Vakar
- mindaugasa
- Raudondvario karjero siaubas
- Posts: 5750
- Joined: 23 Jun 2006, 20:32
- Location: yes
- Contact:
- mindaugasa
- Raudondvario karjero siaubas
- Posts: 5750
- Joined: 23 Jun 2006, 20:32
- Location: yes
- Contact:
privalau parasyti, kad si tema mane labai sujaudino ir sian ryte , vaziuodamas i darba daug masciau. va ka ishmasciau:
gonkes yra komandinis zaidimas. gal labiau negu bile kuri kita shaka.
tai ka mes matome per tv yra tik ledkalnio virsune.
nebuna geriausiu raideriu, jei jie neturi achujenai geriausiu technishinu, team manageriu, inzinieriu ir biudzeto.
ta baika lipdo, testuoja projektuoja kruva zmoniu istisus metus. o mes matome tik parodomaji pusvalandzio uzvaziavima. ir pagal tai sprendziame kuris geriausias raideris?
tegu nueina Rossi (super talentas, niekas neigincija) i suzuki teama ir surenka daug tashku. ? (gal ir surinktu. nes paskui rossi nueitu sponsoriu pinigai, uz kuriuos nupirktu geriausius inzinierius ir t.t.)
nieko nebus. nes ziadzia komanda. ir geriausia turetu buti komanda, o ne atskiras raideris.
mas cia blevyzgojam "geriausias rosis, geriausas haydenas", o tie rosiai ir haydenai turbut patys galvas lenkia pries savo inzinierius. ? ir nei vienas nepasakys, kad "as pavaryciau ir be sitos komandos".
visose gonkese nugaletojai pirma dekoja savo konamdai, bo jie tai zino kas jiems leido laimeti.
?
vienzo balsuoju uz beveidzius ir nezinomus zmones motogp ir visose kitose gonkese.
gonkes yra komandinis zaidimas. gal labiau negu bile kuri kita shaka.
tai ka mes matome per tv yra tik ledkalnio virsune.
nebuna geriausiu raideriu, jei jie neturi achujenai geriausiu technishinu, team manageriu, inzinieriu ir biudzeto.
ta baika lipdo, testuoja projektuoja kruva zmoniu istisus metus. o mes matome tik parodomaji pusvalandzio uzvaziavima. ir pagal tai sprendziame kuris geriausias raideris?
tegu nueina Rossi (super talentas, niekas neigincija) i suzuki teama ir surenka daug tashku. ? (gal ir surinktu. nes paskui rossi nueitu sponsoriu pinigai, uz kuriuos nupirktu geriausius inzinierius ir t.t.)
nieko nebus. nes ziadzia komanda. ir geriausia turetu buti komanda, o ne atskiras raideris.
mas cia blevyzgojam "geriausias rosis, geriausas haydenas", o tie rosiai ir haydenai turbut patys galvas lenkia pries savo inzinierius. ? ir nei vienas nepasakys, kad "as pavaryciau ir be sitos komandos".
visose gonkese nugaletojai pirma dekoja savo konamdai, bo jie tai zino kas jiems leido laimeti.
?
vienzo balsuoju uz beveidzius ir nezinomus zmones motogp ir visose kitose gonkese.
Be komandos - nieko nebus. Bet be raiderio - irgi.
Honda, didziausias biudzetas, geriausi inzhinieriai, geriausi varikliai, daugiausiai ag, geriausi top speedai, o champo kaip ner taip ner (imam pvz 2004 arba 2005 metus).... tai kaip cia gaunasi? visko turi ir figushki, rezultato ner....
turbut gera komanda tai dar neviskas, ji butina bet nepakankama.
Cia kalbant apie MotoGp.
F1 - ten komanda ir tacke visa esme sudaro.
P.S. Pridedu - o ir mums, ziurovams, zvaigzde, zmogus,asmenybe yra idomiausia ir svarbiausia.O ka ten komanda padaro - antraeilis dalykas.
Honda, didziausias biudzetas, geriausi inzhinieriai, geriausi varikliai, daugiausiai ag, geriausi top speedai, o champo kaip ner taip ner (imam pvz 2004 arba 2005 metus).... tai kaip cia gaunasi? visko turi ir figushki, rezultato ner....
turbut gera komanda tai dar neviskas, ji butina bet nepakankama.
Cia kalbant apie MotoGp.
F1 - ten komanda ir tacke visa esme sudaro.
P.S. Pridedu - o ir mums, ziurovams, zvaigzde, zmogus,asmenybe yra idomiausia ir svarbiausia.O ka ten komanda padaro - antraeilis dalykas.
XAXA, kakoju!!!
emotikonas: raiciojasi.
Honda - champo kaip ner taip ner!
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
emotikonas: visi imanomi emotikonai.
emotikonas: raiciojasi.
Honda - champo kaip ner taip ner!
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
emotikonas: visi imanomi emotikonai.
Last edited by w919 on 25 Jul 2006, 11:43, edited 1 time in total.
How do you get fast lap times? With ease.
- mindaugasa
- Raudondvario karjero siaubas
- Posts: 5750
- Joined: 23 Jun 2006, 20:32
- Location: yes
- Contact:
nu metai dar nebaigesi (cia apie honda rezultatus).
ar siemet visvien statai uz Rossi?
edit: greiciausi Ducati, kas yra geriausias variklis nezinau. biudzetu taip pat nezinau. hondos rezultatus, kaip ir jamos imho itakoja tai, kad haydenas varo su nauju baiku. jis pats sake, kad senas (baikas) siuo momentu yra lengviau vaziuojamas, bet niekur nedingsi, kazkam reikia daryti development darba.
ar siemet visvien statai uz Rossi?
edit: greiciausi Ducati, kas yra geriausias variklis nezinau. biudzetu taip pat nezinau. hondos rezultatus, kaip ir jamos imho itakoja tai, kad haydenas varo su nauju baiku. jis pats sake, kad senas (baikas) siuo momentu yra lengviau vaziuojamas, bet niekur nedingsi, kazkam reikia daryti development darba.
Sie metai dar nesibaige ir kas vyksta siais metais mes puikiai matome. Paimkime didesni laikotarpi, ir tuos metus kurie jau uzsibaige, t.y. mano minetas periodas nuo tada kai Rossis laimedamas su Honda, is jos isejo. Rezultatas irgi pasikeite.
darau teorine prielaida - Rossis gryztu i Honda, rezultatas vel butu toks kaip 2002-2003m. Kas nors priestarauja?
Taip kad ner ko cia myzti aplink ta Honda, rideris vezha ne shimtai tukstanciu vienodu statistiniu mechaniku
darau teorine prielaida - Rossis gryztu i Honda, rezultatas vel butu toks kaip 2002-2003m. Kas nors priestarauja?
Taip kad ner ko cia myzti aplink ta Honda, rideris vezha ne shimtai tukstanciu vienodu statistiniu mechaniku
- mindaugasa
- Raudondvario karjero siaubas
- Posts: 5750
- Joined: 23 Jun 2006, 20:32
- Location: yes
- Contact:
as tai nesergu ne uz viena komanda, bet turiu paklausti: o kodel dabar Rossis neveza?Username wrote:Sie metai dar nesibaige ir kas vyksta siais metais mes puikiai matome. Paimkime didesni laikotarpi, ir tuos metus kurie jau uzsibaige, t.y. mano minetas periodas nuo tada kai Rossis laimedamas su Honda, is jos isejo. Rezultatas irgi pasikeite.
darau teorine prielaida - Rossis gryztu i Honda, rezultatas vel butu toks kaip 2002-2003m. Kas nors priestarauja?
Taip kad ner ko cia myzti aplink ta Honda, rideris vezha ne shimtai tukstanciu vienodu statistiniu mechaniku
"butu" yra is tikimybiu terorijos, o kas "yra"?
praeje metai rode, kad Rossis + Honda yra kieciausias (tuo metu) derinys. nepamirskime, kad y Yama perejo ne vien Rossis.
skaitau, kad pergalei reikia: raiderio+komandos, kuri padaro super baika. vien raideris, ar vien baikas neatvez titulo.
mindaugasa wrote:as tai nesergu ne uz viena komanda, bet turiu paklausti: o kodel dabar Rossis neveza?Username wrote:Sie metai dar nesibaige ir kas vyksta siais metais mes puikiai matome. Paimkime didesni laikotarpi, ir tuos metus kurie jau uzsibaige, t.y. mano minetas periodas nuo tada kai Rossis laimedamas su Honda, is jos isejo. Rezultatas irgi pasikeite.
darau teorine prielaida - Rossis gryztu i Honda, rezultatas vel butu toks kaip 2002-2003m. Kas nors priestarauja?
Taip kad ner ko cia myzti aplink ta Honda, rideris vezha ne shimtai tukstanciu vienodu statistiniu mechaniku
"butu" yra is tikimybiu terorijos, o kas "yra"?
praeje metai rode, kad Rossis + Honda yra kieciausias (tuo metu) derinys. nepamirskime, kad y Yama perejo ne vien Rossis.
skaitau, kad pergalei reikia: raiderio+komandos, kuri padaro super baika. vien raideris, ar vien baikas neatvez titulo.
Kodel Rossis nevezha? Siais metais jis irgi vezha ir dar kaip. Turi daugiausiai pergaliu ish visu ir varo afigienai, startuodamas is 11-12 vietos paima pergale ir t.t. ir pan. Varo afigienai, ir jeigu "netycia" Gaidenas DNF padarys viena arba du viskas gali apsiversti aukstyn kojom.Nepamirskime kad dar liko 6 etapai.
Tik siais metais DNF'ai uzknisa kai rossi ishmusha, arba jam pareina padanga (michelin), arba pareina variklis, arba pareina vel padanga (michelin) ir to pasekoje variklis/ausinimas gonkiu pabaigoje nusibaigia. Jo + komandos greitis niekur nedingo.
Su salyga kad motogp komandos visos +- vienodo lygio, driveriai sudaro esme. Aisku kad reikia ir vieno ir kito, bet komandas jau turi "chebra", tai viskas susidelioja i riderius.
- mindaugasa
- Raudondvario karjero siaubas
- Posts: 5750
- Joined: 23 Jun 2006, 20:32
- Location: yes
- Contact:
tik ka atradau nauja puslapy: motogp.com
ten yra rezultatu lentele: asmeninej iskaitoj Rossi 4-as, pirmas - Haydenas, konstruktoriu taurej honda 246 tasku, antri Yama - 181 tasku.
su salyga, kad nieko nebesuprantu, noriu paklausti: tai kas cia geriausias?
su salyga, kad vertinimas yra taskais uz pasiektus rezultatus
?
ten yra rezultatu lentele: asmeninej iskaitoj Rossi 4-as, pirmas - Haydenas, konstruktoriu taurej honda 246 tasku, antri Yama - 181 tasku.
su salyga, kad nieko nebesuprantu, noriu paklausti: tai kas cia geriausias?
su salyga, kad vertinimas yra taskais uz pasiektus rezultatus
?
isradai gal?mindaugasa wrote:tik ka atradau nauja puslapy: motogp.com
ten yra rezultatu lentele: asmeninej iskaitoj Rossi 4-as, pirmas - Haydenas, konstruktoriu taurej honda 246 tasku, antri Yama - 181 tasku.
su salyga, kad nieko nebesuprantu, noriu paklausti: tai kas cia geriausias?
su salyga, kad vertinimas yra taskais uz pasiektus rezultatus
?
Yra toks ftp, kuriame ne tik taskai ir lentele bet ir "veiksmas" kaip kas ivyko.mindaugasa wrote:tik ka atradau nauja puslapy: motogp.com
ten yra rezultatu lentele: asmeninej iskaitoj Rossi 4-as, pirmas - Haydenas, konstruktoriu taurej honda 246 tasku, antri Yama - 181 tasku.
su salyga, kad nieko nebesuprantu, noriu paklausti: tai kas cia geriausias?
su salyga, kad vertinimas yra taskais uz pasiektus rezultatus
?
Su salyga kad pakeiciame tasku skaiciavimo sistema, Rossis lenteleje bus nr1 o Haydenas nr2. Ar tai pakeis driverio sugebejimus ir greituma?
Su salyga kad paziuresime i lentele priesh savaite, tada Rossis ten buvo nr2. Tai po vienu gonkiu jis ish "antras geriausias" pasidare "ketvirtas geriausias" ?
Retorinis klausimas: ar tasku lentele (esamu momentu) pasako apie tai kas "geriausias" ?