolinimo
Dzuku_Briedzis wrote:jauciu posukiai ir lempos
ir numerio tvirtinimas.
less teeth, more tits.
Re: snarglyz ant paskolinimo
joa, posukiai ir numeris bei jo apsvietimas.
Smoothly, gently.. open the throttle!!!
Re: snarglyz ant paskolinimo
rimtai grazinai? kada?sai wrote:taigi grazinau
- Dzuku_Briedzis
- Raudondvario karjero siaubas
- Posts: 5576
- Joined: 25 May 2009, 11:33
- Location: Garažas
- Contact:
