universalus patarimai del galios padidinimo

Motociklų konstrukcijos klausimai, remontas
User avatar
mindaugasa
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 5750
Joined: 23 Jun 2006, 20:32
Location: yes
Contact:

universalus patarimai del galios padidinimo

Post by mindaugasa »

cia yra nebrangiu irengimu ir patarimu, kaip ishgauti daugiau AG ish jusu motociklo:
1. irengimas: power chip ish ebejaus, kuris prideda ~10AG
A guy at work got a similar item for his car, to boost hp. Was total bs, as expected. He was sent a 10p resister to put in the wiring to the auto choke(cold start) for the fuel injection, so that the car basically ran with a bit more fuel in the mixture to get 'More Power'. Actually the car did seem a bit nipier, but it seems like a crap idea and cant be good for the engine surely.

--------------------------------------------------------------------------------

Well at least he got a resistor! I had a friend back in TX who swore that it worked! We opened the little box and it was empty except for the wire from one connector to the other! What a load of crap! Snake oil is all they are!!Don't waste your money on that sh!t!!!


sekmes
User avatar
didzhej
Dievas
Posts: 10029
Joined: 19 Sep 2006, 21:33
Location: E 25,247 N 54,724
Contact:

Post by didzhej »

O kaip realiai naudinta tureti +10AG?
Kuom pasizymi auksciau paminetu arkliu turejimo ipatumai?

didzhej
User avatar
mindaugasa
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 5750
Joined: 23 Jun 2006, 20:32
Location: yes
Contact:

Post by mindaugasa »

didzhej wrote:O kaip realiai naudinta tureti +10AG?
Kuom pasizymi auksciau paminetu arkliu turejimo ipatumai?
kartais gerai tureti 10ag daugiau!
be to pinpalas ilgeja
User avatar
didzhej
Dievas
Posts: 10029
Joined: 19 Sep 2006, 21:33
Location: E 25,247 N 54,724
Contact:

Post by didzhej »

Del piNtpalo ilgejimo as sutinku, svarbu.

Bet realiai tas 10AG (mano manymu) gali buti naudingas on-race-tracks, bet ne gatveje. Ar ne?

didzhej
User avatar
mindaugasa
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 5750
Joined: 23 Jun 2006, 20:32
Location: yes
Contact:

Post by mindaugasa »

realiai svarbus kiekvienas arklys iki paskutines kumeles!
User avatar
didzhej
Dievas
Posts: 10029
Joined: 19 Sep 2006, 21:33
Location: E 25,247 N 54,724
Contact:

Post by didzhej »

O kaip atsiliepia kuro sanaudoms?

didzhej
User avatar
mindaugasa
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 5750
Joined: 23 Jun 2006, 20:32
Location: yes
Contact:

Post by mindaugasa »

didzhej wrote:O kaip atsiliepia kuro sanaudoms?
uo, zdrastje! kas turi brytva, tai shaibu turi kiek tik reikia! nors ir po 5lt/litra butu.
User avatar
didzhej
Dievas
Posts: 10029
Joined: 19 Sep 2006, 21:33
Location: E 25,247 N 54,724
Contact:

Post by didzhej »

As kitaip ziurau

(jei jau turi moca tai saibu ant benzo turi -cia FAKTS)

Pateikiu 'saibos' iliustracija:
Image

O vat as ziurau kiek galima su kuro baku nuvaziuoti, be daPildymo, bo pvz visai neidomu, jei kur nors Labanoro girioje uzsibaigs brangus lasai lakaus skyscio! - taigi, kartoju klausima!

Kiek tai atsiliepia kuro sanaudoms!?

didzhej
User avatar
Renaz
Site Admin
Posts: 4903
Joined: 01 Jul 2006, 09:03
Location: Taip pat

Post by Renaz »

Prie to paties!

Image
User avatar
mindaugasa
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 5750
Joined: 23 Jun 2006, 20:32
Location: yes
Contact:

Post by mindaugasa »

labanoro girioj? laba-noro girioj?
nezinau :smaugia:
User avatar
didzhej
Dievas
Posts: 10029
Joined: 19 Sep 2006, 21:33
Location: E 25,247 N 54,724
Contact:

Post by didzhej »

mindaugasa wrote:labanoro girioj? laba-noro girioj?
Utenos rajonas yra Å¡iaurės rytų Lietuvos pakraÅ¡tyje ir ribojasi su AnykÅ¡čių, RokiÅ¡kio, Zarasų, Ignalinos ir Molėtų rajonais.
Rajonas apima 1229 km² plotą. Apie 368 km² sudaro miÅ¡kai. Rytiniame pakraÅ¡tyje dunkso didžiulė Ažvinčių ir Minčios giria (247 km²), į pietus nuo KuktiÅ¡kių ir SaldutiÅ¡kio prasideda Labanoro giria (480 km²).
Utenos rajonas - vienas gražiausių ir įdomiausių Lietuvoje. Dėl to pietrytinė jo dalis su gražiausiais puÅ¡ynais, ežerais ir upeliukais pateko į 1974 m. įkurtą AukÅ¡taitijos nacionalinį parką. Ar daug rajonų gali pasigirti turį 186 ežerus? Čia lyg plati upė giliai tarp slėnių įsigraužęs Tauragnas, giliausias (60,5 m) ir aukÅ¡čiausias virÅ¡ jūros lygio (165 m) iÅ¡kilęs Lietuvos ežeras. Čia ir AlauÅ¡as, garsėjantis vandens skaidrumu ir ilgais atabradais. Čia tarp puÅ¡ynų pasiklydęs, net 16 kilometrų iÅ¡tįsęs Aisetas ir daugybė kitų ežerų bei ežerėlių.

:!: Kaip matote, potencialus 480 km² ant pasiklydimo, nesinoretu. Taip?

:P
VELNIAS wrote:nezinau :smaugia:
Taigi, Jus norite pasakyti, kad neturite atsakymo?

didzhej
storms
Dievo treneris
Posts: 14138
Joined: 27 Jun 2006, 09:29
Location: Wilno
Contact:

Post by storms »

as tai visus masinos arklius isnaudoju net kasdienineje eksploatacijoje
User avatar
didzhej
Dievas
Posts: 10029
Joined: 19 Sep 2006, 21:33
Location: E 25,247 N 54,724
Contact:

Post by didzhej »

Meluoji.
Arba ju tik 65.

didzhej
storms
Dievo treneris
Posts: 14138
Joined: 27 Jun 2006, 09:29
Location: Wilno
Contact:

Post by storms »

didzhej wrote:Meluoji.
Arba ju tik 65.
nixiera
128AG
issmaugiu visus!
on daily basis
User avatar
didzhej
Dievas
Posts: 10029
Joined: 19 Sep 2006, 21:33
Location: E 25,247 N 54,724
Contact:

Post by didzhej »

Mh... netikiu!
arba tu blogas vairuotojas ir pisi prota vaziuodamas.
As vazineju su 189AG dabar, bet isnaudoju gal 50%, a to ir maziau. Delto man niekas nepypina, ramiai vaziuoju ir pasiekiu taska B saugei (kiek tai priklauso nuo manes).

Beto nesu stropus vairuotojas ir jei milicininkas sedetu pas mane ir baustu uz nusizengimus, gauciau 23235345 balu per diena. Bet AG neisnaudoju, kaip NEKURIE!

didzhej
Post Reply