sorry neparduodu, skaityk gerasdviratis.lt foruma.. buvo ir man mintis tokia
susidet bet dabar manau parduosiu dvirka ir imsiu su hidrauliniais stabdziais.
gausis skirtumas sakiu kaina, nes jos ~300-400 vaiksto.
cliff wrote:
sorry neparduodu, skaityk gerasdviratis.lt foruma.. buvo ir man mintis tokia
susidet bet dabar manau parduosiu dvirka ir imsiu su hidrauliniais stabdziais.
gausis skirtumas sakiu kaina, nes jos ~300-400 vaiksto.
tas tai taip, taciau sulankscius ratlanki, arba ji imerkus i bala, diskiniai stabdziai nepraras stabdymo efektyvumo, kaip v-brake. o pas mus sulankstyti ratlanki arba ji imerkti i koki suda, kai nera normaliu keliu bei dviraciu taku, o vien bordiurai bei duobes - raz pliunut
kreiva ratlanki vaziuoji tiesint neatlikinedamas efektyvumo matavimu
bala kaip rodo gyvenimo patirtis apvaziuoji o ne guledamas joje klausi kas ce buvo