Vintyliu svoris ir ytaka

Motociklų konstrukcijos klausimai, remontas
storms
Dievo treneris
Posts: 14138
Joined: 27 Jun 2006, 09:29
Location: Wilno
Contact:

Vintyliu svoris ir ytaka

Post by storms »

tesiant apie padangas:
naujas 190/55 salia siek tiek vazineto 190/50. abu stovi vienoj plokstumoj
Image

dar viena naujove - nematytas zalias trikampukas ant padangos. sumontavus padanga taip, kad jsi atsidurtu ties ventiliu, ant galinio rato reikejo uzdeti 0 g svareliu. dar nesu to mates. sutapimas tai ar ne - bbz
Image
Wobbler
Kacergos extrymas
Posts: 1626
Joined: 08 Oct 2010, 19:16
Location: Don't kill my vibe, bitch

Re: Treniruotės Nemuno žiede

Post by Wobbler »

hehe ...'siek tiek vazineto'
understatement of the year
edit: 55 yra geris
User avatar
mindaugasa vol.2
Dievo treneris
Posts: 13060
Joined: 21 Jan 2008, 18:09
Location: balsiai
Contact:

Re: Treniruotės Nemuno žiede

Post by mindaugasa vol.2 »

sutapimas del 0 svareliu. paprastai kazkiek reikia det. paliubomu.
cross cojones PC
Yvl
Dievas
Posts: 12295
Joined: 24 Jun 2006, 20:54
Location: Suostene
Contact:

Re: Treniruotės Nemuno žiede

Post by Yvl »

tai kad net an senobiniu zigulio padangiu budavo reudonas tashkas, kuria vieta prie vintylio det....
Peace ДА!
storms
Dievo treneris
Posts: 14138
Joined: 27 Jun 2006, 09:29
Location: Wilno
Contact:

Re: Treniruotės Nemuno žiede

Post by storms »

Yvl wrote:tai kad net an senobiniu zigulio padangiu budavo reudonas tashkas, kuria vieta prie vintylio det....
totalus mitas
User avatar
nitruxa
Apsiles raideris
Posts: 333
Joined: 05 Sep 2009, 17:23
Location: Vilnius

Re: Treniruotės Nemuno žiede

Post by nitruxa »

storms wrote: dar viena naujove - nematytas zalias trikampukas ant padangos. sumontavus padanga taip, kad jsi atsidurtu ties ventiliu, ant galinio rato reikejo uzdeti 0 g svareliu. dar nesu to mates. sutapimas tai ar ne - bbz
poznanei Navo racing mechanikas pasakojo apie tokius prikolus.
Tas trikampiukas zymi padangos sunkiausia (ar lengviausia... kazkuria tai is tu) puse. ir dedant juo prie ventiliaus ratu balansuot nereik :)
dar pasake, jog skirtingi gamintojai skirtingai zymi. kas su trikampiu, kas su raudonu taskeliu (kai jarai dejom padanga buvo raudonas taskiukas) :)
Only A Biker Knows Why A Dog Sticks Its Head Out Of A Car Window
storms
Dievo treneris
Posts: 14138
Joined: 27 Jun 2006, 09:29
Location: Wilno
Contact:

Re: Treniruotės Nemuno žiede

Post by storms »

nitruxa wrote:
storms wrote: dar viena naujove - nematytas zalias trikampukas ant padangos. sumontavus padanga taip, kad jsi atsidurtu ties ventiliu, ant galinio rato reikejo uzdeti 0 g svareliu. dar nesu to mates. sutapimas tai ar ne - bbz
poznanei Navo racing mechanikas pasakojo apie tokius prikolus.
Tas trikampiukas zymi padangos sunkiausia (ar lengviausia... kazkuria tai is tu) puse. ir dedant juo prie ventiliaus ratu balansuot nereik :)
dar pasake, jog skirtingi gamintojai skirtingai zymi. kas su trikampiu, kas su raudonu taskeliu (kai jarai dejom padanga buvo raudonas taskiukas) :)
pakartosiu: tai yra bullshit
nes issverineji ne padanga, o komplekta ratas/padanga. o kur rato sunkiausia vieta?
User avatar
nitruxa
Apsiles raideris
Posts: 333
Joined: 05 Sep 2009, 17:23
Location: Vilnius

Re: Treniruotės Nemuno žiede

Post by nitruxa »

storms wrote:pakartosiu: tai yra bullshit
nes issverineji ne padanga, o komplekta ratas/padanga. o kur rato sunkiausia vieta?
tai tikriausiai ten kur vintilius? :)
gal ir bullshit, tesiog perpasakoju ka pats girdejau :)
realiai tai butu idomu paklaust mantazhniku kokiu lazdynuose, gal tie tures irgi ka papasakot :)
__________________________________________________________

EDIT: radau pas amerikancus :)

Most people (dealer mechanics included) seem to automatically assume that a rim's heaviest spot coincides with the valve stem and when they mount your tires line up that little mark on your tires that indicated the lightest spot on the tire with what they assume is the heaviest spot on the rim........

Image

Well, it can be worth your while to throw your blank rims on a balancer first to actually find out where the heaviest spot is just to save the tire guy from having to stick extra rim weights on to get your wheel balanced........these are a set that I just stripped and re-colored for a project I'm working on. The stickers indicate the heaviest spots on the tire......quite far away from the valve stems.

Image
Only A Biker Knows Why A Dog Sticks Its Head Out Of A Car Window
storms
Dievo treneris
Posts: 14138
Joined: 27 Jun 2006, 09:29
Location: Wilno
Contact:

Re: Treniruotės Nemuno žiede

Post by storms »

kaip ir sakiaui - padangu zimejimai dazniausia skirti vidiniam gamintojo naudojimui.
User avatar
nitruxa
Apsiles raideris
Posts: 333
Joined: 05 Sep 2009, 17:23
Location: Vilnius

Re: Treniruotės Nemuno žiede

Post by nitruxa »

na bet ka supratau is to JAV posto, jog ciuvelis subalansavo ratlankius, pazymejo sunkiausias vietas lipdukais, ir paskui kai uzvelka padanga, deda taskiuku prie lipduku, tuo isgaunamas ale "subalansavimo" effektas :) aisku ne toks geras kaip ant stakliu, bet lauko salygose geriau nei nieko :)
Only A Biker Knows Why A Dog Sticks Its Head Out Of A Car Window
storms
Dievo treneris
Posts: 14138
Joined: 27 Jun 2006, 09:29
Location: Wilno
Contact:

Re: Treniruotės Nemuno žiede

Post by storms »

manau, kad lauko salygose padanga po 5 ratu jau buna tokia isbalansuota, kad is svareliu isvis rpasmes nelieka.
beje, ant auksciau mineto SportSmarto ten ne piesinukas, o trikampis lipdukas!
User avatar
Username
Dievas
Posts: 10217
Joined: 24 Jun 2006, 10:51

Re: Treniruotės Nemuno žiede

Post by Username »

nitruxa wrote:
storms wrote:pakartosiu: tai yra bullshit
nes issverineji ne padanga, o komplekta ratas/padanga. o kur rato sunkiausia vieta?

__________________________________________________________

EDIT: radau pas amerikancus :)


Well, it can be worth your while to throw your blank rims on a balancer first to actually find out where the heaviest spot is just to save the tire guy from having to stick extra rim weights on to get your wheel balanced........these are a set that I just stripped and re-colored for a project I'm working on. The stickers indicate the heaviest spots on the tire......quite far away from the valve stems.

Taigi galime daryti isvada, kad pareigos automatiskai nesuteikia srities ishmanymo statuso. Mechaniku daug, ir ju zinios lygiai taip pat bilekokios gandais paremtos.
Image
Yvl
Dievas
Posts: 12295
Joined: 24 Jun 2006, 20:54
Location: Suostene
Contact:

Re: Treniruotės Nemuno žiede

Post by Yvl »

storms wrote:
Yvl wrote:tai kad net an senobiniu zigulio padangiu budavo reudonas tashkas, kuria vieta prie vintylio det....
totalus mitas
pac tu mitas... faktas, kad taip pazymeta lengviausia padanges vieta
Peace ДА!
storms
Dievo treneris
Posts: 14138
Joined: 27 Jun 2006, 09:29
Location: Wilno
Contact:

Re: Treniruotės Nemuno žiede

Post by storms »

Yvl wrote:
storms wrote:
Yvl wrote:tai kad net an senobiniu zigulio padangiu budavo reudonas tashkas, kuria vieta prie vintylio det....
totalus mitas
pac tu mitas...
argumentus ant stalo
as jau parasiau, kad balansuoji ne padanga, o kompleta - ratlankis padanga stabdziu diskai ir tt
prie ko cia ventilis?
Yvl
Dievas
Posts: 12295
Joined: 24 Jun 2006, 20:54
Location: Suostene
Contact:

Re: Treniruotės Nemuno žiede

Post by Yvl »

storms wrote:argumentus ant stalo
as jau parasiau, kad balansuoji ne padanga, o kompleta - ratlankis padanga stabdziu diskai ir tt
prie ko cia ventilis?

pilna guglia apie "light spot mark" =;
Peace ДА!
Post Reply