Page 1 of 1
snarglyz ant paskolinimo
Posted: 19 Mar 2011, 10:25
by jara
Sveiki,
su salyga, kad reikia Hondos vistrgaidziui praeidinet technikine, o nesinori burt kazko daug, tai pagalvojau, kad gal kazkaas turi snargli ant paskolinimo Hondai cbr 600 rr 03-06 arba karvei nuo 04-07?
Re: snarglyz ant paskolinimo
Posted: 19 Mar 2011, 13:26
by Woo
Esu saviski nuo 600 gixerio paskolines Sai pries pora metu

Atsiimt taip niekad ir neprisiruosiau, tai gali jo uzsiklaust, butu du darbai vienu kartu

Re: snarglyz ant paskolinimo
Posted: 19 Mar 2011, 19:23
by jara
Taviskis gondai netink

Re: snarglyz ant paskolinimo
Posted: 20 Mar 2011, 11:13
by sai
taigi grazinau

Re: snarglyz ant paskolinimo
Posted: 20 Mar 2011, 17:24
by wundis
ple, kas yra snarglys?
Re: snarglyz ant paskolinimo
Posted: 20 Mar 2011, 18:05
by Dzuku_Briedzis
jauciu posukiai ir lempos
Re: snarglyz ant paskolinimo
Posted: 20 Mar 2011, 18:06
by tckd
Dzuku_Briedzis wrote:jauciu posukiai ir lempos
ir numerio tvirtinimas.
Re: snarglyz ant paskolinimo
Posted: 20 Mar 2011, 21:19
by jara
joa, posukiai ir numeris bei jo apsvietimas.
Re: snarglyz ant paskolinimo
Posted: 21 Mar 2011, 19:02
by Woo
sai wrote:taigi grazinau

rimtai grazinai? kada?

taip senai skolinau kad nieko nebepamenu

Re: snarglyz ant paskolinimo
Posted: 21 Mar 2011, 19:54
by Dzuku_Briedzis
Reik gelbet tema
