Bekeles ratai?

Motofrakcijos Enduro skyrius
Rashyd
Slaideriu naikintojas
Posts: 2406
Joined: 26 Jun 2006, 13:25

Bekeles ratai?

Post by Rashyd »

Kiek suprantu beprotiskai anxti (8:00) renkames nestej ir tiek ziniu?
User avatar
_hey
Pastovus ganerio lankytojas
Posts: 988
Joined: 01 Jul 2006, 10:53
Location: Vilnius
Contact:

Post by _hey »

arba 9 val vievyje.

edit: shit katik gavau zinute is orgu - starto mokestis 30 lt :?
galvojo, galvojo seniokas ka daryti su mumis, kokius reikalavimus taikyti ir sugalvojo startini mokesti. tikiuosi jautrios sielos enduristus nuo to neatbaidys.

edit2: kuo labiausiai pasitiketi meteo.lt (kelis kart pavede) meteo.pl (kelis kart pavede) ar meteo.ru (nemoku naudotis) ?
storms
Dievo treneris
Posts: 14138
Joined: 27 Jun 2006, 09:29
Location: Wilno
Contact:

Post by storms »

lenkai niekdada nemeluoja, psia krew!
User avatar
Renaz
Site Admin
Posts: 4903
Joined: 01 Jul 2006, 09:03
Location: Taip pat

Post by Renaz »

meteo.pl niekada nepavede, tik reikia nepamirst, kad ten laikas GMT!
User avatar
_hey
Pastovus ganerio lankytojas
Posts: 988
Joined: 01 Jul 2006, 10:53
Location: Vilnius
Contact:

Post by _hey »

na ta sestadieni, kai buvo plikledis ir nusdrebiau su sankaba meteo.pl visa savaite rode, kad sestadieni bus silta (+4), tik velai vakare staigiai visas zemelapis pasikeite :evil:
User avatar
Renaz
Site Admin
Posts: 4903
Joined: 01 Jul 2006, 09:03
Location: Taip pat

Post by Renaz »

Nera ko ziuret visu savaiciu. Is vakaro paziuri ir yra. Niekas pries savaite tiksliai negali pasakyt!
Rashyd
Slaideriu naikintojas
Posts: 2406
Joined: 26 Jun 2006, 13:25

Post by Rashyd »

mokeciau tuo 30 lt ubagams, bet ble ka uz juos gausiu. pvz.as neisivaizduoju, ka ten reikes daryt. man reikai tik po miska pasivazineti. hey, garantuok, kad yra smagumo tame.
User avatar
_hey
Pastovus ganerio lankytojas
Posts: 988
Joined: 01 Jul 2006, 10:53
Location: Vilnius
Contact:

Post by _hey »

Rashyd, naktimis nemiegu, dzipistus s nervinu savo skambuciais, visus judinu vaziuoti - stengiuosi kad butu kuo daugiau ivairesniu renginiu.
Prasau suprasti - ne viskas is karto.

Vaziavau Pabrade be nieko, Bekeles ratu pirmame etape, dzipistai pamate kad ne vien britvos yra, antraji etapa pazadejo paruosti zemelapius, kita sake jau ir padarys atskira klase.
Netureciau ka veikt (firma pati pinigus kaltu be manes), mielai organizuociau daug rimciau :roll:
User avatar
Renaz
Site Admin
Posts: 4903
Joined: 01 Jul 2006, 09:03
Location: Taip pat

Post by Renaz »

E, vaziuokit davai. Su salyga, kad vaziuoju sestadieni i Regitra, tai neprisijungsiu! Rashyd, nestabdyk davai. Bus fun! Ne tik Vingio parke voveres ir ploshtinykus gazdyt!
Rashyd
Slaideriu naikintojas
Posts: 2406
Joined: 26 Jun 2006, 13:25

Post by Rashyd »

na nesvarbu kaip ten kas suorganizuota, tu sakyk ar bus smagu?
_hey wrote:Rashyd, naktimis nemiegu, dzipistus s nervinu savo skambuciais, visus judinu vaziuoti - stengiuosi kad butu kuo daugiau ivairesniu renginiu.
Prasau suprasti - ne viskas is karto.

Vaziavau Pabrade be nieko, Bekeles ratu pirmame etape, dzipistai pamate kad ne vien britvos yra, antraji etapa pazadejo paruosti zemelapius, kita sake jau ir padarys atskira klase.
Netureciau ka veikt (firma pati pinigus kaltu be manes), mielai organizuociau daug rimciau :roll:
User avatar
_hey
Pastovus ganerio lankytojas
Posts: 988
Joined: 01 Jul 2006, 10:53
Location: Vilnius
Contact:

Post by _hey »

bus KITAIP, nei buvo praeita savaitgali - ten reiks orientuotis su legenda, su zemelapiu, padoryti dzipistams ju vieta, buti rusciu veidu ir i visus pyktai ziureti :D

atsakiau :?:
storms
Dievo treneris
Posts: 14138
Joined: 27 Jun 2006, 09:29
Location: Wilno
Contact:

Post by storms »

Renaz wrote:E, vaziuokit davai. Su salyga, kad vaziuoju sestadieni i Regitra, tai neprisijungsiu! Rashyd, nestabdyk davai. Bus fun! Ne tik Vingio parke voveres ir ploshtinykus gazdyt!
prastumei begemota?
User avatar
Renaz
Site Admin
Posts: 4903
Joined: 01 Jul 2006, 09:03
Location: Taip pat

Post by Renaz »

Kaip suprantu, tai tas pats pasivazinejimas, bet vaziavimas is nezinomo tasko A i nezinoma taska X, o vaziavimas is zinomo tasko B, i zinoma taska ZHO! Taigi, pasivazinejimas su orienturais!

Turetu patikt jei turi tinkama iranga ir yra kur zemelapi susikisht!

Skaitau man reik pirkt KTM advencheri, det Raline navigacijos iranga ir dorai atstovaut Motofrakcija, tuo paciu lochinant dzipistus!

Ar gerai?
Rashyd
Slaideriu naikintojas
Posts: 2406
Joined: 26 Jun 2006, 13:25

Post by Rashyd »

vaziuosim grupe ar po viena?
_hey wrote:bus KITAIP, nei buvo praeita savaitgali - ten reiks orientuotis su legenda, su zemelapiu, padoryti dzipistams ju vieta, buti rusciu veidu ir i visus pyktai ziureti :D

atsakiau :?:
User avatar
Renaz
Site Admin
Posts: 4903
Joined: 01 Jul 2006, 09:03
Location: Taip pat

Post by Renaz »

Rashyd wrote:vaziuosim grupe ar po viena?
_hey wrote:bus KITAIP, nei buvo praeita savaitgali - ten reiks orientuotis su legenda, su zemelapiu, padoryti dzipistams ju vieta, buti rusciu veidu ir i visus pyktai ziureti :D

atsakiau :?:
Dedu minusa uz toki klausima. Enduristai niekada nevaziuoja mishke po viena!

edit: negaliu uzdet, uzdesiu, kai tik galesiu.
Post Reply