M`BaubZo sv650s k2 tema

Motociklų konstrukcijos klausimai, remontas
User avatar
M`BaubZ
Aukstadvario dievas
Posts: 1378
Joined: 11 Jul 2009, 14:19
Location: Vilnius

Post by M`BaubZ »

ačiū, yvl.

dabar dar norėčiau paklausti žmonių, kurie neturi arba turi panašų
kaip šitoj (didelėj) nuotraukoj galinį purvasargį:
be jo labai blogai? galinis amortikas amžinai šūduose?

nes man jis nepatinka. gal kam reikia? liankai?
User avatar
liankas
Jau moka vaziuoti
Posts: 375
Joined: 01 Sep 2009, 17:05
Location: Wilno moje

Post by liankas »

M`BaubZ wrote:ačiū, yvl.

dabar dar norėčiau paklausti žmonių, kurie neturi arba turi panašų
kaip šitoj (didelėj) nuotraukoj galinį purvasargį:
be jo labai blogai? galinis amortikas amžinai šūduose?

nes man jis nepatinka. gal kam reikia? liankai?
As jo irgi neturiu....
Aisku su juo gal nr tik amortikas, bet ir nugara sudais taip neapliptu...
User avatar
jara
Kacergos extrymas
Posts: 1905
Joined: 20 Feb 2009, 18:46
Location: Kacergine
Contact:

Post by jara »

baubai, ten ne tik purvasargis, bet ir grandines apsauga :)
Smoothly, gently.. open the throttle!!!
User avatar
M`BaubZ
Aukstadvario dievas
Posts: 1378
Joined: 11 Jul 2009, 14:19
Location: Vilnius

Post by M`BaubZ »

apsauga - viena iš priežasčių, kodėl jis man nepatinka.
gana trapus plastikas, jokio įžiūrimo sutvirtinimo, jei jau
grandinė trūks, tai tokia apsauga buvus-nebuvus.

(dar nepatinka, nes negražu ir labai nepatogu nuimt, o nenuėmus nepatogu valyt grandine)
Yvl
Dievas
Posts: 12295
Joined: 24 Jun 2006, 20:54
Location: Suostene
Contact:

Post by Yvl »

M`BaubZ wrote:gana trapus plastikas, jokio įžiūrimo sutvirtinimo, jei jau
grandinė trūks, tai tokia apsauga buvus-nebuvus.
IMO uzgesint grandines inercijai - per akis....
Peace ДА!
User avatar
M`BaubZ
Aukstadvario dievas
Posts: 1378
Joined: 11 Jul 2009, 14:19
Location: Vilnius

Post by M`BaubZ »

gal ir taip, bet stockiniai (tik nežianu, ar būtent SV) būna plastikas dar pastiprintas su metalu.
kaip bebūtų, ne taip ir svarbu.
User avatar
liankas
Jau moka vaziuoti
Posts: 375
Joined: 01 Sep 2009, 17:05
Location: Wilno moje

Post by liankas »

M`BaubZ wrote:gal ir taip, bet stockiniai (tik nežianu, ar būtent SV) būna plastikas dar pastiprintas su metalu.
kaip bebūtų, ne taip ir svarbu.
Ahoi BaubZ ignoruoji mane :drinkers:
kaip ten del to antishudino devajso?
User avatar
M`BaubZ
Aukstadvario dievas
Posts: 1378
Joined: 11 Jul 2009, 14:19
Location: Vilnius

Post by M`BaubZ »

laba diena,
šią visiems mums brangią vasario šešioliktąją iškilo voprosas:

kiek yra stipras 10 mm plieno strypas?

padetalizuosiu: žemiau pridėtame paveikslėlyje vienas iš mūsų
nepriklausomybės tėvų, dr. j. basanavičius, rodo, kad svuko karterio
apačioj yra tokia skylė. tai ar galima, pro tą skylę prakišus geležą,
pastatyt motą ant dviejų krūvų plytų, kad priekis būtų pasikėlęs ir
negriūtų į šoną? ar sulinks?
skyle2[1].jpg
skyle2[1].jpg (32.85 KiB) Viewed 2260 times
klausiu, nes tinkamo strypo neturiu, reikėtų kur susišaudyt, bet, jei
neverta, tai neverta.

ačiū.
Last edited by M`BaubZ on 15 Sep 2010, 14:59, edited 1 time in total.
User avatar
Lucas
50cc tarp koju
Posts: 112
Joined: 27 Oct 2009, 16:00
Location: Kaunas

Post by Lucas »

Pakeli ant galinio pakelejo ir negrius i sonus.
storms
Dievo treneris
Posts: 14138
Joined: 27 Jun 2006, 09:29
Location: Wilno
Contact:

Post by storms »

atlaikis jei mergu ant baiko tuo metu nekyrkinsi
User avatar
mindaugasa vol.2
Dievo treneris
Posts: 13060
Joined: 21 Jan 2008, 18:09
Location: balsiai
Contact:

Post by mindaugasa vol.2 »

priklausomai nuo stiprumo klases, 10mm plienstrypis turi laikyti apie 1t nukirpimui. gal jau greiciau pagalvokime apie kitaninio bloko stipruma??
cross cojones PC
User avatar
M`BaubZ
Aukstadvario dievas
Posts: 1378
Joined: 11 Jul 2009, 14:19
Location: Vilnius

Post by M`BaubZ »

kirpimas nebaisu, galvoju, gal gali sulinkt ir motas prarast pusiausvyrą,
bet manykim, kad nesulinks. kitaninis blokas irgi niekur nesidės, turės
laikyt! ok, ačiū.
Arvis
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 5432
Joined: 21 Nov 2006, 15:42
Location: VNO
Contact:

Post by Arvis »

Dar varinatas, jei sulinks ir negalesi istraukt - uzmauk ant galu gumas ir turesi papildomus pakojus.
"Beer is proof that God loves us and wants us to be happy."
storms
Dievo treneris
Posts: 14138
Joined: 27 Jun 2006, 09:29
Location: Wilno
Contact:

Post by storms »

Arvis wrote:Dar varinatas, jei sulinks ir negalesi istraukt - uzmauk ant galu gumas ir turesi papildomus pakojus.
tada dar ir sissybaro reikia
User avatar
M`BaubZ
Aukstadvario dievas
Posts: 1378
Joined: 11 Jul 2009, 14:19
Location: Vilnius

Post by M`BaubZ »

ir jėzusinių clip-onsų!!!
Post Reply