prekes is usa

Parduodu, perku, keičiu, dovanoju
Post Reply
User avatar
matt
Apsiles raideris
Posts: 276
Joined: 20 Apr 2009, 18:57

prekes is usa

Post by matt »

.
Last edited by matt on 28 Nov 2012, 15:55, edited 1 time in total.
.
User avatar
efk0nas
Slaideriu naikintojas
Posts: 2497
Joined: 01 Jul 2006, 09:11
Location: Suostenie

Post by efk0nas »

Vo! Like!
Teorinio raidinimo būrelio pirmininkas
User avatar
matt
Apsiles raideris
Posts: 276
Joined: 20 Apr 2009, 18:57

Post by matt »

Daugiau niekam nieko nereikia? darka uzsisake kamerai laikiklius, kazkas dar dusle nupirko, laukiam salmo atkeliaujant, plastiku, pilna apranga, drabuziu ir t.t. zodziu komplektuojama siunta, jei dar kam ko reikia rasykit, padesiu parsiusti :)
.
User avatar
Teo
Daug griuves
Posts: 2782
Joined: 21 Jul 2007, 16:09
Location: Vinius

Post by Teo »

padesi atsiust, ar padesi isvengt 'valdisku reikalu'? Ar bus taip, kad siuntimas pigus, o cia jau piskhtes patys su pasto muitine ir etc.?
zil130
Recpeta
Posts: 3956
Joined: 01 Oct 2007, 15:09
Location: 5 aukstai virsh stadiono

Post by zil130 »

Niekad nemokėjau siunčiant iš amerikės muito. Draugai užrašo "gift" ir pažymi nedidelę vertę. Aišku jei prekės dings tai gal tada ne kas, nuostoliai. Bet siuntėme po nedidelius kiekius.
User avatar
Teo
Daug griuves
Posts: 2782
Joined: 21 Jul 2007, 16:09
Location: Vinius

Post by Teo »

zil130 wrote:Niekad nemokėjau siunčiant iš amerikės muito. Draugai užrašo "gift" ir pažymi nedidelę vertę. Aišku jei prekės dings tai gal tada ne kas, nuostoliai. Bet siuntėme po nedidelius kiekius.
Arvis jau pasakojo, kaip jam draugas siunte kazka is usa...
Arvis
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 5432
Joined: 21 Nov 2006, 15:42
Location: VNO
Contact:

Post by Arvis »

taip, paskutiniu metu uz visus vertingesnius daiktus tenka susimoket.
"Beer is proof that God loves us and wants us to be happy."
Martynas
Ganerio lankytojas
Posts: 608
Joined: 26 Feb 2010, 13:34
Location: sostine

Post by Martynas »

Jei prekes verte su siuntimu virsyja 75Lt. teks susimoketi PVM 21 proc.
Ir niekur nedingsi. As taip pirkau shieldus uz 9,99$ o uz atsiuntima 40$, galvojau neapmokestins, kur tau... susimokejau graziai PVM ir dar pastui uz tarpininkavima.. :chain:
Live to Ride
User avatar
Teo
Daug griuves
Posts: 2782
Joined: 21 Jul 2007, 16:09
Location: Vinius

Post by Teo »

Martynas wrote:Jei prekes verte su siuntimu virsyja 75Lt. teks susimoketi PVM 21 proc.
Ir niekur nedingsi. As taip pirkau shieldus uz 9,99$ o uz atsiuntima 40$, galvojau neapmokestins, kur tau... susimokejau graziai PVM ir dar pastui uz tarpininkavima.. :chain:
nu tai eini i senbuviu skyreli "siuntimas is usa", pasiskaitai instrukcijas, ir atsisiunti viska be problemu ir uz pigiai
User avatar
Dzuku_Briedzis
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 5576
Joined: 25 May 2009, 11:33
Location: Garažas
Contact:

Post by Dzuku_Briedzis »

Teo wrote:nu tai eini i senbuviu skyreli "siuntimas is usa", pasiskaitai instrukcijas, ir atsisiunti viska be problemu ir uz pigiai
Nemato jis tos skilties :) Not apruvd. I zborus nevaiksto... Internetinis botas kaip ir juze
Dzūkų tankai nerūdija!
User avatar
matt
Apsiles raideris
Posts: 276
Joined: 20 Apr 2009, 18:57

Post by matt »

kur cia ta skiltis siuntimas is usa?:) pazymesiu kaip gift siusdamas.
.
User avatar
matt
Apsiles raideris
Posts: 276
Joined: 20 Apr 2009, 18:57

Re: prekes is usa

Post by matt »

hey dar karteli primenu kad pora savaiciu dar priemu siuntinius is usa kad persiusti i lietuva, cia jei ka draugiska akcija t.y. ne pelno siekianti labdaros kampanija :D jeigu ko reikia is ebay ar belekur kitur ir nesiuncia tiesiai i lt tai siunciat man o as jau persiunciu i lt, jau nemazai siuntinuku issiusta :) :rr:
.
User avatar
efk0nas
Slaideriu naikintojas
Posts: 2497
Joined: 01 Jul 2006, 09:11
Location: Suostenie

Re: prekes is usa

Post by efk0nas »

O kiek laiko trunka pristatymas?
Teorinio raidinimo būrelio pirmininkas
Post Reply