M`BaubZo sv650s k2 tema

Motociklų konstrukcijos klausimai, remontas
tomasn
Per daug prie kompo sedi
Posts: 4717
Joined: 21 Feb 2009, 11:29
Location: Bezdonys

Re: M`BaubZo sv650s k2 tema

Post by tomasn »

fone keistu spalvu veliava. ka veiket garazhe? :gayfight:
±
User avatar
M`BaubZ
Aukstadvario dievas
Posts: 1378
Joined: 11 Jul 2009, 14:19
Location: Vilnius

Re: M`BaubZo sv650s k2 tema

Post by M`BaubZ »

tai va, su sąlyga, kad šakės išardytos iki paskutinio siūlo, apsižiūrėjau, kad plunksnos turi pakankamai bjaurokų išilginių
pabraižymų :( ne tiek kad chromas būtų nudrėkstas, bet braukiant nagu pakankamai aiškiai jaučiasi. kas dabar daryt?

a. nieko? dapylinėt tepalo, kai išbėgs nx?

b. nutrint su daugiatūkstantinio švelnumo švitriniu ir viskas?

c. pašveist, patepliot su nagų laku, dar pašveist, žiūrėt, kas bus?

d. čia yra, šita, aštuoniazdziašimantrų miatu, aš žinau, pažįstu šita klientą. čia viens-devyni variklis. čia pyzda jam bled, viskas, čia nieko nepadarysi.

o gal kažkas vilniuj tokį dalyką sutvarkytų?
skaitau YRA pagrinDGINIAI ZMONIU TIPAI= plikas, su plaukais, ir didele arba maza galva. cia ne apsirikimas
User avatar
sai
Slaideriu naikintojas
Posts: 2200
Joined: 07 Sep 2007, 21:14
Location: prie prudu

Re: M`BaubZo sv650s k2 tema

Post by sai »

aisku d :)
race your life
User avatar
M`BaubZ
Aukstadvario dievas
Posts: 1378
Joined: 11 Jul 2009, 14:19
Location: Vilnius

Re: M`BaubZo sv650s k2 tema

Post by M`BaubZ »

laba diena, kampeli-dienorašti. žiūriu, seniai jau čia kas berašyta. ta proga iškračiau šiukšles iš fotikų ir supilu čia.

per žiemą susirankiojau geležėlių pakabos apgreidui, o balandžio pradžioje persikrausčiau pas miško žvėris į klubhauzą
ir priėjo reikalas viską sumontuot.

pirmiausiai su briedžiu griebėm galinį amortiką ir keitėm į 07-08 zx6r varlės. senas amortikas nepatiko nes:
a) susukus nevisai visą preloadą, posūkiuose (pvz. aukštadvary) jaučiasi kaip šikna squattina ir nefaina.
b) susukus visą preloadą, aukštadvary geriau, bet amortikas visai nesusitvarko su duobėtais keliais ir meta mane iš sėdynės nafig :baisu:
c) nedaug važiuoti amortikai šrote ne karvę kainuoja.

kadangi su briedžiu nėrėm į darbus stačia galva ir nesivarginom uždokumentuoti pasiruošimą ir eigą tai pailiustruoju
paveikslėliu iš internetų:
small_06-07_10R_2.jpg
small_06-07_10R_2.jpg (33.49 KiB) Viewed 2305 times
čia pavaizduoti naujesnio svuko ir dešimtos varlės amortikai, bet esminiai konstrukciniai skirtumai matosi.

toliau jau finišed prodūkt:
smallPICT3500.jpg
smallPICT3500.jpg (77.35 KiB) Viewed 2305 times
raudona rodyklė rodo, kiek reikėjo nulenkti akumo "dėžę" žemyn, kad sutilptų azoto balionas.
dar reikėjo nupjaut gabalėlį skardos nuo bako zavieso. ir pasipist su laidais. ir "perkabeliuot" signalizaciją, bloką nukišant į kitą vietą (iki šiol nepadaryta).
ir pritvirtint akumą su divemilgaisstrapikaissujungtaisįvieną.
dar vienas gaidys išlindo prieš važiuojant į kačiargą (05.08): spyruoklei (kuri yra didesnio išor. diametro už senąją) iš kairės, ant majatniko yra virinimo siūlė, kuri
kabintų spyruoklę, jei ta būtų pasukta kitaip, nei yra. bet nekabina. tai lyg ir px.

amortikas, nors dar nesureguliuotas, važiuoja visai neblogai tik spyruoklė panašaus kietumo į seną, t.y., beveik per minkšta.
skaitau YRA pagrinDGINIAI ZMONIU TIPAI= plikas, su plaukais, ir didele arba maza galva. cia ne apsirikimas
User avatar
M`BaubZ
Aukstadvario dievas
Posts: 1378
Joined: 11 Jul 2009, 14:19
Location: Vilnius

Re: M`BaubZo sv650s k2 tema

Post by M`BaubZ »

toliau priekis. į priekį užsisakiau kietesnes spyruokles ir taip vadinamus emuliatorius.
spyruoklės maždaug tokios:
spiruoklės.jpg
spiruoklės.jpg (8.38 KiB) Viewed 2289 times
o emuliatoriai atrodo va taip:
smallPICT3487.jpg
šitas daiktas labai primityviai padaro hi-speed ir low-speed suspaudimo slopinimo kontūrus.
3 iš kairės detalė turi mažą skylę šone, kuri tampa atsakinga už low-speed comp., o
pisant per duobę, visa ta detalė atseit pasikelia, nugalėjusi spyruoklės jėgas, ir praleidžia
daugiau tepalo. reboundas ir toliau lieka kaip buvęs - ant garbės žodžio. originalūs emuliatoriai
iš race-tech.com kainuoja brangius pinigus, o bet tačiau galima įsigyti taivanietiškų padjobkių,
skirtų ne kam kitam, o harli-deivicon. skaitau, taip net dvasingiau.

kaip pisausi, ir ką prigadinau beardydamas šakes, skaitau, nerašysiu - internetas ir taip pilnas
negatyvo. smagu tik, kad suskis ne bergas ir kažko prireikus galima susirankioti iš vietinių kromelių.
toliau truputį pažaidžiau su plunksnų įbrėžimų šalinimu naudojant nagų laką. rezultatai įvairūs -
vieni įbrėžimai pranyko, kiti ne, bet tepalo kol kas neleidžia, su kuo save ir sveikinu. kad nebūtų
liūdna šlifuoti lako perteklių nuo plunksnos, uosčiau iš to didelio butelio.
fotelis.jpg
fotelis.jpg (55.77 KiB) Viewed 2289 times
dar ryšium su tais emuliatoriais reikia sugręžioti esamas skyles damper-roduose, kad jos nebeturėtų
poveikio ir užtaisyti kitas mažas skyles, kas atseit duoda daugiau reboundo.
trubkės.jpg
trubkės.jpg (62.44 KiB) Viewed 2289 times
šakės surinktos ir paruoštos užpildymui. check out mano tepalo lygio nustatymo devaisą. snazzy.
beveik.JPG
beveik.JPG (77.17 KiB) Viewed 2289 times
toliau ėjo surinkimas visko ant moco, ratas ir visi kiti šūdai, pirmas išvažiavimas ir siaubas. pakaba buvo kieta
kaip velnias + liguistai barškėjo ir drebėjo stabdant. pastarasis dalykas nurašytas ant atsilaisvinusių (tikiuosi, kad
atsilaisvinusių, o ne parėjusių nx) vairo guolių, o kietumą teko išreguliuoti. reguliavimas vyksta ne su kokiu ten
atsuktuvėliu ar rakteliu ant 12, o taip:
reguliavimas.jpg
reguliavimas.jpg (62.73 KiB) Viewed 2289 times
paskaičiuoji, kiek kokio tepalo reikia įmaišyti, esamą išsiurbi, pripili naujo.

ir viskas, atrodo. kačiargoj, nors ir neramu buvo su priburtu važiuot, bet išsilaikė kažkaip ant ratų ir net
nebuvo didelio diskomforto. tai gal pavyko?
Last edited by M`BaubZ on 10 May 2011, 21:30, edited 2 times in total.
skaitau YRA pagrinDGINIAI ZMONIU TIPAI= plikas, su plaukais, ir didele arba maza galva. cia ne apsirikimas
storms
Dievo treneris
Posts: 14138
Joined: 27 Jun 2006, 09:29
Location: Wilno
Contact:

Re: M`BaubZo sv650s k2 tema

Post by storms »

placiau apie plunksnu restauravima prasau
User avatar
M`BaubZ
Aukstadvario dievas
Posts: 1378
Joined: 11 Jul 2009, 14:19
Location: Vilnius

Re: M`BaubZo sv650s k2 tema

Post by M`BaubZ »

nu veiksmų seka tokia: nušveiti plunksną su smulkiu švitriniu, kad neliktų aštrių briaunų, nuriebalini, pauostai iš butelio,
tada papeckioji lako (turbūt tinka ir kitos panašios priemonės, epoksidinės kokios nors), ir kai nanas išdžiūna nušveiti ir
nupoliruoji lako perteklių, kad anas liktų tik įbrėžimo viduje. pertraukose uostai iš butelio.

tai čia teorija.

praktiškai objektyviai įvertint negaliu, nes šakė prieš tai neleido, o pabraižyta buvo ardant. taigi bbz, ar jinai būtų leidus,
jei būčiau surinkęs nieko nedaręs, bet braukiant nagu efektas jaučiamas.

nereikėtų tikėtis iš manęs patarimų, kokį švitrinį jimt. jėmaiu 1200 + "kaladę" nagams damušimui. pagal tai, kiek laiko
pisausi, skaitau, kad galima buvo elgtis agresyviau, bet bijojau labiau sugadint. gerai, kad buvo butelys, iš kur pauostyt.
Last edited by M`BaubZ on 18 Feb 2012, 14:47, edited 2 times in total.
skaitau YRA pagrinDGINIAI ZMONIU TIPAI= plikas, su plaukais, ir didele arba maza galva. cia ne apsirikimas
tckd
Dievas
Posts: 10845
Joined: 28 Feb 2007, 08:59
Location: stotinis.
Contact:

Re: M`BaubZo sv650s k2 tema

Post by tckd »

retornis klausimas.
ar nepaprasciau iskart nusipirkt moca su normaliom sakem ir tt.?
bo defaultinis variantas libdo libdo ir po to vistiek parduoda :greblys:
less teeth, more tits.
User avatar
M`BaubZ
Aukstadvario dievas
Posts: 1378
Joined: 11 Jul 2009, 14:19
Location: Vilnius

Re: M`BaubZo sv650s k2 tema

Post by M`BaubZ »

retoriškai atsakant, ne. mažų mažiausiai brangiau arba, iš kitos pusės žiūrint, nėra tikrų alternatyvų.

kas čia blogai - lipdyt ir parduot? ką reikėtų daryt? palikt anūkams?
skaitau YRA pagrinDGINIAI ZMONIU TIPAI= plikas, su plaukais, ir didele arba maza galva. cia ne apsirikimas
User avatar
mindaugasa vol.2
Dievo treneris
Posts: 13060
Joined: 21 Jan 2008, 18:09
Location: balsiai
Contact:

Re: M`BaubZo sv650s k2 tema

Post by mindaugasa vol.2 »

ale ple, kokis projetas ivyko! sakiu restauracia prasau itraukti i sloves muzieju. baubazui +1
cross cojones PC
User avatar
sai
Slaideriu naikintojas
Posts: 2200
Joined: 07 Sep 2007, 21:14
Location: prie prudu

Re: M`BaubZo sv650s k2 tema

Post by sai »

tckd norejo pasakyt, pirk brytva. koki tai maza polinki varyt an ribos turi. daugiau nieko ir nereik. paziurek kaip marazaz dziaugias. neispakaves vazineja. o kai isvynios.. atlaikyk!
race your life
tckd
Dievas
Posts: 10845
Joined: 28 Feb 2007, 08:59
Location: stotinis.
Contact:

Re: M`BaubZo sv650s k2 tema

Post by tckd »

M`BaubZ wrote:kas čia blogai - lipdyt ir parduot? ką reikėtų daryt? palikt anūkams?
gerai jei dziugina, bet jei po menesio verksi kad kacergoi nelaiko ir dar kas nors nevalit tai gaila litu,
kuriu parduodamas neteksi nes visiem bus pokum koks ten amortikas SVeskej.

ps. litai nemano tai ne taip jau ir gaila :hippy:
less teeth, more tits.
User avatar
rprznt
Ganerio lankytojas
Posts: 641
Joined: 06 Jan 2010, 23:55
Location: Vilnius/Kaunas

Re: M`BaubZo sv650s k2 tema

Post by rprznt »

Puiku kad yra SVuku myletoju :) :thumbright: :thumbright:

P.S. ar su tepalo toolso tik pylei ar ir istraukinejai tepala?
tomasn
Per daug prie kompo sedi
Posts: 4717
Joined: 21 Feb 2009, 11:29
Location: Bezdonys

Re: M`BaubZo sv650s k2 tema

Post by tomasn »

su toolsu nustatomas vienodas tepalo lygis abiejose sakese + air gap
±
User avatar
rprznt
Ganerio lankytojas
Posts: 641
Joined: 06 Jan 2010, 23:55
Location: Vilnius/Kaunas

Re: M`BaubZo sv650s k2 tema

Post by rprznt »

O tai kuo stiklainis-merke netinka? nuamtuoji po 470ml ir pili... Ar yra pasleptu priezasciu?
Post Reply