Page 1 of 3
Vintyliu svoris ir ytaka
Posted: 17 May 2011, 19:17
by storms
tesiant apie padangas:
naujas 190/55 salia siek tiek vazineto 190/50. abu stovi vienoj plokstumoj
dar viena naujove - nematytas zalias trikampukas ant padangos. sumontavus padanga taip, kad jsi atsidurtu ties ventiliu, ant galinio rato reikejo uzdeti 0 g svareliu. dar nesu to mates. sutapimas tai ar ne - bbz

Re: Treniruotės Nemuno žiede
Posted: 17 May 2011, 19:34
by Wobbler
hehe ...'siek tiek vazineto'
understatement of the year
edit: 55 yra geris
Re: Treniruotės Nemuno žiede
Posted: 17 May 2011, 22:12
by mindaugasa vol.2
sutapimas del 0 svareliu. paprastai kazkiek reikia det. paliubomu.
Re: Treniruotės Nemuno žiede
Posted: 17 May 2011, 22:12
by Yvl
tai kad net an senobiniu zigulio padangiu budavo reudonas tashkas, kuria vieta prie vintylio det....
Re: Treniruotės Nemuno žiede
Posted: 17 May 2011, 23:40
by storms
Yvl wrote:tai kad net an senobiniu zigulio padangiu budavo reudonas tashkas, kuria vieta prie vintylio det....
totalus mitas
Re: Treniruotės Nemuno žiede
Posted: 18 May 2011, 10:01
by nitruxa
storms wrote:
dar viena naujove - nematytas zalias trikampukas ant padangos. sumontavus padanga taip, kad jsi atsidurtu ties ventiliu, ant galinio rato reikejo uzdeti 0 g svareliu. dar nesu to mates. sutapimas tai ar ne - bbz
poznanei Navo racing mechanikas pasakojo apie tokius prikolus.
Tas trikampiukas zymi padangos sunkiausia (ar lengviausia... kazkuria tai is tu) puse. ir dedant juo prie ventiliaus ratu balansuot nereik

dar pasake, jog skirtingi gamintojai skirtingai zymi. kas su trikampiu, kas su raudonu taskeliu (kai jarai dejom padanga buvo raudonas taskiukas)

Re: Treniruotės Nemuno žiede
Posted: 18 May 2011, 10:08
by storms
nitruxa wrote:storms wrote:
dar viena naujove - nematytas zalias trikampukas ant padangos. sumontavus padanga taip, kad jsi atsidurtu ties ventiliu, ant galinio rato reikejo uzdeti 0 g svareliu. dar nesu to mates. sutapimas tai ar ne - bbz
poznanei Navo racing mechanikas pasakojo apie tokius prikolus.
Tas trikampiukas zymi padangos sunkiausia (ar lengviausia... kazkuria tai is tu) puse. ir dedant juo prie ventiliaus ratu balansuot nereik

dar pasake, jog skirtingi gamintojai skirtingai zymi. kas su trikampiu, kas su raudonu taskeliu (kai jarai dejom padanga buvo raudonas taskiukas)

pakartosiu: tai yra bullshit
nes issverineji ne padanga, o komplekta ratas/padanga. o kur rato sunkiausia vieta?
Re: Treniruotės Nemuno žiede
Posted: 18 May 2011, 10:10
by nitruxa
storms wrote:pakartosiu: tai yra bullshit
nes issverineji ne padanga, o komplekta ratas/padanga. o kur rato sunkiausia vieta?
tai tikriausiai ten kur vintilius?

gal ir bullshit, tesiog perpasakoju ka pats girdejau

realiai tai butu idomu paklaust mantazhniku kokiu lazdynuose, gal tie tures irgi ka papasakot

__________________________________________________________
EDIT: radau pas amerikancus
Most people (dealer mechanics included) seem to automatically assume that a rim's heaviest spot coincides with the valve stem and when they mount your tires line up that little mark on your tires that indicated the lightest spot on the tire with what they assume is the heaviest spot on the rim........
Well, it can be worth your while to throw your blank rims on a balancer first to actually find out where the heaviest spot is just to save the tire guy from having to stick extra rim weights on to get your wheel balanced........these are a set that I just stripped and re-colored for a project I'm working on. The stickers indicate the heaviest spots on the tire......quite far away from the valve stems.

Re: Treniruotės Nemuno žiede
Posted: 18 May 2011, 10:24
by storms
kaip ir sakiaui - padangu zimejimai dazniausia skirti vidiniam gamintojo naudojimui.
Re: Treniruotės Nemuno žiede
Posted: 18 May 2011, 10:27
by nitruxa
na bet ka supratau is to JAV posto, jog ciuvelis subalansavo ratlankius, pazymejo sunkiausias vietas lipdukais, ir paskui kai uzvelka padanga, deda taskiuku prie lipduku, tuo isgaunamas ale "subalansavimo" effektas

aisku ne toks geras kaip ant stakliu, bet lauko salygose geriau nei nieko

Re: Treniruotės Nemuno žiede
Posted: 18 May 2011, 10:36
by storms
manau, kad lauko salygose padanga po 5 ratu jau buna tokia isbalansuota, kad is svareliu isvis rpasmes nelieka.
beje, ant auksciau mineto SportSmarto ten ne piesinukas, o trikampis lipdukas!
Re: Treniruotės Nemuno žiede
Posted: 18 May 2011, 10:58
by Username
nitruxa wrote:storms wrote:pakartosiu: tai yra bullshit
nes issverineji ne padanga, o komplekta ratas/padanga. o kur rato sunkiausia vieta?
__________________________________________________________
EDIT: radau pas amerikancus
Well, it can be worth your while to throw your blank rims on a balancer first to actually find out where the heaviest spot is just to save the tire guy from having to stick extra rim weights on to get your wheel balanced........these are a set that I just stripped and re-colored for a project I'm working on. The stickers indicate the heaviest spots on the tire......quite far away from the valve stems.
Taigi galime daryti isvada, kad pareigos automatiskai nesuteikia srities ishmanymo statuso. Mechaniku daug, ir ju zinios lygiai taip pat bilekokios gandais paremtos.
Re: Treniruotės Nemuno žiede
Posted: 18 May 2011, 11:18
by Yvl
storms wrote:Yvl wrote:tai kad net an senobiniu zigulio padangiu budavo reudonas tashkas, kuria vieta prie vintylio det....
totalus mitas
pac tu mitas... faktas, kad taip pazymeta lengviausia padanges vieta
Re: Treniruotės Nemuno žiede
Posted: 18 May 2011, 11:20
by storms
Yvl wrote:storms wrote:Yvl wrote:tai kad net an senobiniu zigulio padangiu budavo reudonas tashkas, kuria vieta prie vintylio det....
totalus mitas
pac tu mitas...
argumentus ant stalo
as jau parasiau, kad balansuoji ne padanga, o kompleta - ratlankis padanga stabdziu diskai ir tt
prie ko cia ventilis?
Re: Treniruotės Nemuno žiede
Posted: 18 May 2011, 11:28
by Yvl
storms wrote:argumentus ant stalo
as jau parasiau, kad balansuoji ne padanga, o kompleta - ratlankis padanga stabdziu diskai ir tt
prie ko cia ventilis?
pilna guglia apie "light spot mark"
