"Racing" spoileriai

Motociklų konstrukcijos klausimai, remontas
w919
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 5138
Joined: 24 Jun 2006, 10:12
Location: Vilnius

"Racing" spoileriai

Post by w919 »

motobiker, Vito - jūs žinot kažkokią kontorą Lenkijoje, gaminančią racing spoilerius. gal ji turi web-saitą, kad pažiūrėti asortimentą?
How do you get fast lap times? With ease.
motobiker
Ganerio lankytojas
Posts: 595
Joined: 18 Jan 2007, 02:00
Location: Kaunas/Vilnius

Re: "Racing" spoileriai

Post by motobiker »

w919 wrote:motobiker, Vito - jūs žinot kažkokią kontorą Lenkijoje, gaminančią racing spoilerius. gal ji turi web-saitą, kad pažiūrėti asortimentą?
www.drodar.pl - bet as is ten nebeuzsakineju :D
w919
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 5138
Joined: 24 Jun 2006, 10:12
Location: Vilnius

Re: "Racing" spoileriai

Post by w919 »

motobiker wrote:
w919 wrote:motobiker, Vito - jūs žinot kažkokią kontorą Lenkijoje, gaminančią racing spoilerius. gal ji turi web-saitą, kad pažiūrėti asortimentą?
www.drodar.pl - bet as is ten nebeuzsakineju :D
Ačiū!

Nerimta firma, ar radai geriau? :)
How do you get fast lap times? With ease.
User avatar
mindaugasa vol.2
Dievo treneris
Posts: 13060
Joined: 21 Jan 2008, 18:09
Location: balsiai
Contact:

Post by mindaugasa vol.2 »

reitinguoju drodar: vakar kaip tik atplesiau deze. atlikimo kokybe galetu buti geresne. chekai tikrai geriau daro. tik nzn kaip ju kontaktus iszevoti?

esminiu klaidu/problemu su tais spoileriais ner, bet kampuciai-idubimeliai-krashteliai sulipdyti nelabai kaip. reikia dar ranka prideti, jei norisi normalaus vaizdo. gryn lekimui ziede, zinoma px.
w919
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 5138
Joined: 24 Jun 2006, 10:12
Location: Vilnius

Post by w919 »

mindaugasa vol.2 wrote:reitinguoju drodar: vakar kaip tik atplesiau deze. atlikimo kokybe galetu buti geresne. chekai tikrai geriau daro. tik nzn kaip ju kontaktus iszevoti?

esminiu klaidu/problemu su tais spoileriais ner, bet kampuciai-idubimeliai-krashteliai sulipdyti nelabai kaip. reikia dar ranka prideti, jei norisi normalaus vaizdo. gryn lekimui ziede, zinoma px.
Radau ten kaip tik tai ko man reikia, kaina liuks, imu!! Papasakok kaip atsivežei, aš irgi noriu?
How do you get fast lap times? With ease.
Vito
Pastovus ganerio lankytojas
Posts: 1193
Joined: 12 May 2007, 11:59
Location: Vilnius
Contact:

Post by Vito »

Pas mane lenkiski, motobiker anksciau atveze. Yra prie ko prisikabinti prie tu spoileriu, bet smulkmenos.
Idomu butu palyginti su cekiskais.
motobiker
Ganerio lankytojas
Posts: 595
Joined: 18 Jan 2007, 02:00
Location: Kaunas/Vilnius

Post by motobiker »

Vito wrote:Pas mane lenkiski, motobiker anksciau atveze. Yra prie ko prisikabinti prie tu spoileriu, bet smulkmenos.
Idomu butu palyginti su cekiskais.
manau,bus proga palyginti - kaip tik uzsisakiau is cekijos spoilerius savo motui,su visais variklio apsauginiais dangteliais :)
Vito
Pastovus ganerio lankytojas
Posts: 1193
Joined: 12 May 2007, 11:59
Location: Vilnius
Contact:

Post by Vito »

motobiker wrote:
Vito wrote:Pas mane lenkiski, motobiker anksciau atveze. Yra prie ko prisikabinti prie tu spoileriu, bet smulkmenos.
Idomu butu palyginti su cekiskais.
manau,bus proga palyginti - kaip tik uzsisakiau is cekijos spoilerius savo motui,su visais variklio apsauginiais dangteliais :)
Anuka staigiai informuoji apie kaina :)
motobiker
Ganerio lankytojas
Posts: 595
Joined: 18 Jan 2007, 02:00
Location: Kaunas/Vilnius

Post by motobiker »

Vito wrote:
motobiker wrote:
Vito wrote:Pas mane lenkiski, motobiker anksciau atveze. Yra prie ko prisikabinti prie tu spoileriu, bet smulkmenos.
Idomu butu palyginti su cekiskais.
manau,bus proga palyginti - kaip tik uzsisakiau is cekijos spoilerius savo motui,su visais variklio apsauginiais dangteliais :)
Anuka staigiai informuoji apie kaina :)
kai atvaziuos pasakysiu - bet preliminariai apie 35-% viskas brangiau gausis
User avatar
sai
Slaideriu naikintojas
Posts: 2200
Joined: 07 Sep 2007, 21:14
Location: prie prudu

Post by sai »

net nera ko lyginti lenkisku su cekiskais, pastarieji visa galva aukstesni. kainos ju nezinau. bet ir ziede lekt ne visai pox su pigesniais. per tuos nedadarytus sujungimus, suklijavimus, sulitavimus, nuo kruvio pradeda rastis itrukimai, apie tvirtinimo vietas issimakaluoja, atsilaisvina plastmases, ima rastis drebesiai ivairus. turbut kokybiska detale ir lengvam treniruotes paslydimui butu palankesne. galit uzskaityt uz drodar spoileriu rewiesa :)
race your life
Vito
Pastovus ganerio lankytojas
Posts: 1193
Joined: 12 May 2007, 11:59
Location: Vilnius
Contact:

Post by Vito »

Nepastebejau nieko panasaus is isvardintu.
User avatar
mindaugasa vol.2
Dievo treneris
Posts: 13060
Joined: 21 Jan 2008, 18:09
Location: balsiai
Contact:

Post by mindaugasa vol.2 »

galgi problema buvo su itempimu sumontuoti plastikai? ar tvirtinimo vietos paarmuotos kevlaru?
User avatar
sai
Slaideriu naikintojas
Posts: 2200
Joined: 07 Sep 2007, 21:14
Location: prie prudu

Post by sai »

mindaugasa vol.2 wrote:galgi problema buvo su itempimu sumontuoti plastikai?

nemanau, jie gule i savo vietas lengvai. speciau, kad visgi nuo kruvio, i kurio reiksme ipiesciau daug reiksmiu, pvz. praeito sezono mototransportavimas, jo kiekis ir visa kas nutiko jo metu. argi ne kruvis. cia ne tas pats, kas kaunieciams i kacerga nuvaziuot. bet, manyciau tai kaip tik ir ieina i devejimosi reiksme. +visi kiti mikroaccidentai. kai naudoji, tai ir devisi. kolega buvo isigijes so called cekiskus analogiskam modeliui, tai teko ciupinet ne karta ir matesi kokybes skirtumas akivaizdziai, tik gaila, kad sudejo juos kalvariju g. i pasata tai ner kaip rewieso apie ju patikimuma uzbaigt, apart, kad neatlaike gyvates :)
race your life
User avatar
Username
Dievas
Posts: 10217
Joined: 24 Jun 2006, 10:51

Post by Username »

Cia gal tas kolega kuris nusprende kad 600cc yra per mazai pasato iveikimui, tai sekanciam sezonui reikia 1000 K7 ? Nu kad dar saugiau butu.... ?


Speju bus "nuotykiu" pavasari. Gal ir liudnu.
Image
User avatar
sai
Slaideriu naikintojas
Posts: 2200
Joined: 07 Sep 2007, 21:14
Location: prie prudu

Post by sai »

Username wrote:Cia gal tas kolega kuris nusprende kad 600cc yra per mazai pasato iveikimui, tai sekanciam sezonui reikia 1000 K7 ? Nu kad dar saugiau butu.... ?


Speju bus "nuotykiu" pavasari. Gal ir liudnu.
spejimus palik orakulams ir lazybu bendrovems :) o aplinkybes ten truputi kitaip susikloste. daugiau optimizmo kolega! viskas progreso vardan :)
race your life
Post Reply