Page 1 of 1

snarglyz ant paskolinimo

Posted: 19 Mar 2011, 10:25
by jara
Sveiki,

su salyga, kad reikia Hondos vistrgaidziui praeidinet technikine, o nesinori burt kazko daug, tai pagalvojau, kad gal kazkaas turi snargli ant paskolinimo Hondai cbr 600 rr 03-06 arba karvei nuo 04-07?

Re: snarglyz ant paskolinimo

Posted: 19 Mar 2011, 13:26
by Woo
Esu saviski nuo 600 gixerio paskolines Sai pries pora metu :D Atsiimt taip niekad ir neprisiruosiau, tai gali jo uzsiklaust, butu du darbai vienu kartu :)

Re: snarglyz ant paskolinimo

Posted: 19 Mar 2011, 19:23
by jara
Taviskis gondai netink :)

Re: snarglyz ant paskolinimo

Posted: 20 Mar 2011, 11:13
by sai
taigi grazinau :)

Re: snarglyz ant paskolinimo

Posted: 20 Mar 2011, 17:24
by wundis
ple, kas yra snarglys?

Re: snarglyz ant paskolinimo

Posted: 20 Mar 2011, 18:05
by Dzuku_Briedzis
jauciu posukiai ir lempos

Re: snarglyz ant paskolinimo

Posted: 20 Mar 2011, 18:06
by tckd
Dzuku_Briedzis wrote:jauciu posukiai ir lempos


ir numerio tvirtinimas.

Re: snarglyz ant paskolinimo

Posted: 20 Mar 2011, 21:19
by jara
joa, posukiai ir numeris bei jo apsvietimas.

Re: snarglyz ant paskolinimo

Posted: 21 Mar 2011, 19:02
by Woo
sai wrote:taigi grazinau :)
rimtai grazinai? kada? :D taip senai skolinau kad nieko nebepamenu :confused5:

Re: snarglyz ant paskolinimo

Posted: 21 Mar 2011, 19:54
by Dzuku_Briedzis
Reik gelbet tema

Image