M`BaubZo sv650s k2 tema
Re: M`BaubZo sv650s k2 tema
taigi, va.
pasižiūrėjau, kokios yra tabletės: .170, .182 ir 6x .185
jei daryt tvarkingai, iš esamų panaudot galiu 1.
reikia: 3x .175, 3x .180 ir 1x .165 arba dar kokio nestandartinio dydžio .177 ar pan.
tai dabar didžiausias klausimas - iš kur pajimt? labai prašau rimtai pažiūrėti į šitą
klausimą ir atsakyti. ačiū.
pasižiūrėjau, kokios yra tabletės: .170, .182 ir 6x .185
jei daryt tvarkingai, iš esamų panaudot galiu 1.
reikia: 3x .175, 3x .180 ir 1x .165 arba dar kokio nestandartinio dydžio .177 ar pan.
tai dabar didžiausias klausimas - iš kur pajimt? labai prašau rimtai pažiūrėti į šitą
klausimą ir atsakyti. ačiū.
skaitau YRA pagrinDGINIAI ZMONIU TIPAI= plikas, su plaukais, ir didele arba maza galva. cia ne apsirikimas
Re: M`BaubZo sv650s k2 tema
Šlifuot iki reikiamo dydžio.
Re: M`BaubZo sv650s k2 tema
kokio diametro? moto4u visa deze saibeliu turejo kadaise. gal dabar tik puse dezes liko
±
Re: M`BaubZo sv650s k2 tema
7,48 mm
skaitau YRA pagrinDGINIAI ZMONIU TIPAI= plikas, su plaukais, ir didele arba maza galva. cia ne apsirikimas
-
speedmonkey
- 50cc tarp koju
- Posts: 128
- Joined: 18 Oct 2008, 19:20
- Location: Anavaten
Re: M`BaubZo sv650s k2 tema
Turiu kruva saibu, is kuriu 1x165,o kitos arciausia tavo norimu yra 170,181,155,162M`BaubZ wrote:taigi, va.
pasižiūrėjau, kokios yra tabletės: .170, .182 ir 6x .185
jei daryt tvarkingai, iš esamų panaudot galiu 1.
reikia: 3x .175, 3x .180 ir 1x .165 arba dar kokio nestandartinio dydžio .177 ar pan.
tai dabar didžiausias klausimas - iš kur pajimt? labai prašau rimtai pažiūrėti į šitą
klausimą ir atsakyti. ačiū.
Motosporte,kaip ir sekse-svarbiausia negaileti pinigu gerai gumai
Re: M`BaubZo sv650s k2 tema
dabar bereikia 2x 180 (idealiai 178).
skaitau YRA pagrinDGINIAI ZMONIU TIPAI= plikas, su plaukais, ir didele arba maza galva. cia ne apsirikimas
Re: M`BaubZo sv650s k2 tema
paklausiu trumpai ir aiškiai: dedant galvos dangtelį tarpinę mozot kažkuo ar ne?
iš anksčiau lyg ir buvo pamozota aplink tuos pusapskritiminius kiaušus, kur priešingoj
pusėj nuo velenėlių žvaigždžių...
iš anksčiau lyg ir buvo pamozota aplink tuos pusapskritiminius kiaušus, kur priešingoj
pusėj nuo velenėlių žvaigždžių...
skaitau YRA pagrinDGINIAI ZMONIU TIPAI= plikas, su plaukais, ir didele arba maza galva. cia ne apsirikimas
Re: M`BaubZo sv650s k2 tema
Tarpinės būna labai įvairios, kokia guminė, aš kai dėjau pamozojau vosvos tai paskutiniais metais nebuvo jokio prasisunkimo-rasojimo.
Re: M`BaubZo sv650s k2 tema
labas vakaras. parašysiu biškį nerišliai.
tai va, per paskutines gal tris savaites susitvarkiau tuos sumautus vožtuvus (tarpeliai irgi gavosi labai sportiniai) ir
sukroviau atseit pravalytus karbus. karbams nuo to geriau tikrai nepasidarė, bet aš bent turiu supratimą, kaip tas
daiktas veikia. mano supratimas: voodoo
toliau. iš oficialaus kioskelio gautas, šalia viso kito, db killeris. aišku, tiesiai iš dėžės netiko. ryšium su tuo nulupau
dūdą ir sužinojau, kad ji vėl išpersta nx. per keletą mėnesių važinėjimo nuo vasaros. iš čia moralas:
prieš vyniojant "minkštimą", ant to skylėto vamzdžio reikalinga privynioti koks nors rimtas pagrindas. kaip, pvz.,
stambaus numerio (#4) nerūdijančio plieno vilna, kuri, iš esmės, yra amerikoj. group buy, anyone?
iš amerikos per vieną dieną ir dar sekmadienį niekas nieko neatveža, teko saabražat' kažką iš parankinių priemonių: tada jau kiek sugebėjau sukrapštyt minkštimo. skaitot, laikys? savo pinigų ant to nestatyčiau.
po visko dar apipjaustytas db-killeris. truputį persistengiau, bet ot ne px? nu ir paskutinis bajeris: surinkau viską ir jau kursiu. spaudžiu mygtuką, o starterio rėlė sako "bzzzzt", tada "tzzzzzzzt" ir
"pzzzzzzt". starteris nejuda. atjungiau, pridėjau voltmetrą: rėlė elgiasi normaliai, įtampa yra. prijungiu atgal - "bzzzzt".
prijungiu starterį tiesiai prie batareikos - sukasi. šiandien (nes kroviau batareiką) vėl viską sujungiau ir ką - užsivedė lyg
niekur nieko. taip ir nesupratau. matyt, susiję su žemės drebėjimu.
būtų faina ant dienų praeit TA, bet šulija, kretinas, savaitgaliui piešia kritulius
tai va, per paskutines gal tris savaites susitvarkiau tuos sumautus vožtuvus (tarpeliai irgi gavosi labai sportiniai) ir
sukroviau atseit pravalytus karbus. karbams nuo to geriau tikrai nepasidarė, bet aš bent turiu supratimą, kaip tas
daiktas veikia. mano supratimas: voodoo
toliau. iš oficialaus kioskelio gautas, šalia viso kito, db killeris. aišku, tiesiai iš dėžės netiko. ryšium su tuo nulupau
dūdą ir sužinojau, kad ji vėl išpersta nx. per keletą mėnesių važinėjimo nuo vasaros. iš čia moralas:
prieš vyniojant "minkštimą", ant to skylėto vamzdžio reikalinga privynioti koks nors rimtas pagrindas. kaip, pvz.,
stambaus numerio (#4) nerūdijančio plieno vilna, kuri, iš esmės, yra amerikoj. group buy, anyone?
iš amerikos per vieną dieną ir dar sekmadienį niekas nieko neatveža, teko saabražat' kažką iš parankinių priemonių: tada jau kiek sugebėjau sukrapštyt minkštimo. skaitot, laikys? savo pinigų ant to nestatyčiau.
po visko dar apipjaustytas db-killeris. truputį persistengiau, bet ot ne px? nu ir paskutinis bajeris: surinkau viską ir jau kursiu. spaudžiu mygtuką, o starterio rėlė sako "bzzzzt", tada "tzzzzzzzt" ir
"pzzzzzzt". starteris nejuda. atjungiau, pridėjau voltmetrą: rėlė elgiasi normaliai, įtampa yra. prijungiu atgal - "bzzzzt".
prijungiu starterį tiesiai prie batareikos - sukasi. šiandien (nes kroviau batareiką) vėl viską sujungiau ir ką - užsivedė lyg
niekur nieko. taip ir nesupratau. matyt, susiję su žemės drebėjimu.
būtų faina ant dienų praeit TA, bet šulija, kretinas, savaitgaliui piešia kritulius
skaitau YRA pagrinDGINIAI ZMONIU TIPAI= plikas, su plaukais, ir didele arba maza galva. cia ne apsirikimas
- wundis
- Raudondvario karjero siaubas
- Posts: 7459
- Joined: 20 Jun 2007, 17:23
- Location: Šviežio sūrio kraštas
Re: M`BaubZo sv650s k2 tema
malonus reviusas.
sakykite ar patentuosite sias technologijas ir kaip nuslepsite nuo akrapoviciaus? kiek +arkliu bus? bus? ar isvysime dyno kreiviu palyginimus pries/po intervencijos?
sakykite ar patentuosite sias technologijas ir kaip nuslepsite nuo akrapoviciaus? kiek +arkliu bus? bus? ar isvysime dyno kreiviu palyginimus pries/po intervencijos?
+2/-14
Re: M`BaubZo sv650s k2 tema
vakaro vaizdelis iš briedžio ir voverės fyrmos Woodland Critters Racing Innovation
skaitau YRA pagrinDGINIAI ZMONIU TIPAI= plikas, su plaukais, ir didele arba maza galva. cia ne apsirikimas
Re: M`BaubZo sv650s k2 tema
kas te mano pirstines uzsidejes?
- Dzuku_Briedzis
- Raudondvario karjero siaubas
- Posts: 5576
- Joined: 25 May 2009, 11:33
- Location: Garažas
- Contact:
Re: M`BaubZo sv650s k2 tema
pritariu, pacios geriausios pirstines garazo darbams
Dzūkų tankai nerūdija!
Re: M`BaubZo sv650s k2 tema
Labiausiai patikęs toolsas - Zewa pakelis
Pas man jis ir ze favoriteone
Pas man jis ir ze favoriteone
ARBEIT MACHT FREI