Vakar

Viskas apie motociklų sportą
w919
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 5138
Joined: 24 Jun 2006, 10:12
Location: Vilnius

Post by w919 »

nu gerai, patiko. pakalbekim is esmes. :)
1.jeigu taskai nepasako kas geriausias tai kas pasako? (yuzefas?)

2. dar vapros na zasypku: kokio b tas kur laimi labai dziaugiasi, o antras, kur atsiliko 0.01, toks nepatenkintas?? taigi gal cia tik del padangu?
arba nx kai jugoslavam pralosiam liudim, cia taigi tik 1 taskas, mes realiai gi geriausi?
How do you get fast lap times? With ease.
User avatar
_hey
Pastovus ganerio lankytojas
Posts: 988
Joined: 01 Jul 2006, 10:53
Location: Vilnius
Contact:

Post by _hey »

vos speju skaityt postus, tik noriu isiterpti su savo kuklia nuomone. t.y. pagal username pateikta vertinimo lentele, pasaulyje yra tikrai labai daug neatrastu geniju/geriausiu rideriu/konstruktoriu/ziurovu/kritiku etc, kurie del kazkokiu priezasciu nezinomi, bet turi but laikomi geriausiais :roll: kaip kiti kolegos raso, kuriem pritariu - laaaabai daug kas lemia, kad butum geriausias ir kas svarbiausia pripazintas geriausiu ;-)
User avatar
Username
Dievas
Posts: 10217
Joined: 24 Jun 2006, 10:51

Post by Username »

Geriausias yra tas kuris nr1, nesvarbu ar you win by inch or by mile. Antras pagal geruma neka prastesnis, irgi liuks! bet nepirmas, nepirmas...ir geresniu.


O gal reiktu skaiciuoti tai koki progresa padare per gonkes (pvz startavo 20 ir atvare pirmas), arba kiek ratu lyderiavo ir pan....ir pagal tai skaiciuoti taskus.Butu zebay?


O kas sake kad esama tasku skaiciavimo sistema ir lentele skirta parodyti kuris driveris greiciausias? Esama lentele skirta parodyti kuri kombinacija driverio + komandos yra "vidutiniskai" greiciausia bei "vidutiniskai" patvariausia + sekmesloterijos dar biski imesta.


Vieno riderio sugebejimai cia neprieko.
Image
User avatar
mindaugasa
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 5750
Joined: 23 Jun 2006, 20:32
Location: yes
Contact:

Post by mindaugasa »

:)
kolega, meistras yr ne tas, kurs sugeba viena karta laimeti (du is desimt pvz ir t.t.). meistrishkumo pozymis yra stabilus ir geri rezultatai, paklausk pas bile kuri sportininka, jis pasakys.
viena karta ant podiumo uzlipti gali padet visiskas atsitiktinumas (netaikau Rossi, gink die), o va nuolatos rodyti gerus rezultatus, jau reikia buti meistru.

del lenteles: tai kazkokia vertinimo sistema turi buti. vezima kortomis taip pat zaidziame pagal kazkokias taisykles.
visos sporto zaidynes vyksta pagal kazkokias taisykle.
jei taisykliu, vertinimo sistemos nebutu, tai ir motogp nebutu.
prie tu taisykliu taikosi komandos. pavyksta ar ne - kitas klausimas.

mes cia kvescionuojame biski ne savo kompetencijos ribose :)
baigiam istorija :)
User avatar
_hey
Pastovus ganerio lankytojas
Posts: 988
Joined: 01 Jul 2006, 10:53
Location: Vilnius
Contact:

Post by _hey »

mindaugasa wrote: baigiam istorija :)
dar net iki krauju nepriejom o jau baigiam :roll: :-k :!: :?:
User avatar
Username
Dievas
Posts: 10217
Joined: 24 Jun 2006, 10:51

Post by Username »

mindaugasa wrote::)
kolega, meistras yr ne tas, kurs sugeba viena karta laimeti (du is desimt pvz ir t.t.). meistrishkumo pozymis yra stabilus ir geri rezultatai

erm.....ne!. :D


nepriot ir viskas.

Gaydenas yra shviesmeciais atsilikes nuo Vales.Ir taskas. Ner ka diskutuot. A jeigu kas nors bando pasakyti priesingai tai tegu teorija pasilieka sau :mrgreen:

Del Yamahos kreivu inzinieriu, Rossis nekaltas ir letesnis nera. Kitaip tariant Vales nefinishavimai nesusije su jo talentu, o del kitu (moto,kito riderio ismusimas) kaltes.Duok negendanti mota ir neishmushk jo, ir bus on top.
Image
w919
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 5138
Joined: 24 Jun 2006, 10:12
Location: Vilnius

Post by w919 »

speju jeigu visu motociklai butu vienodi ir negendantys, jegu pusiausvyra butu oij ant kiek kitokia.
taciau paziurekime ant kiek populiarios sporte yra monoserijos? kodel?
How do you get fast lap times? With ease.
User avatar
mindaugasa
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 5750
Joined: 23 Jun 2006, 20:32
Location: yes
Contact:

Post by mindaugasa »

kankrieciai apie Haydena, tai jam dar reik metelius pavaryti gp. jis paskutinis (?) i motogp atejes ne is 250, o is superbaiku.
o suprebaiku vaziavimas skiriasi. o motogp i 250 visai panaseja (su su nauju varikliu ir dar labiau panases, taip kad kazi ar kas is nacionaliniu seriju gales perspjauti 250 cempijonus?). uztatai visi pedrylos, melandriai tik sede ant litru varo kaip nori.
Rossiui respektas paliubomu. talentas negincijamas.
bet duodu kepure prishikti, kad rashydamasis kontrakta su Yama jis puikiai zinojo kiek jama skyre babkiu motogp programai ir kad su tokia korta galima losti.
taip kad sakyti, mol Rossis ant bile ko atsisedes pavarys geriau uz kitus, negalima imho.
aciu uz vaisinga diskusija
w919
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 5138
Joined: 24 Jun 2006, 10:12
Location: Vilnius

Post by w919 »

Vermeulenas yra is SBK (ir kaip vaziuoja matot patys). ir dar Elisonas jei neklystu?
How do you get fast lap times? With ease.
User avatar
mindaugasa
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 5750
Joined: 23 Jun 2006, 20:32
Location: yes
Contact:

Post by mindaugasa »

w919 wrote:Vermeulenas yra is SBK (ir kaip vaziuoja matot patys). ir dar Elisonas jei neklystu?
jo elisonas is bsb atejo. ale anie dar nelabai pavare. gal talento neturi?
User avatar
Vee Crunchy
Pastovus ganerio lankytojas
Posts: 953
Joined: 27 Jun 2006, 11:25
Location: sheshku ghetto
Contact:

Post by Vee Crunchy »

Kaij ka?

Image
Citus, Altus, Fortus!
Post Reply