M`BaubZo sv650s k2 tema
Re: M`BaubZo sv650s k2 tema
tai va, su sąlyga, kad šakės išardytos iki paskutinio siūlo, apsižiūrėjau, kad plunksnos turi pakankamai bjaurokų išilginių
pabraižymų
ne tiek kad chromas būtų nudrėkstas, bet braukiant nagu pakankamai aiškiai jaučiasi. kas dabar daryt?
a. nieko? dapylinėt tepalo, kai išbėgs nx?
b. nutrint su daugiatūkstantinio švelnumo švitriniu ir viskas?
c. pašveist, patepliot su nagų laku, dar pašveist, žiūrėt, kas bus?
d. čia yra, šita, aštuoniazdziašimantrų miatu, aš žinau, pažįstu šita klientą. čia viens-devyni variklis. čia pyzda jam bled, viskas, čia nieko nepadarysi.
o gal kažkas vilniuj tokį dalyką sutvarkytų?
pabraižymų
a. nieko? dapylinėt tepalo, kai išbėgs nx?
b. nutrint su daugiatūkstantinio švelnumo švitriniu ir viskas?
c. pašveist, patepliot su nagų laku, dar pašveist, žiūrėt, kas bus?
d. čia yra, šita, aštuoniazdziašimantrų miatu, aš žinau, pažįstu šita klientą. čia viens-devyni variklis. čia pyzda jam bled, viskas, čia nieko nepadarysi.
o gal kažkas vilniuj tokį dalyką sutvarkytų?
skaitau YRA pagrinDGINIAI ZMONIU TIPAI= plikas, su plaukais, ir didele arba maza galva. cia ne apsirikimas
Re: M`BaubZo sv650s k2 tema
laba diena, kampeli-dienorašti. žiūriu, seniai jau čia kas berašyta. ta proga iškračiau šiukšles iš fotikų ir supilu čia.
per žiemą susirankiojau geležėlių pakabos apgreidui, o balandžio pradžioje persikrausčiau pas miško žvėris į klubhauzą
ir priėjo reikalas viską sumontuot.
pirmiausiai su briedžiu griebėm galinį amortiką ir keitėm į 07-08 zx6r varlės. senas amortikas nepatiko nes:
a) susukus nevisai visą preloadą, posūkiuose (pvz. aukštadvary) jaučiasi kaip šikna squattina ir nefaina.
b) susukus visą preloadą, aukštadvary geriau, bet amortikas visai nesusitvarko su duobėtais keliais ir meta mane iš sėdynės nafig :baisu:
c) nedaug važiuoti amortikai šrote ne karvę kainuoja.
kadangi su briedžiu nėrėm į darbus stačia galva ir nesivarginom uždokumentuoti pasiruošimą ir eigą tai pailiustruoju
paveikslėliu iš internetų:čia pavaizduoti naujesnio svuko ir dešimtos varlės amortikai, bet esminiai konstrukciniai skirtumai matosi.
toliau jau finišed prodūkt: raudona rodyklė rodo, kiek reikėjo nulenkti akumo "dėžę" žemyn, kad sutilptų azoto balionas.
dar reikėjo nupjaut gabalėlį skardos nuo bako zavieso. ir pasipist su laidais. ir "perkabeliuot" signalizaciją, bloką nukišant į kitą vietą (iki šiol nepadaryta).
ir pritvirtint akumą su divemilgaisstrapikaissujungtaisįvieną.
dar vienas gaidys išlindo prieš važiuojant į kačiargą (05.08): spyruoklei (kuri yra didesnio išor. diametro už senąją) iš kairės, ant majatniko yra virinimo siūlė, kuri
kabintų spyruoklę, jei ta būtų pasukta kitaip, nei yra. bet nekabina. tai lyg ir px.
amortikas, nors dar nesureguliuotas, važiuoja visai neblogai tik spyruoklė panašaus kietumo į seną, t.y., beveik per minkšta.
per žiemą susirankiojau geležėlių pakabos apgreidui, o balandžio pradžioje persikrausčiau pas miško žvėris į klubhauzą
ir priėjo reikalas viską sumontuot.
pirmiausiai su briedžiu griebėm galinį amortiką ir keitėm į 07-08 zx6r varlės. senas amortikas nepatiko nes:
a) susukus nevisai visą preloadą, posūkiuose (pvz. aukštadvary) jaučiasi kaip šikna squattina ir nefaina.
b) susukus visą preloadą, aukštadvary geriau, bet amortikas visai nesusitvarko su duobėtais keliais ir meta mane iš sėdynės nafig :baisu:
c) nedaug važiuoti amortikai šrote ne karvę kainuoja.
kadangi su briedžiu nėrėm į darbus stačia galva ir nesivarginom uždokumentuoti pasiruošimą ir eigą tai pailiustruoju
paveikslėliu iš internetų:čia pavaizduoti naujesnio svuko ir dešimtos varlės amortikai, bet esminiai konstrukciniai skirtumai matosi.
toliau jau finišed prodūkt: raudona rodyklė rodo, kiek reikėjo nulenkti akumo "dėžę" žemyn, kad sutilptų azoto balionas.
dar reikėjo nupjaut gabalėlį skardos nuo bako zavieso. ir pasipist su laidais. ir "perkabeliuot" signalizaciją, bloką nukišant į kitą vietą (iki šiol nepadaryta).
ir pritvirtint akumą su divemilgaisstrapikaissujungtaisįvieną.
dar vienas gaidys išlindo prieš važiuojant į kačiargą (05.08): spyruoklei (kuri yra didesnio išor. diametro už senąją) iš kairės, ant majatniko yra virinimo siūlė, kuri
kabintų spyruoklę, jei ta būtų pasukta kitaip, nei yra. bet nekabina. tai lyg ir px.
amortikas, nors dar nesureguliuotas, važiuoja visai neblogai tik spyruoklė panašaus kietumo į seną, t.y., beveik per minkšta.
skaitau YRA pagrinDGINIAI ZMONIU TIPAI= plikas, su plaukais, ir didele arba maza galva. cia ne apsirikimas
Re: M`BaubZo sv650s k2 tema
toliau priekis. į priekį užsisakiau kietesnes spyruokles ir taip vadinamus emuliatorius.
spyruoklės maždaug tokios: o emuliatoriai atrodo va taip: šitas daiktas labai primityviai padaro hi-speed ir low-speed suspaudimo slopinimo kontūrus.
3 iš kairės detalė turi mažą skylę šone, kuri tampa atsakinga už low-speed comp., o
pisant per duobę, visa ta detalė atseit pasikelia, nugalėjusi spyruoklės jėgas, ir praleidžia
daugiau tepalo. reboundas ir toliau lieka kaip buvęs - ant garbės žodžio. originalūs emuliatoriai
iš race-tech.com kainuoja brangius pinigus, o bet tačiau galima įsigyti taivanietiškų padjobkių,
skirtų ne kam kitam, o harli-deivicon. skaitau, taip net dvasingiau.
kaip pisausi, ir ką prigadinau beardydamas šakes, skaitau, nerašysiu - internetas ir taip pilnas
negatyvo. smagu tik, kad suskis ne bergas ir kažko prireikus galima susirankioti iš vietinių kromelių.
toliau truputį pažaidžiau su plunksnų įbrėžimų šalinimu naudojant nagų laką. rezultatai įvairūs -
vieni įbrėžimai pranyko, kiti ne, bet tepalo kol kas neleidžia, su kuo save ir sveikinu. kad nebūtų
liūdna šlifuoti lako perteklių nuo plunksnos, uosčiau iš to didelio butelio. dar ryšium su tais emuliatoriais reikia sugręžioti esamas skyles damper-roduose, kad jos nebeturėtų
poveikio ir užtaisyti kitas mažas skyles, kas atseit duoda daugiau reboundo. šakės surinktos ir paruoštos užpildymui. check out mano tepalo lygio nustatymo devaisą. snazzy. toliau ėjo surinkimas visko ant moco, ratas ir visi kiti šūdai, pirmas išvažiavimas ir siaubas. pakaba buvo kieta
kaip velnias + liguistai barškėjo ir drebėjo stabdant. pastarasis dalykas nurašytas ant atsilaisvinusių (tikiuosi, kad
atsilaisvinusių, o ne parėjusių nx) vairo guolių, o kietumą teko išreguliuoti. reguliavimas vyksta ne su kokiu ten
atsuktuvėliu ar rakteliu ant 12, o taip: paskaičiuoji, kiek kokio tepalo reikia įmaišyti, esamą išsiurbi, pripili naujo.
ir viskas, atrodo. kačiargoj, nors ir neramu buvo su priburtu važiuot, bet išsilaikė kažkaip ant ratų ir net
nebuvo didelio diskomforto. tai gal pavyko?
spyruoklės maždaug tokios: o emuliatoriai atrodo va taip: šitas daiktas labai primityviai padaro hi-speed ir low-speed suspaudimo slopinimo kontūrus.
3 iš kairės detalė turi mažą skylę šone, kuri tampa atsakinga už low-speed comp., o
pisant per duobę, visa ta detalė atseit pasikelia, nugalėjusi spyruoklės jėgas, ir praleidžia
daugiau tepalo. reboundas ir toliau lieka kaip buvęs - ant garbės žodžio. originalūs emuliatoriai
iš race-tech.com kainuoja brangius pinigus, o bet tačiau galima įsigyti taivanietiškų padjobkių,
skirtų ne kam kitam, o harli-deivicon. skaitau, taip net dvasingiau.
kaip pisausi, ir ką prigadinau beardydamas šakes, skaitau, nerašysiu - internetas ir taip pilnas
negatyvo. smagu tik, kad suskis ne bergas ir kažko prireikus galima susirankioti iš vietinių kromelių.
toliau truputį pažaidžiau su plunksnų įbrėžimų šalinimu naudojant nagų laką. rezultatai įvairūs -
vieni įbrėžimai pranyko, kiti ne, bet tepalo kol kas neleidžia, su kuo save ir sveikinu. kad nebūtų
liūdna šlifuoti lako perteklių nuo plunksnos, uosčiau iš to didelio butelio. dar ryšium su tais emuliatoriais reikia sugręžioti esamas skyles damper-roduose, kad jos nebeturėtų
poveikio ir užtaisyti kitas mažas skyles, kas atseit duoda daugiau reboundo. šakės surinktos ir paruoštos užpildymui. check out mano tepalo lygio nustatymo devaisą. snazzy. toliau ėjo surinkimas visko ant moco, ratas ir visi kiti šūdai, pirmas išvažiavimas ir siaubas. pakaba buvo kieta
kaip velnias + liguistai barškėjo ir drebėjo stabdant. pastarasis dalykas nurašytas ant atsilaisvinusių (tikiuosi, kad
atsilaisvinusių, o ne parėjusių nx) vairo guolių, o kietumą teko išreguliuoti. reguliavimas vyksta ne su kokiu ten
atsuktuvėliu ar rakteliu ant 12, o taip: paskaičiuoji, kiek kokio tepalo reikia įmaišyti, esamą išsiurbi, pripili naujo.
ir viskas, atrodo. kačiargoj, nors ir neramu buvo su priburtu važiuot, bet išsilaikė kažkaip ant ratų ir net
nebuvo didelio diskomforto. tai gal pavyko?
Last edited by M`BaubZ on 10 May 2011, 21:30, edited 2 times in total.
skaitau YRA pagrinDGINIAI ZMONIU TIPAI= plikas, su plaukais, ir didele arba maza galva. cia ne apsirikimas
Re: M`BaubZo sv650s k2 tema
placiau apie plunksnu restauravima prasau
Re: M`BaubZo sv650s k2 tema
nu veiksmų seka tokia: nušveiti plunksną su smulkiu švitriniu, kad neliktų aštrių briaunų, nuriebalini, pauostai iš butelio,
tada papeckioji lako (turbūt tinka ir kitos panašios priemonės, epoksidinės kokios nors), ir kai nanas išdžiūna nušveiti ir
nupoliruoji lako perteklių, kad anas liktų tik įbrėžimo viduje. pertraukose uostai iš butelio.
tai čia teorija.
praktiškai objektyviai įvertint negaliu, nes šakė prieš tai neleido, o pabraižyta buvo ardant. taigi bbz, ar jinai būtų leidus,
jei būčiau surinkęs nieko nedaręs, bet braukiant nagu efektas jaučiamas.
nereikėtų tikėtis iš manęs patarimų, kokį švitrinį jimt. jėmaiu 1200 + "kaladę" nagams damušimui. pagal tai, kiek laiko
pisausi, skaitau, kad galima buvo elgtis agresyviau, bet bijojau labiau sugadint. gerai, kad buvo butelys, iš kur pauostyt.
tada papeckioji lako (turbūt tinka ir kitos panašios priemonės, epoksidinės kokios nors), ir kai nanas išdžiūna nušveiti ir
nupoliruoji lako perteklių, kad anas liktų tik įbrėžimo viduje. pertraukose uostai iš butelio.
tai čia teorija.
praktiškai objektyviai įvertint negaliu, nes šakė prieš tai neleido, o pabraižyta buvo ardant. taigi bbz, ar jinai būtų leidus,
jei būčiau surinkęs nieko nedaręs, bet braukiant nagu efektas jaučiamas.
nereikėtų tikėtis iš manęs patarimų, kokį švitrinį jimt. jėmaiu 1200 + "kaladę" nagams damušimui. pagal tai, kiek laiko
pisausi, skaitau, kad galima buvo elgtis agresyviau, bet bijojau labiau sugadint. gerai, kad buvo butelys, iš kur pauostyt.
Last edited by M`BaubZ on 18 Feb 2012, 14:47, edited 2 times in total.
skaitau YRA pagrinDGINIAI ZMONIU TIPAI= plikas, su plaukais, ir didele arba maza galva. cia ne apsirikimas
Re: M`BaubZo sv650s k2 tema
retornis klausimas.
ar nepaprasciau iskart nusipirkt moca su normaliom sakem ir tt.?
bo defaultinis variantas libdo libdo ir po to vistiek parduoda
ar nepaprasciau iskart nusipirkt moca su normaliom sakem ir tt.?
bo defaultinis variantas libdo libdo ir po to vistiek parduoda
less teeth, more tits.
Re: M`BaubZo sv650s k2 tema
retoriškai atsakant, ne. mažų mažiausiai brangiau arba, iš kitos pusės žiūrint, nėra tikrų alternatyvų.
kas čia blogai - lipdyt ir parduot? ką reikėtų daryt? palikt anūkams?
kas čia blogai - lipdyt ir parduot? ką reikėtų daryt? palikt anūkams?
skaitau YRA pagrinDGINIAI ZMONIU TIPAI= plikas, su plaukais, ir didele arba maza galva. cia ne apsirikimas
- mindaugasa vol.2
- Dievo treneris
- Posts: 13060
- Joined: 21 Jan 2008, 18:09
- Location: balsiai
- Contact:
Re: M`BaubZo sv650s k2 tema
ale ple, kokis projetas ivyko! sakiu restauracia prasau itraukti i sloves muzieju. baubazui +1
cross cojones PC
Re: M`BaubZo sv650s k2 tema
tckd norejo pasakyt, pirk brytva. koki tai maza polinki varyt an ribos turi. daugiau nieko ir nereik. paziurek kaip marazaz dziaugias. neispakaves vazineja. o kai isvynios.. atlaikyk!
race your life
Re: M`BaubZo sv650s k2 tema
gerai jei dziugina, bet jei po menesio verksi kad kacergoi nelaiko ir dar kas nors nevalit tai gaila litu,M`BaubZ wrote:kas čia blogai - lipdyt ir parduot? ką reikėtų daryt? palikt anūkams?
kuriu parduodamas neteksi nes visiem bus pokum koks ten amortikas SVeskej.
ps. litai nemano tai ne taip jau ir gaila
less teeth, more tits.
Re: M`BaubZo sv650s k2 tema
Puiku kad yra SVuku myletoju

P.S. ar su tepalo toolso tik pylei ar ir istraukinejai tepala?
P.S. ar su tepalo toolso tik pylei ar ir istraukinejai tepala?
Re: M`BaubZo sv650s k2 tema
O tai kuo stiklainis-merke netinka? nuamtuoji po 470ml ir pili... Ar yra pasleptu priezasciu?