
kolega, meistras yr ne tas, kurs sugeba viena karta laimeti (du is desimt pvz ir t.t.). meistrishkumo pozymis yra stabilus ir geri rezultatai, paklausk pas bile kuri sportininka, jis pasakys.
viena karta ant podiumo uzlipti gali padet visiskas atsitiktinumas (netaikau Rossi, gink die), o va nuolatos rodyti gerus rezultatus, jau reikia buti meistru.
del lenteles: tai kazkokia vertinimo sistema turi buti. vezima kortomis taip pat zaidziame pagal kazkokias taisykles.
visos sporto zaidynes vyksta pagal kazkokias taisykle.
jei taisykliu, vertinimo sistemos nebutu, tai ir motogp nebutu.
prie tu taisykliu taikosi komandos. pavyksta ar ne - kitas klausimas.
mes cia kvescionuojame biski ne savo kompetencijos ribose

baigiam istorija
