Page 1 of 1

Šalmo dezinfekAcija

Posted: 10 Jun 2013, 17:49
by tckd
cia uzmaciau pas Berza reklamos, galvoju gal reik? (mano salmu prieziura prasiskalbt paralonus kas kiek laiko)

Image

naudojat kas? ka?

Re: Šalmo dezinfekAcija

Posted: 10 Jun 2013, 18:09
by storms
Po kiekvieno trakdėjaus naudoju Matūlią Helmet Interior Cleaner. Esmu labai patenkinc

http://www.bikeshop.lt/motul-helmet-int ... 50-ml.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Re: Šalmo dezinfekAcija

Posted: 10 Jun 2013, 19:56
by El Traxo
Šian Bi(r)čo lentoj pamatęs valiklį pagalvojau tą patį, bo garaže apranga džiūsta vangiai, o kas kart tysti namo visą purvo ir kvapų puokštę irgi nestovi.
Vienok viską, ką galėjau, sumečiau į skalbiankę. Iki kito karto.

Re: Šalmo dezinfekAcija

Posted: 10 Jun 2013, 23:03
by tckd
hmm jei apie kvapus tai gal tuos salmu valiklius galima naudot batams ir kitkam? nes jei gryzes viska isdziauni tai kita diena ne tik kad sveciai bet ir paciam nesinori i garaza uzeit :fart: :154:

Re: Šalmo dezinfekAcija

Posted: 10 Jun 2013, 23:49
by storms
naudoj ir į pitštines. Veikia

Re: Šalmo dezinfekAcija

Posted: 11 Jun 2013, 06:24
by tomasn
veikia panasiai, kaip odekolonas САША?

Re: Šalmo dezinfekAcija

Posted: 11 Jun 2013, 08:19
by storms
Sašos nebandžiau, ale sudėtyje berods yra alkoholio ir šiaip maloniai kvepia

Re: Šalmo dezinfekAcija

Posted: 16 Jun 2013, 10:14
by mindaugasa vol.2
Na salmo dezinfekatoriaus batams nebandziau, bet batu odora i salma, tai nuolat. O koks, kitojerankoje, skirtumas? Kokie cia baikeriai, kvapenciom muiliuku galvom?

mobile mindaugasa

Re: Šalmo dezinfekAcija

Posted: 05 Aug 2013, 00:11
by RobertasRR
laba diena

tema neta, bet labai kaip ir panaši...
gal ką rekomenduoti aprangos vidų išsivalyt?
kiekviena kartą :pizdujmikliainamo: ir recepto nerandu :dontknow:

Re: Šalmo dezinfekAcija

Posted: 05 Aug 2013, 09:49
by mindaugasa vol.2
o kuomi ta vidu istepi? jei vidus neissisega, kad galetum imest i skalbenke, tai pades tik pampersai.
hehe