Daugiau niekam nieko nereikia? darka uzsisake kamerai laikiklius, kazkas dar dusle nupirko, laukiam salmo atkeliaujant, plastiku, pilna apranga, drabuziu ir t.t. zodziu komplektuojama siunta, jei dar kam ko reikia rasykit, padesiu parsiusti
Niekad nemokėjau siunčiant iš amerikės muito. Draugai užrašo "gift" ir pažymi nedidelę vertę. Aišku jei prekės dings tai gal tada ne kas, nuostoliai. Bet siuntėme po nedidelius kiekius.
zil130 wrote:Niekad nemokėjau siunčiant iš amerikės muito. Draugai užrašo "gift" ir pažymi nedidelę vertę. Aišku jei prekės dings tai gal tada ne kas, nuostoliai. Bet siuntėme po nedidelius kiekius.
Arvis jau pasakojo, kaip jam draugas siunte kazka is usa...
Jei prekes verte su siuntimu virsyja 75Lt. teks susimoketi PVM 21 proc.
Ir niekur nedingsi. As taip pirkau shieldus uz 9,99$ o uz atsiuntima 40$, galvojau neapmokestins, kur tau... susimokejau graziai PVM ir dar pastui uz tarpininkavima..
Martynas wrote:Jei prekes verte su siuntimu virsyja 75Lt. teks susimoketi PVM 21 proc.
Ir niekur nedingsi. As taip pirkau shieldus uz 9,99$ o uz atsiuntima 40$, galvojau neapmokestins, kur tau... susimokejau graziai PVM ir dar pastui uz tarpininkavima..
nu tai eini i senbuviu skyreli "siuntimas is usa", pasiskaitai instrukcijas, ir atsisiunti viska be problemu ir uz pigiai
hey dar karteli primenu kad pora savaiciu dar priemu siuntinius is usa kad persiusti i lietuva, cia jei ka draugiska akcija t.y. ne pelno siekianti labdaros kampanija jeigu ko reikia is ebay ar belekur kitur ir nesiuncia tiesiai i lt tai siunciat man o as jau persiunciu i lt, jau nemazai siuntinuku issiusta