M`BaubZo sv650s k2 tema
As jo irgi neturiu....M`BaubZ wrote:ačiū, yvl.
dabar dar norėčiau paklausti žmonių, kurie neturi arba turi panašų
kaip šitoj (didelėj) nuotraukoj galinį purvasargį:
be jo labai blogai? galinis amortikas amžinai šūduose?
nes man jis nepatinka. gal kam reikia? liankai?
Aisku su juo gal nr tik amortikas, bet ir nugara sudais taip neapliptu...
laba diena,
šią visiems mums brangią vasario šešioliktąją iškilo voprosas:
kiek yra stipras 10 mm plieno strypas?
padetalizuosiu: žemiau pridėtame paveikslėlyje vienas iš mūsų
nepriklausomybės tėvų, dr. j. basanavičius, rodo, kad svuko karterio
apačioj yra tokia skylė. tai ar galima, pro tą skylę prakišus geležą,
pastatyt motą ant dviejų krūvų plytų, kad priekis būtų pasikėlęs ir
negriūtų į šoną? ar sulinks?
klausiu, nes tinkamo strypo neturiu, reikėtų kur susišaudyt, bet, jei
neverta, tai neverta.
ačiū.
šią visiems mums brangią vasario šešioliktąją iškilo voprosas:
kiek yra stipras 10 mm plieno strypas?
padetalizuosiu: žemiau pridėtame paveikslėlyje vienas iš mūsų
nepriklausomybės tėvų, dr. j. basanavičius, rodo, kad svuko karterio
apačioj yra tokia skylė. tai ar galima, pro tą skylę prakišus geležą,
pastatyt motą ant dviejų krūvų plytų, kad priekis būtų pasikėlęs ir
negriūtų į šoną? ar sulinks?
klausiu, nes tinkamo strypo neturiu, reikėtų kur susišaudyt, bet, jei
neverta, tai neverta.
ačiū.
Last edited by M`BaubZ on 15 Sep 2010, 14:59, edited 1 time in total.
- mindaugasa vol.2
- Dievo treneris
- Posts: 13060
- Joined: 21 Jan 2008, 18:09
- Location: balsiai
- Contact: