Honda st 1300 Pan european

Parduodu, perku, keičiu, dovanoju
User avatar
matt
Apsiles raideris
Posts: 276
Joined: 20 Apr 2009, 18:57

Honda st 1300 Pan european

Post by matt »

m
Last edited by matt on 22 Feb 2012, 20:30, edited 1 time in total.
.
Yvl
Dievas
Posts: 12295
Joined: 24 Jun 2006, 20:54
Location: Suostene
Contact:

Post by Yvl »

nunx, jau tada goldwinga geriau jamt...
Peace ДА!
User avatar
Abbath
Kacergos extrymas
Posts: 1615
Joined: 08 Apr 2009, 16:45
Location: Jei paklausi kokiame jis gyvena rajone....
Contact:

Post by Abbath »

kada paskutini kart matei goldwinga?
pas mus garaze daba isardytas stovi #-o
Užrašas ant Mindaugo tilto: Wilno nasze.
Ir vietinių gyventojų atsakymas: Хуй вам!!!
Yvl
Dievas
Posts: 12295
Joined: 24 Jun 2006, 20:54
Location: Suostene
Contact:

Post by Yvl »

Abbath wrote:kada paskutini kart matei goldwinga?
pas mus garaze daba isardytas stovi #-o
pas kaminska, pernai rudeni. aka? :)
Peace ДА!
Arvis
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 5432
Joined: 21 Nov 2006, 15:42
Location: VNO
Contact:

Post by Arvis »

Na tarkim goldwingo situ metu uz 20 nepajamsi, ale esant pasirinkimui zinoma rinkciausi auksasparni.
"Beer is proof that God loves us and wants us to be happy."
tomasn
Per daug prie kompo sedi
Posts: 4717
Joined: 21 Feb 2009, 11:29
Location: Bezdonys

Post by tomasn »

sauso goldwngo svoris 417 kg http://www.bikez.com/motorcycles/honda_ ... e_2010.php

da.. tokio jau nebeatkeltum
±
User avatar
Abbath
Kacergos extrymas
Posts: 1615
Joined: 08 Apr 2009, 16:45
Location: Jei paklausi kokiame jis gyvena rajone....
Contact:

Post by Abbath »

Gelda ten ne motociklas. Ziurint i ji net nekyla noras ismegint.
Va o matto variantas man visai nieko.
Užrašas ant Mindaugo tilto: Wilno nasze.
Ir vietinių gyventojų atsakymas: Хуй вам!!!
storms
Dievo treneris
Posts: 14138
Joined: 27 Jun 2006, 09:29
Location: Wilno
Contact:

Post by storms »

goldwingas axujenas kelioninis baikas
beje ir mieste valdosi nerealiai lengvai
skaitau betkoki road kinga atpisa i vienus vartus pagal visas charakteristikas. na gal pagal garse ne
Yvl
Dievas
Posts: 12295
Joined: 24 Jun 2006, 20:54
Location: Suostene
Contact:

Post by Yvl »

Abbath wrote:Gelda ten ne motociklas. Ziurint i ji net nekyla noras ismegint.
Va o matto variantas man visai nieko.
kas bande goldwinga - krykstavo... as da nespejau, bet tikiu kad ten viskas jobtvaimat kaip ohoho
pusbritves patinka? :albino:
Peace ДА!
User avatar
Abbath
Kacergos extrymas
Posts: 1615
Joined: 08 Apr 2009, 16:45
Location: Jei paklausi kokiame jis gyvena rajone....
Contact:

Post by Abbath »

Man tai patinka normalaus svorio baikai.
Nu kadangi pats sveriu 75 kg, tai puse tonos sveriantis vezimas tikrai ne man. Nu o te peraugusiems runkeliams gal ir gerai nieko nesakau.
Su valkyrija vazinejau, taigi gerai vaziuoja, tik uzmigt prie vairo galima kaip nuobodu. (fuken panasonic) :jerkit:
Užrašas ant Mindaugo tilto: Wilno nasze.
Ir vietinių gyventojų atsakymas: Хуй вам!!!
tckd
Dievas
Posts: 10845
Joined: 28 Feb 2007, 08:59
Location: stotinis.
Contact:

Post by tckd »

logiskai susimavus auksciau esancia infarmacija gaunasi vyvodas kad storms y peraugys runkelys :154: :hippy:
less teeth, more tits.
storms
Dievo treneris
Posts: 14138
Joined: 27 Jun 2006, 09:29
Location: Wilno
Contact:

Post by storms »

:chain:
xkuza
Pastovus ganerio lankytojas
Posts: 788
Joined: 28 Aug 2008, 21:43

Post by xkuza »

kad cia ne 2010, o 2004, tai koks palyginimas - "goldwingo 2010 uz 20k nepaimsi", o sita tripaka uz 20k gali!
Is polaku dukati 20 k 1098 paimt geriau ir smaugt iki subyres :chain:
User avatar
jara
Kacergos extrymas
Posts: 1905
Joined: 20 Feb 2009, 18:46
Location: Kacergine
Contact:

Post by jara »

kuzia, kur Tu 1098 matei uz 20 k????
Smoothly, gently.. open the throttle!!!
User avatar
matt
Apsiles raideris
Posts: 276
Joined: 20 Apr 2009, 18:57

Post by matt »

o kuo goldwingas geresnis daugiau? per mazai vietos, tasiu ar ko?:) 500cc daugiau, kuro tikrai ne 5-6litrus valgys su 1.8 motoru, 100kg daugiau svorio valdomumui tikrai neprides. O galios toureriui 120ag ir 120nm tikrai uztenka su v4 motoru. Pliusas nebent R18 priekyje ir R16 gale, sitas variantas smagumo keliaujant tikrai prideda.Goldwingas ir ABS neturi, bakas mazesnis, pas abu kardanas, tai apie kokius goldwingo pliusus snekam? ST smagiai vaziuoja, rev'ina pirma gaike ant ratelio, jeigu dviese ir antra ant ratelio stojasi. Anyway jau Pan european siek tiek nepatogus del savo tikrai didelio svorio, o ka kalbeti apie Goldwinga. Va suzuki vstrom 1000 - optimalus variantas. Vazinejau ir su dl1000 ir dl 650 tai shisotke dviratukas siek tiek, bus motopress naujam zurnale straipsnis apie ji. Leksiu si savaitgali jei orai leis aplink lietuva su honda, tuo paciu ir straipsni i zurnala imesim :)

for username Image
Last edited by matt on 13 Apr 2010, 15:53, edited 2 times in total.
.
Post Reply