Varþos

Motociklų konstrukcijos klausimai, remontas
User avatar
efk0nas
Slaideriu naikintojas
Posts: 2497
Joined: 01 Jul 2006, 09:11
Location: Suostenie

Varþos

Post by efk0nas »

Pernai ưiek tiek nukentĆ«jo galiniai cibuko posĆ»kiai. PasikeiĆØiau iư paprastĆø Ć
Teorinio raidinimo būrelio pirmininkas
Yvl
Dievas
Posts: 12295
Joined: 24 Jun 2006, 20:54
Location: Suostene
Contact:

Post by Yvl »

Omo desni zinai?
User avatar
efk0nas
Slaideriu naikintojas
Posts: 2497
Joined: 01 Jul 2006, 09:11
Location: Suostenie

Post by efk0nas »

Nebe :P Jie ten þinojo, bet arba pritaikyt nesugebëjo (kadangi paskaièiuotos varþos netinka), arba kaþkà ne taip skaièiavo :)
Teorinio raidinimo būrelio pirmininkas
User avatar
mindaugasa
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 5750
Joined: 23 Jun 2006, 20:32
Location: yes
Contact:

Post by mindaugasa »

vienas dalykas tai reikia zinoti kas ten per ledai sudeti. t.y. itampos kritima. siaip tai iprastu atveju priklauso nuo ledo spalvos. 8 omus tai net nezinau kaip jie ten gavo. pvz. raudonos spalvos ledukams reikia ar ne 1.1k omu? nepamenu.
notomorrow
User avatar
efk0nas
Slaideriu naikintojas
Posts: 2497
Joined: 01 Jul 2006, 09:11
Location: Suostenie

Post by efk0nas »

oranþiniai led'ai, apraðymas vokiðkas, tad nesuprantu nieko
Teorinio raidinimo būrelio pirmininkas
User avatar
efk0nas
Slaideriu naikintojas
Posts: 2497
Joined: 01 Jul 2006, 09:11
Location: Suostenie

Post by efk0nas »

Jei teisingai iưưifravau instrukcijƠ, mano atveju (4x21 -> 4xLED) reik papildomai pirkt ưitƠ daiktƠ: http://www.louis.de/_3025b553de5ba08d8d ... m=10033844

Ć
Teorinio raidinimo būrelio pirmininkas
User avatar
Renaz
Site Admin
Posts: 4903
Joined: 01 Jul 2006, 09:03
Location: Taip pat

Post by Renaz »

Turiu klausima. efk0nas is lietuviu kalbos komisijos, kad pastoviai raso lietuviskom raidem, kuriu nichuje nerodo? Klausimas ir W kokio bb Firefoxas nepagauna encodingo ir rekia pastoviai perjunginet encodinga, kad kazka suprast ka jis raso? Beje W irgi raso lietuviskai kartais, del ko jam kita karta zadu duot minusa. Arba del to, kad forumo enkodingas pasishikes.
Добро пожаловать нахуй
Yvl
Dievas
Posts: 12295
Joined: 24 Jun 2006, 20:54
Location: Suostene
Contact:

Post by Yvl »

Renaz wrote:Turiu klausima. efk0nas is lietuviu kalbos komisijos, kad pastoviai raso lietuviskom raidem, kuriu nichuje nerodo? Klausimas ir W kokio bb Firefoxas nepagauna encodingo ir rekia pastoviai perjunginet encodinga, kad kazka suprast ka jis raso? Beje W irgi raso lietuviskai kartais, del ko jam kita karta zadu duot minusa. Arba del to, kad forumo enkodingas pasishikes.
o tu savo profailo settinguose nurodyk lietuviu kalba. bus viskas zajEbys!
User avatar
mindaugasa
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 5750
Joined: 23 Jun 2006, 20:32
Location: yes
Contact:

Post by mindaugasa »

efk0nas wrote:Jei teisingai iððifravau instrukcijà, mano atveju (4x21 -> 4xLED) reik papildomai pirkt ðità daiktà: http://www.louis.de/_3025b553de5ba08d8d ... m=10033844

Èia spec. relë ar kas?
arba tas daiktas, arba balastine varza. rinkis.
notomorrow
w919
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 5138
Joined: 24 Jun 2006, 10:12
Location: Vilnius

Post by w919 »

Renaz wrote:Turiu klausima. efk0nas is lietuviu kalbos komisijos, kad pastoviai raso lietuviskom raidem, kuriu nichuje nerodo? Klausimas ir W kokio bb Firefoxas nepagauna encodingo ir rekia pastoviai perjunginet encodinga, kad kazka suprast ka jis raso? Beje W irgi raso lietuviskai kartais, del ko jam kita karta zadu duot minusa. Arba del to, kad forumo enkodingas pasishikes.
i klausima atsake Yvl. lietuviskai rasau kai noriu pasakyti rimtai ir is esmes, kaipo - ai myn it!!
How do you get fast lap times? With ease.
User avatar
Renaz
Site Admin
Posts: 4903
Joined: 01 Jul 2006, 09:03
Location: Taip pat

Post by Renaz »

w919 wrote:
Renaz wrote:Turiu klausima. efk0nas is lietuviu kalbos komisijos, kad pastoviai raso lietuviskom raidem, kuriu nichuje nerodo? Klausimas ir W kokio bb Firefoxas nepagauna encodingo ir rekia pastoviai perjunginet encodinga, kad kazka suprast ka jis raso? Beje W irgi raso lietuviskai kartais, del ko jam kita karta zadu duot minusa. Arba del to, kad forumo enkodingas pasishikes.
i klausima atsake Yvl. lietuviskai rasau kai noriu pasakyti rimtai ir is esmes, kaipo - ai myn it!!
Supratau, aciu!
Добро пожаловать нахуй
Yvl
Dievas
Posts: 12295
Joined: 24 Jun 2006, 20:54
Location: Suostene
Contact:

Post by Yvl »

Renaz wrote:Supratau, aciu!
du litukai is tamstos
User avatar
efk0nas
Slaideriu naikintojas
Posts: 2497
Joined: 01 Jul 2006, 09:11
Location: Suostenie

Post by efk0nas »

Tai kad fig znajet, kokios tos varþos reikia :-k
Teorinio raidinimo būrelio pirmininkas
User avatar
mindaugasa
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 5750
Joined: 23 Jun 2006, 20:32
Location: yes
Contact:

Post by mindaugasa »

efk0nas wrote:Tai kad fig znajet, kokios tos varþos reikia :-k
na gatavo recepto nieks neatnesh.
bet
uz tai
atsiveria puikios galimybes
tau
pradeti
PROJEKTA!
projekto pav.: parinkime led'ui varza
?
perskaitytsi, paekperimentuosi, pasieksi rezultata!
ar neverta del to gyventi?
!
notomorrow
User avatar
efk0nas
Slaideriu naikintojas
Posts: 2497
Joined: 01 Jul 2006, 09:11
Location: Suostenie

Post by efk0nas »

Aha, jo, supratau. Kada sekantis Louis uþsakymas? :albino:
Teorinio raidinimo būrelio pirmininkas
Post Reply