Search found 633 matches

by _hey
26 Mar 2007, 21:00
Forum: Skelbimai
Topic: Louis
Replies: 714
Views: 75475

pirma, cia mano paskutinis postas, nes pereinu i pusiausvyra. antra, del pelno turejau minty lietuviska modela: kad arvis, eziukas su gera galva ir rankom kurs produkta ir mindaugas truputi prisides finansishkai ir kai pelnai isivaziuos eziukas su arviu liks kaip samdomi darbuotojai .... cia siaip b...
by _hey
26 Mar 2007, 16:24
Forum: Skelbimai
Topic: Louis
Replies: 714
Views: 75475

man tai idomiausia, kaip mindaugas dalinsis pelna su kitais :!:
by _hey
25 Mar 2007, 18:20
Forum: Technika
Topic: B (Beda): pavaru dezes gliukai
Replies: 40
Views: 11368

tepalas?

man taip buvo, kai susipyliau pusiausintetika, kai variklis budavo saltas....
by _hey
23 Mar 2007, 14:16
Forum: Technika
Topic: zvagragtys
Replies: 5
Views: 2221

jei pas tave tokia pat zvakes vieta tam klx'e, kaip mano klr'e, tai as emiau is senuku gera vamzdini rakata ir sonus su bulgarke apslifavau :) kainavo apie keturispenkiasdesimt.
by _hey
23 Mar 2007, 10:19
Forum: Bendras
Topic: Sveikinam kolega Renaz!
Replies: 13
Views: 4674

o as cia knibzdenau minty, kad man kaip tik uzaugins niolikine ant amziaus krizes, kai porsche pirksiu :evil:
by _hey
23 Mar 2007, 10:11
Forum: Bendras
Topic: Sveikinam kolega Renaz!
Replies: 13
Views: 4674

Sveikinam kolega Renaz!

kai saka istojo i niekur nepreleXianciu Balsiu kluba :!:

p.s. mergaite :!:
by _hey
23 Mar 2007, 09:38
Forum: Enduro
Topic: Husaberg kampelis
Replies: 4424
Views: 472464

tckd, paaiskinsiu - kuris valyt!
by _hey
22 Mar 2007, 12:14
Forum: Bendras
Topic: Kaune nelaime, ka daryti?
Replies: 10
Views: 2949

nesupratot minties, man tiesiog linksma skaityti:

kai Kaune priimami sprendimai, ziurima ne kaip paciam butu patogiau, racionaliau etc, BET, ka kiti pasakys, kaip atrodys kitu akyse etc ;-)
by _hey
22 Mar 2007, 11:57
Forum: Bendras
Topic: Kaune nelaime, ka daryti?
Replies: 10
Views: 2949

Dainiakas wrote:jonavos gatvej asfaltas ne toks zaja.... (fainas) kaip kmindaugo.
taip lieka savanoriai, bet kadangi anksciau ten rinkdavosi tai nelygis yra gryzti i praeity!
Kaunas: lygis, nelygis, kaip atrodys, ka kiti pasakys ..... :withstupid:
by _hey
22 Mar 2007, 09:43
Forum: Enduro
Topic: Husaberg kampelis
Replies: 4424
Views: 472464

na tas pinpaliukas laaabai giliai pasislepes buna :?
by _hey
22 Mar 2007, 09:33
Forum: Enduro
Topic: Husaberg kampelis
Replies: 4424
Views: 472464

siaip siulau skambtelt shponkei is motomanu, jis savo irgi ar tik ne cdi buvo sudegines, tai jo pusbrolis sulitavo nauja uz 20 lt, atai kaip pasakojo, ten toks primityvus daiktas... ](*,)
by _hey
22 Mar 2007, 09:30
Forum: Enduro
Topic: Husaberg kampelis
Replies: 4424
Views: 472464

:(
by _hey
21 Mar 2007, 13:29
Forum: Skelbimai
Topic: Louis
Replies: 714
Views: 75475

hehe, paziureciau, kaip tup pranesiotum krosinius batukus, kur vos ne visa oda apsiuta visokiom apsauginem plastmasem :P
by _hey
21 Mar 2007, 12:34
Forum: Skelbimai
Topic: Louis
Replies: 714
Views: 75475

o vat dël ðitø neþinau.. Lt neina rast, o nesimatavus baisu pirkt.. 202440 - 1 pora, 39 dydis skaitau batus butina pasimatuoti BUTENT tuos, kuriuos ir planuoji pirkti. atai pvz rudeny matavausi tuos pacius mx batus, kuriuos siemet ir pajamiau, BET rudeniniai vietomis spaude, o vat su nauja siun...
by _hey
21 Mar 2007, 10:07
Forum: Technika
Topic: Ivores, poverzles ir pan... kur?
Replies: 32
Views: 10232

Re: Ivores, poverzles ir pan... kur?

Yvl wrote: p.s. arba pas mane issidrozt gali, jei tekinimo stakles - pazhystamas padargas :)
o geras! gal ir frezavimo turi? noriu i svecius!