Bekeles ratai?
Bekeles ratai?
Kiek suprantu beprotiskai anxti (8:00) renkames nestej ir tiek ziniu?
arba 9 val vievyje.
edit: shit katik gavau zinute is orgu - starto mokestis 30 lt :?
galvojo, galvojo seniokas ka daryti su mumis, kokius reikalavimus taikyti ir sugalvojo startini mokesti. tikiuosi jautrios sielos enduristus nuo to neatbaidys.
edit2: kuo labiausiai pasitiketi meteo.lt (kelis kart pavede) meteo.pl (kelis kart pavede) ar meteo.ru (nemoku naudotis) ?
edit: shit katik gavau zinute is orgu - starto mokestis 30 lt :?
galvojo, galvojo seniokas ka daryti su mumis, kokius reikalavimus taikyti ir sugalvojo startini mokesti. tikiuosi jautrios sielos enduristus nuo to neatbaidys.
edit2: kuo labiausiai pasitiketi meteo.lt (kelis kart pavede) meteo.pl (kelis kart pavede) ar meteo.ru (nemoku naudotis) ?
Rashyd, naktimis nemiegu, dzipistus s nervinu savo skambuciais, visus judinu vaziuoti - stengiuosi kad butu kuo daugiau ivairesniu renginiu.
Prasau suprasti - ne viskas is karto.
Vaziavau Pabrade be nieko, Bekeles ratu pirmame etape, dzipistai pamate kad ne vien britvos yra, antraji etapa pazadejo paruosti zemelapius, kita sake jau ir padarys atskira klase.
Netureciau ka veikt (firma pati pinigus kaltu be manes), mielai organizuociau daug rimciau
Prasau suprasti - ne viskas is karto.
Vaziavau Pabrade be nieko, Bekeles ratu pirmame etape, dzipistai pamate kad ne vien britvos yra, antraji etapa pazadejo paruosti zemelapius, kita sake jau ir padarys atskira klase.
Netureciau ka veikt (firma pati pinigus kaltu be manes), mielai organizuociau daug rimciau
na nesvarbu kaip ten kas suorganizuota, tu sakyk ar bus smagu?
_hey wrote:Rashyd, naktimis nemiegu, dzipistus s nervinu savo skambuciais, visus judinu vaziuoti - stengiuosi kad butu kuo daugiau ivairesniu renginiu.
Prasau suprasti - ne viskas is karto.
Vaziavau Pabrade be nieko, Bekeles ratu pirmame etape, dzipistai pamate kad ne vien britvos yra, antraji etapa pazadejo paruosti zemelapius, kita sake jau ir padarys atskira klase.
Netureciau ka veikt (firma pati pinigus kaltu be manes), mielai organizuociau daug rimciau
Kaip suprantu, tai tas pats pasivazinejimas, bet vaziavimas is nezinomo tasko A i nezinoma taska X, o vaziavimas is zinomo tasko B, i zinoma taska ZHO! Taigi, pasivazinejimas su orienturais!
Turetu patikt jei turi tinkama iranga ir yra kur zemelapi susikisht!
Skaitau man reik pirkt KTM advencheri, det Raline navigacijos iranga ir dorai atstovaut Motofrakcija, tuo paciu lochinant dzipistus!
Ar gerai?
Turetu patikt jei turi tinkama iranga ir yra kur zemelapi susikisht!
Skaitau man reik pirkt KTM advencheri, det Raline navigacijos iranga ir dorai atstovaut Motofrakcija, tuo paciu lochinant dzipistus!
Ar gerai?
Dedu minusa uz toki klausima. Enduristai niekada nevaziuoja mishke po viena!Rashyd wrote:vaziuosim grupe ar po viena?
_hey wrote:bus KITAIP, nei buvo praeita savaitgali - ten reiks orientuotis su legenda, su zemelapiu, padoryti dzipistams ju vieta, buti rusciu veidu ir i visus pyktai ziureti![]()
atsakiau :?:
edit: negaliu uzdet, uzdesiu, kai tik galesiu.