Page 1 of 2

Veidrodeliu stiklai

Posted: 01 Mar 2007, 13:05
by Arvis
Patarkit kur vilniuj ispjaut stikliuka:

ozo g. nesiulyt bo ten jau susipykau,
rasu 3. ir verkiu g. neturi pilkos spalvos.....patarimai.

Sake kazkur kalvariju turguj daro...gal zinot tiksliau kur ?

Posted: 01 Mar 2007, 14:22
by mindaugasa
madoj pjove + kemi ukmerges g. automobiliniu bent jau tai turejo kruva.

Posted: 01 Mar 2007, 14:44
by Arvis
mindaugasa wrote:madoj pjove + kemi ukmerges g. automobiliniu bent jau tai turejo kruva.
mindauguj pakoreguosiu karma uz gera patarima.
Reik matacyklui, bo besiunciant pashtu buvo sudauzhytas...

Posted: 01 Mar 2007, 14:48
by mindaugasa
analogishka turiu (keliavo veidrodeliai ish hong kongo! kay ka?). skilo.
galvoju gal tik uzklijuoti juosta permatoma ir tiek.
bet cia tinka tik panasonikams. rimtam apartui bus ne prie veido.
be to nuo vidracijos gali lipni juosta atsikratyti?
nebebent i uzsieny vaziuojant susivarkysiu, tai pjovimas bus aktualus ir man. parashysi?

Posted: 01 Mar 2007, 14:53
by Arvis
mindaugasa wrote:analogishka turiu (keliavo veidrodeliai ish hong kongo! kay ka?). skilo.
galvoju gal tik uzklijuoti juosta permatoma ir tiek.
bet cia tinka tik panasonikams. rimtam apartui bus ne prie veido.
be to nuo vidracijos gali lipni juosta atsikratyti?
nebebent i uzsieny vaziuojant susivarkysiu, tai pjovimas bus aktualus ir man. parashysi?
Praktiskai ispjaut gali bet kur...stavke 20lt
Problema pas mane stiklas pilkas ir isgaubtas.
Ozo g. tokio stiklo turejo. Ispjove, bet kol pjove sunervino mane durnom snekom ir galu gale likau nepatenkintas kokybe. Todel uz preke/paslauga nemokejau.

Siandien aplankiau dar dvi vietas kur pjauna (Rasu g. 3 ir Verkiu g. xx numerio neatsimenu) Ten turi tik baltos ir melynos spalvos stikla....netinka.

Posted: 01 Mar 2007, 14:56
by mindaugasa
kokios gi ten jau buvo tos shnekos, kad spjovei??

Posted: 01 Mar 2007, 15:03
by Arvis
mindaugasa wrote:kokios gi ten jau buvo tos shnekos, kad spjovei??
1. Paklause kokio mot. veidrodelis. Sakau harlio. Nia, cia negali but harlio, bo neuzrashyta, beto mes harliu daug pjovem jie netokie. (ble veidrodelis OEM eina nuo 2003)
2. Sakau px nesigincijam kiek kainuos ? 25 Lt. Ok darom.
3. Klausia o kiek harlis kainuoja ? sakau apie 10euru. Aaaa tai tavo is pigesniu, bo mes kiek pjovem tai visi sake virs 15euru kad kainuoja.
4. Bepjaudamas sugalvojo jog yra 15% priemoka jei as laukiu, bo kazkas lauke ir poto neeme prekes. (???) Sakau ar pakvaishai ble...tu gi pasakei jau kaina.
5. Ispjove kreivai ir idejus i remeli atrodo xjovai.....Sakau shudas, sako nieks tau geriau neispjaus
6. N%ble visogero

Posted: 01 Mar 2007, 15:09
by mindaugasa
hehehaha!
tai ko pigu harli emei?
kiek maciau sboruose, tai visi brangiais vazineja. v-rod ir jokiu ten kitu!
aha!
kaip dabar atrodys: kolona, rustus veidas, o harlis tik 10keuru?
bleble

Posted: 01 Mar 2007, 15:36
by Renaz
Visiskai susisiko Arvio ivaizdis. Vazineja su pigiu harliu. garaziukuose uz 20 Lituku pjauna veidrodelius. kazkoks netikes garazinis lygis, o ne motociklizmo istorija! Skaitau, turi but geda.

Posted: 01 Mar 2007, 15:37
by tckd
taigi be veidrofelio ir negali kainuot daugiau 10! :-$

Posted: 01 Mar 2007, 15:47
by mindaugasa
as tai plamai nieko nesupratau: kazkoks k7 panasonikas (40klt), net ir pigiausiais is visu litru, tampa brangesniu uz harleju?

beje, esu tikras, kad jei pjautumeme veidrodeli panasonikui, tai paklaustu "kiek benzo ima" ir "an kiek varo". ir jei varo tarkime 275 (motobloko pasportinis greitis), tai sumaishytu su shudais.

Ozo g. - motociklu ekspertai. nelyskit ten su paspirtukais.

Posted: 01 Mar 2007, 15:58
by Arvis
realiai veidrodelis 10 doreliu per ebay kainuoja nuliovas. Pjaut vprincipe kaip ir nepelninga. Tiesiog nebepatinka man pasto paslaugos.

Posted: 01 Mar 2007, 16:09
by Renaz
Mindaugai, atsakymas i tavo klausima yra! Visa harleju gamyba perkelta i Kinija, Chin Vxuj provincija. Del to ir kainos atpigo. Logiska skaitau.

Posted: 01 Mar 2007, 16:16
by Arvis
Spekit kas uz dezinformacija gaus - ...

Posted: 01 Mar 2007, 16:50
by Velnias
Jei vis dar reikia ispjauti veidrodi gali bandyt www.autotuning.lt paskambinti (bet butent paskambinti, nes i laiskus jie nelabai atsakineja). Pjauna ir isgaubtus, ir su atspalviais. Man masinai ispjove ir atveze i Kauna uz 20 Lt - skaitau visai gerai. Per 3 menesius nei suskilo nei kaip kitaip sugedo.