"Racing" spoileriai
"Racing" spoileriai
motobiker, Vito - jūs žinot kažkokią kontorą Lenkijoje, gaminančią racing spoilerius. gal ji turi web-saitą, kad pažiūrėti asortimentą?
How do you get fast lap times? With ease.
Re: "Racing" spoileriai
www.drodar.pl - bet as is ten nebeuzsakinejuw919 wrote:motobiker, Vito - jūs žinot kažkokią kontorą Lenkijoje, gaminančią racing spoilerius. gal ji turi web-saitą, kad pažiūrėti asortimentą?
Re: "Racing" spoileriai
Ačiū!motobiker wrote:www.drodar.pl - bet as is ten nebeuzsakinejuw919 wrote:motobiker, Vito - jūs žinot kažkokią kontorą Lenkijoje, gaminančią racing spoilerius. gal ji turi web-saitą, kad pažiūrėti asortimentą?
Nerimta firma, ar radai geriau?
How do you get fast lap times? With ease.
- mindaugasa vol.2
- Dievo treneris
- Posts: 13060
- Joined: 21 Jan 2008, 18:09
- Location: balsiai
- Contact:
reitinguoju drodar: vakar kaip tik atplesiau deze. atlikimo kokybe galetu buti geresne. chekai tikrai geriau daro. tik nzn kaip ju kontaktus iszevoti?
esminiu klaidu/problemu su tais spoileriais ner, bet kampuciai-idubimeliai-krashteliai sulipdyti nelabai kaip. reikia dar ranka prideti, jei norisi normalaus vaizdo. gryn lekimui ziede, zinoma px.
esminiu klaidu/problemu su tais spoileriais ner, bet kampuciai-idubimeliai-krashteliai sulipdyti nelabai kaip. reikia dar ranka prideti, jei norisi normalaus vaizdo. gryn lekimui ziede, zinoma px.
Radau ten kaip tik tai ko man reikia, kaina liuks, imu!! Papasakok kaip atsivežei, aš irgi noriu?mindaugasa vol.2 wrote:reitinguoju drodar: vakar kaip tik atplesiau deze. atlikimo kokybe galetu buti geresne. chekai tikrai geriau daro. tik nzn kaip ju kontaktus iszevoti?
esminiu klaidu/problemu su tais spoileriais ner, bet kampuciai-idubimeliai-krashteliai sulipdyti nelabai kaip. reikia dar ranka prideti, jei norisi normalaus vaizdo. gryn lekimui ziede, zinoma px.
How do you get fast lap times? With ease.
Anuka staigiai informuoji apie kainamotobiker wrote:manau,bus proga palyginti - kaip tik uzsisakiau is cekijos spoilerius savo motui,su visais variklio apsauginiais dangteliaisVito wrote:Pas mane lenkiski, motobiker anksciau atveze. Yra prie ko prisikabinti prie tu spoileriu, bet smulkmenos.
Idomu butu palyginti su cekiskais.
kai atvaziuos pasakysiu - bet preliminariai apie 35-% viskas brangiau gausisVito wrote:Anuka staigiai informuoji apie kainamotobiker wrote:manau,bus proga palyginti - kaip tik uzsisakiau is cekijos spoilerius savo motui,su visais variklio apsauginiais dangteliaisVito wrote:Pas mane lenkiski, motobiker anksciau atveze. Yra prie ko prisikabinti prie tu spoileriu, bet smulkmenos.
Idomu butu palyginti su cekiskais.
net nera ko lyginti lenkisku su cekiskais, pastarieji visa galva aukstesni. kainos ju nezinau. bet ir ziede lekt ne visai pox su pigesniais. per tuos nedadarytus sujungimus, suklijavimus, sulitavimus, nuo kruvio pradeda rastis itrukimai, apie tvirtinimo vietas issimakaluoja, atsilaisvina plastmases, ima rastis drebesiai ivairus. turbut kokybiska detale ir lengvam treniruotes paslydimui butu palankesne. galit uzskaityt uz drodar spoileriu rewiesa 
race your life
- mindaugasa vol.2
- Dievo treneris
- Posts: 13060
- Joined: 21 Jan 2008, 18:09
- Location: balsiai
- Contact:
mindaugasa vol.2 wrote:galgi problema buvo su itempimu sumontuoti plastikai?
nemanau, jie gule i savo vietas lengvai. speciau, kad visgi nuo kruvio, i kurio reiksme ipiesciau daug reiksmiu, pvz. praeito sezono mototransportavimas, jo kiekis ir visa kas nutiko jo metu. argi ne kruvis. cia ne tas pats, kas kaunieciams i kacerga nuvaziuot. bet, manyciau tai kaip tik ir ieina i devejimosi reiksme. +visi kiti mikroaccidentai. kai naudoji, tai ir devisi. kolega buvo isigijes so called cekiskus analogiskam modeliui, tai teko ciupinet ne karta ir matesi kokybes skirtumas akivaizdziai, tik gaila, kad sudejo juos kalvariju g. i pasata tai ner kaip rewieso apie ju patikimuma uzbaigt, apart, kad neatlaike gyvates
race your life
spejimus palik orakulams ir lazybu bendrovemsUsername wrote:Cia gal tas kolega kuris nusprende kad 600cc yra per mazai pasato iveikimui, tai sekanciam sezonui reikia 1000 K7 ? Nu kad dar saugiau butu.... ?
Speju bus "nuotykiu" pavasari. Gal ir liudnu.
race your life