M`BaubZo sv650s k2 tema

Motociklų konstrukcijos klausimai, remontas
User avatar
M`BaubZ
Aukstadvario dievas
Posts: 1378
Joined: 11 Jul 2009, 14:19
Location: Vilnius

Re: M`BaubZo sv650s k2 tema

Post by M`BaubZ »

taigi, va.

pasižiūrėjau, kokios yra tabletės: .170, .182 ir 6x .185
jei daryt tvarkingai, iš esamų panaudot galiu 1.
reikia: 3x .175, 3x .180 ir 1x .165 arba dar kokio nestandartinio dydžio .177 ar pan.

tai dabar didžiausias klausimas - iš kur pajimt? labai prašau rimtai pažiūrėti į šitą
klausimą ir atsakyti. ačiū.
skaitau YRA pagrinDGINIAI ZMONIU TIPAI= plikas, su plaukais, ir didele arba maza galva. cia ne apsirikimas
zil130
Recpeta
Posts: 3956
Joined: 01 Oct 2007, 15:09
Location: 5 aukstai virsh stadiono

Re: M`BaubZo sv650s k2 tema

Post by zil130 »

Šlifuot iki reikiamo dydžio.
tomasn
Per daug prie kompo sedi
Posts: 4717
Joined: 21 Feb 2009, 11:29
Location: Bezdonys

Re: M`BaubZo sv650s k2 tema

Post by tomasn »

kokio diametro? moto4u visa deze saibeliu turejo kadaise. gal dabar tik puse dezes liko
±
User avatar
M`BaubZ
Aukstadvario dievas
Posts: 1378
Joined: 11 Jul 2009, 14:19
Location: Vilnius

Re: M`BaubZo sv650s k2 tema

Post by M`BaubZ »

7,48 mm
skaitau YRA pagrinDGINIAI ZMONIU TIPAI= plikas, su plaukais, ir didele arba maza galva. cia ne apsirikimas
tomasn
Per daug prie kompo sedi
Posts: 4717
Joined: 21 Feb 2009, 11:29
Location: Bezdonys

Re: M`BaubZo sv650s k2 tema

Post by tomasn »

bendrai nafiga man tas diametras :albino: skambink i moto4u :pagausiu:
±
speedmonkey
50cc tarp koju
Posts: 128
Joined: 18 Oct 2008, 19:20
Location: Anavaten

Re: M`BaubZo sv650s k2 tema

Post by speedmonkey »

M`BaubZ wrote:taigi, va.

pasižiūrėjau, kokios yra tabletės: .170, .182 ir 6x .185
jei daryt tvarkingai, iš esamų panaudot galiu 1.
reikia: 3x .175, 3x .180 ir 1x .165 arba dar kokio nestandartinio dydžio .177 ar pan.

tai dabar didžiausias klausimas - iš kur pajimt? labai prašau rimtai pažiūrėti į šitą
klausimą ir atsakyti. ačiū.
Turiu kruva saibu, is kuriu 1x165,o kitos arciausia tavo norimu yra 170,181,155,162
Motosporte,kaip ir sekse-svarbiausia negaileti pinigu gerai gumai
User avatar
M`BaubZ
Aukstadvario dievas
Posts: 1378
Joined: 11 Jul 2009, 14:19
Location: Vilnius

Re: M`BaubZo sv650s k2 tema

Post by M`BaubZ »

dabar bereikia 2x 180 (idealiai 178).
skaitau YRA pagrinDGINIAI ZMONIU TIPAI= plikas, su plaukais, ir didele arba maza galva. cia ne apsirikimas
User avatar
M`BaubZ
Aukstadvario dievas
Posts: 1378
Joined: 11 Jul 2009, 14:19
Location: Vilnius

Re: M`BaubZo sv650s k2 tema

Post by M`BaubZ »

paklausiu trumpai ir aiškiai: dedant galvos dangtelį tarpinę mozot kažkuo ar ne?
iš anksčiau lyg ir buvo pamozota aplink tuos pusapskritiminius kiaušus, kur priešingoj
pusėj nuo velenėlių žvaigždžių...
skaitau YRA pagrinDGINIAI ZMONIU TIPAI= plikas, su plaukais, ir didele arba maza galva. cia ne apsirikimas
zil130
Recpeta
Posts: 3956
Joined: 01 Oct 2007, 15:09
Location: 5 aukstai virsh stadiono

Re: M`BaubZo sv650s k2 tema

Post by zil130 »

Tarpinės būna labai įvairios, kokia guminė, aš kai dėjau pamozojau vosvos tai paskutiniais metais nebuvo jokio prasisunkimo-rasojimo.
User avatar
M`BaubZ
Aukstadvario dievas
Posts: 1378
Joined: 11 Jul 2009, 14:19
Location: Vilnius

Re: M`BaubZo sv650s k2 tema

Post by M`BaubZ »

labas vakaras. parašysiu biškį nerišliai.

tai va, per paskutines gal tris savaites susitvarkiau tuos sumautus vožtuvus (tarpeliai irgi gavosi labai sportiniai) ir
sukroviau atseit pravalytus karbus. karbams nuo to geriau tikrai nepasidarė, bet aš bent turiu supratimą, kaip tas
daiktas veikia. mano supratimas: voodoo

toliau. iš oficialaus kioskelio gautas, šalia viso kito, db killeris. aišku, tiesiai iš dėžės netiko. ryšium su tuo nulupau
dūdą ir sužinojau, kad ji vėl išpersta nx. per keletą mėnesių važinėjimo nuo vasaros. iš čia moralas:
prieš vyniojant "minkštimą", ant to skylėto vamzdžio reikalinga privynioti koks nors rimtas pagrindas. kaip, pvz.,
stambaus numerio (#4) nerūdijančio plieno vilna, kuri, iš esmės, yra amerikoj. group buy, anyone?
iš amerikos per vieną dieną ir dar sekmadienį niekas nieko neatveža, teko saabražat' kažką iš parankinių priemonių:
pusė metro nerūdijančio (tikiuosi) tinklo
pusė metro nerūdijančio (tikiuosi) tinklo
ar gerai horizontas.jpg (79.21 KiB) Viewed 2210 times
tada šiek tiek austo stiklo audinio
tada šiek tiek austo stiklo audinio
dusle_take2.jpg (79.93 KiB) Viewed 2210 times
tada jau kiek sugebėjau sukrapštyt minkštimo. skaitot, laikys? savo pinigų ant to nestatyčiau.
po visko dar apipjaustytas db-killeris. truputį persistengiau, bet ot ne px?
circumscision.jpg
circumscision.jpg (79.66 KiB) Viewed 2210 times
nu ir paskutinis bajeris: surinkau viską ir jau kursiu. spaudžiu mygtuką, o starterio rėlė sako "bzzzzt", tada "tzzzzzzzt" ir
"pzzzzzzt". starteris nejuda. atjungiau, pridėjau voltmetrą: rėlė elgiasi normaliai, įtampa yra. prijungiu atgal - "bzzzzt".
prijungiu starterį tiesiai prie batareikos - sukasi. šiandien (nes kroviau batareiką) vėl viską sujungiau ir ką - užsivedė lyg
niekur nieko. taip ir nesupratau. matyt, susiję su žemės drebėjimu.

būtų faina ant dienų praeit TA, bet šulija, kretinas, savaitgaliui piešia kritulius :(
skaitau YRA pagrinDGINIAI ZMONIU TIPAI= plikas, su plaukais, ir didele arba maza galva. cia ne apsirikimas
User avatar
wundis
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 7459
Joined: 20 Jun 2007, 17:23
Location: Šviežio sūrio kraštas

Re: M`BaubZo sv650s k2 tema

Post by wundis »

malonus reviusas.

sakykite ar patentuosite sias technologijas ir kaip nuslepsite nuo akrapoviciaus? kiek +arkliu bus? bus? ar isvysime dyno kreiviu palyginimus pries/po intervencijos?
+2/-14
User avatar
M`BaubZ
Aukstadvario dievas
Posts: 1378
Joined: 11 Jul 2009, 14:19
Location: Vilnius

Re: M`BaubZo sv650s k2 tema

Post by M`BaubZ »

vakaro vaizdelis iš briedžio ir voverės fyrmos Woodland Critters Racing Innovation
kwakaberg.jpg
kwakaberg.jpg (96.05 KiB) Viewed 2159 times
skaitau YRA pagrinDGINIAI ZMONIU TIPAI= plikas, su plaukais, ir didele arba maza galva. cia ne apsirikimas
storms
Dievo treneris
Posts: 14138
Joined: 27 Jun 2006, 09:29
Location: Wilno
Contact:

Re: M`BaubZo sv650s k2 tema

Post by storms »

kas te mano pirstines uzsidejes?
User avatar
Dzuku_Briedzis
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 5576
Joined: 25 May 2009, 11:33
Location: Garažas
Contact:

Re: M`BaubZo sv650s k2 tema

Post by Dzuku_Briedzis »

pritariu, pacios geriausios pirstines garazo darbams
Dzūkų tankai nerūdija!
User avatar
Ziune
Pastovus ganerio lankytojas
Posts: 1174
Joined: 29 Oct 2008, 17:22

Re: M`BaubZo sv650s k2 tema

Post by Ziune »

Labiausiai patikęs toolsas - Zewa pakelis :rock:
Pas man jis ir ze favoriteone :cheers:
ARBEIT MACHT FREI
Post Reply