Kas cia per nesamone?

Motofrakcijos Enduro skyrius
User avatar
didzhej
Dievas
Posts: 10029
Joined: 19 Sep 2006, 21:33
Location: E 25,247 N 54,724
Contact:

Kas cia per nesamone?

Post by didzhej »

Taigi stai va, ka pasakysiu.

Nupirkti akuma 'ne sezono metu' neimanoma. Turi populiariausiu markiu, a ir tie ne visi... Turejau pokalbi su 4-iomis parduotuvemis, kurios specializuojasi tik akumuose, rezultatas =0.

Jei ir turi mano moco deklaruojamu gabaritu ir duomenu, tai klemos sumaisytos (pliusai/minusai).

SKIP SAVAITGALIO LINXMYBES.


Kazin ar tik netrina RENAZ svetimu postu!?!??! :)

didzhej
User avatar
Renaz
Site Admin
Posts: 4903
Joined: 01 Jul 2006, 09:03
Location: Taip pat

Re: Kas cia per nesamone?

Post by Renaz »

didzhej wrote: Kazin ar tik netrina RENAZ svetimu postu!?!??! :)
Nia!

:skvydukas:
User avatar
didzhej
Dievas
Posts: 10029
Joined: 19 Sep 2006, 21:33
Location: E 25,247 N 54,724
Contact:

Post by didzhej »

=; Turiu screen shotu!
Ir galiu paprasyti W atsukti laika biski!!! Pamatytu visi koks esi! :^o

:-k =D>

didzhej
User avatar
Renaz
Site Admin
Posts: 4903
Joined: 01 Jul 2006, 09:03
Location: Taip pat

Post by Renaz »

Nedaryk taip! Neknopromintuok! Nereikia! Aciu!
w919
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 5138
Joined: 24 Jun 2006, 10:12
Location: Vilnius

Re: Kas cia per nesamone?

Post by w919 »

didzhej wrote:Taigi stai va, ka pasakysiu.

Nupirkti akuma 'ne sezono metu' neimanoma. Turi populiariausiu markiu, a ir tie ne visi... Turejau pokalbi su 4-iomis parduotuvemis, kurios specializuojasi tik akumuose, rezultatas =0.

Jei ir turi mano moco deklaruojamu gabaritu ir duomenu, tai klemos sumaisytos (pliusai/minusai).

SKIP SAVAITGALIO LINXMYBES.


Kazin ar tik netrina RENAZ svetimu postu!?!??! :)
as galiu parodyti labai paprasta ir patikima mod'a del atvirksciu klemu problemos. buvau FZR600 pasidares - buvo tobulai.
How do you get fast lap times? With ease.
User avatar
Qu'est ce que c'est
Pastovus ganerio lankytojas
Posts: 1115
Joined: 27 Jun 2006, 11:42
Location: VLN in da LT

Re: Kas cia per nesamone?

Post by Qu'est ce que c'est »

didzhej wrote:Taigi stai va, ka pasakysiu.

Nupirkti akuma 'ne sezono metu' neimanoma. Turi populiariausiu markiu, a ir tie ne visi... Turejau pokalbi su 4-iomis parduotuvemis, kurios specializuojasi tik akumuose, rezultatas =0.

Jei ir turi mano moco deklaruojamu gabaritu ir duomenu, tai klemos sumaisytos (pliusai/minusai).

SKIP SAVAITGALIO LINXMYBES.


Kazin ar tik netrina RENAZ svetimu postu!?!??! :)
www.akumuliatoriai.lt bandei ?
User avatar
didzhej
Dievas
Posts: 10029
Joined: 19 Sep 2006, 21:33
Location: E 25,247 N 54,724
Contact:

Post by didzhej »

As nesu pedantas, bet sitoje vietoje pirkti akuma uz 70 LT ir perdarineti ir paskiau laukti, kada pakeis garantinis mano akuma ir isideti ji atgal, vietoje pirkto netinkamo ... taip kaip reikia ir ten kur reikia... skaitau mazohizmas!

[ble ideciau dabar gera mazohizmo scena, bet Renaz uzdraude, aciu Renaz!]

Rasyk.

didzhej
w919
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 5138
Joined: 24 Jun 2006, 10:12
Location: Vilnius

Post by w919 »

didzhej wrote:As nesu pedantas, bet sitoje vietoje pirkti akuma uz 70 LT ir perdarineti ir paskiau laukti, kada pakeis garantinis mano akuma ir isideti ji atgal, vietoje pirkto netinkamo ... taip kaip reikia ir ten kur reikia... skaitau mazohizmas!

[ble ideciau dabar gera mazohizmo scena, bet Renaz uzdraude, aciu Renaz!]

Rasyk.
ne perdarineti kazka, o pasidaryti super kulturingus, kaipo gamyklinius, prailginimus laidams, su graziais antgaliais, kurie prisisuka abiejuose galuose varztais ir nepablogina nei estetinio vaizdo nei moralinio komforto. man tai labai patiko. o tu mane zinai - jeigu man tiko toks negamykliskumas vadinasi ok.
How do you get fast lap times? With ease.
User avatar
didzhej
Dievas
Posts: 10029
Joined: 19 Sep 2006, 21:33
Location: E 25,247 N 54,724
Contact:

Post by didzhej »

Pistis tam ir delto, kad kazkokie pimpiai neturi akumu? - super sado-mazo!
Gaila savaitgalio, bet sian 19.00 einu i teatra! Tai biski kulturinsiuosi, o dirbti per nakti, tam, kad isvaziuoti 8.45 ryte i starta... NU NE, ACIU!!!

didzhej
User avatar
didzhej
Dievas
Posts: 10029
Joined: 19 Sep 2006, 21:33
Location: E 25,247 N 54,724
Contact:

Re: Kas cia per nesamone?

Post by didzhej »

Qu'est ce que c'est wrote: www.akumuliatoriai.lt bandei ?
Taip! Ten buvo paskutinis sansas ka nors gauti.
Sake duosime tau toki kokio reikia 7Ah... :) vietoje 12Ah... sakau, o bet taciau...? Jie sako: nu tai uzsistumsi jei nuses! :D

Thnx uz jaudulil

didzhej
w919
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 5138
Joined: 24 Jun 2006, 10:12
Location: Vilnius

Post by w919 »

ble. padaryt tuos laidus (turiu ir laida ir, atrodo, galiukus, jei ka senukuose 40 ct kainuos) uztrunka 1 min. nu kaip nori. :) akuma paskolinciau savo, bet kiek ten Ah nezinau. cia jeigu realiai nekantrauji vaziuot. jei ne tai aisku px.
How do you get fast lap times? With ease.
Yvl
Dievas
Posts: 12295
Joined: 24 Jun 2006, 20:54
Location: Suostene
Contact:

Post by Yvl »

pamenu vaikystej pas seneli ИЖ-56 liulkoj budavo ikontempliuotas zhigulio akamuletorius!

Ze miadzhik of elektrisiti (©Storms)


Skaitau, shaldytuvui reikia liulkos :?:
Parashyk!
Last edited by Yvl on 12 Jan 2007, 15:53, edited 2 times in total.
User avatar
didzhej
Dievas
Posts: 10029
Joined: 19 Sep 2006, 21:33
Location: E 25,247 N 54,724
Contact:

Post by didzhej »

Jei nevaziuosiu pakilsiu pries savo mamuka akyse! :)
jei vaziuosiu.. nepakilsiu. Liksiu vietoje. :D sprendimas!

didzhej
User avatar
Audrius z
125cc tarp koju
Posts: 204
Joined: 20 Jul 2006, 12:46
Contact:

Post by Audrius z »

didzhej wrote:Jei nevaziuosiu pakilsiu pries savo mamuka akyse! :)
jei vaziuosiu.. nepakilsiu. Liksiu vietoje. :D sprendimas!
Skaitau mamukas perejo y "AS perjungiu radijo stoty" lygi, pagarbailestis...
Keisti tie keistuoliai, ane, donce? ;)
z
photo / video / design
www.audriusz.net
User avatar
didzhej
Dievas
Posts: 10029
Joined: 19 Sep 2006, 21:33
Location: E 25,247 N 54,724
Contact:

Post by didzhej »

Realiai ir atsakau ir palaikau.

Taip ir neueisiu miegodamas grauzdamas save, kad padejau kablelio pries antraji "ir"... blin.

didzhej
Post Reply