Metzeler avalynes ispardavims

Parduodu, perku, keičiu, dovanoju
storms
Dievo treneris
Posts: 14138
Joined: 27 Jun 2006, 09:29
Location: Wilno
Contact:

Post by storms »

Qu'est ce que c'est wrote:normalus tai toks kuris turi susipirkes visa reikalaujama iranga, apmokymus uzh kelesdesimt k euru ir jama 20 lt uz valanda?
skaitai, kad moketum kokiu 140 uz 1 darbo val?
skaitau kad skaitau
yra darbu kuriu pac negali padaryt
pvz tepalu pasikeist. kei tai kainuotu 5 lt, tai labai maloniai tuo metu su vee kavos stikliuka isgerciau
User avatar
mindaugasa
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 5750
Joined: 23 Jun 2006, 20:32
Location: yes
Contact:

Post by mindaugasa »

skaitau biski serviso virtuveles: ar kas patikes, kad pvz. imant 80lt be PVM uz valanda, industrines technikos srvisas balansuoja ant rentabilumo ribos? apie pelnus niekas net nekalba!
tai cia kai taisomas kazkokios imones darbo irankis. kai savininkas nusiteikes, kad kainuos daug.
viena is problemu yra invoicing ratio. t.y. invoisuojamu valandu skaicius nuo bendro, mechaniko ishdirbtu (ishbutu darbe) skaiciaus. ten daug niansiu (kvalifikacija, neleidzianti mikliau atlikti darbo, pakartotiniai remontai, daug pagalbiniu, neapmokamu darbu ir t.t. ir t.p.)
o jei dar sezonishkumas... tai visai blogay.
dabar kai atvaromas kazkieno zaislas (motociklas), tai ish jo paimti normalius pinigus turbut ypac problematishka. bo savininkas visuomet zinos Petia_ish_ano_garazo, kuris ta pati padarytu uz daaaug pigiau.
negali apkrauti darbu zmoniu, negali ju ishlaikyti (geriau chaltura eisiu pavarysiu), negali investuoti i iranga ir t.t.
va ir investuok
imho.
ir t.t.
nx.
storms
Dievo treneris
Posts: 14138
Joined: 27 Jun 2006, 09:29
Location: Wilno
Contact:

Post by storms »

o jum ka, nenuleidzia is virsaus serviso trukmes/ikainiu?
User avatar
Renaz
Site Admin
Posts: 4903
Joined: 01 Jul 2006, 09:03
Location: Taip pat

Post by Renaz »

mindaugasa wrote:vargsas tlr'as kazkodel niekad taip ir nenuvaziavo iki gonkiu. todel buvo uzmirstas, netobulintas ir paliktas likimo valiai. kazkas ten suzuky taip nusprende, matyt.

crm'as yra gerai, bet galima ir be jo (jei pvz. biudzetas neveza).
net rinkos lyderio servyzas uzsakymus (tiek daliu, tiek darbu) deda i exeliuko faila ir procesa galima kontroliuoti.

skaitau didziausios problemos bus personalas. visur taip.
pasirupink gauti senato igaliojimus, kad neparasytum paskum "uzsipisau kovoti"
as kaip suprantu ten vieno zmogaus orkestras?
Sutinku. Labai geras CRMas yra Outlookas su savo remainderiais, noutsais ir taskais! Superinis toolsas teisingai prisitaikius pagal poreikius ir mazojo biznio specifika.
User avatar
mindaugasa
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 5750
Joined: 23 Jun 2006, 20:32
Location: yes
Contact:

Post by mindaugasa »

storms wrote:o jum ka, nenuleidzia is virsaus serviso trukmes/ikainiu?
tokio virsaus ner. patys stengiames buti pliuse, atsizvelgiam i rinkos ypatumus. rinka dikuoja ikainius. gerai, kad vienas veiklos baras, gali pridengti kita.
akcininkai ziuri tik i bendrus veiklos rodiklius.
storms
Dievo treneris
Posts: 14138
Joined: 27 Jun 2006, 09:29
Location: Wilno
Contact:

Post by storms »

mindaugasa wrote:
storms wrote:o jum ka, nenuleidzia is virsaus serviso trukmes/ikainiu?
tokio virsaus ner. patys stengiames buti pliuse, atsizvelgiam i rinkos ypatumus. rinka dikuoja ikainius. gerai, kad vienas veiklos baras, gali pridengti kita.
akcininkai ziuri tik i bendrus veiklos rodiklius.
hm
pas mus biski kitaip
bent jau garantiniu laikotarpiu
User avatar
mindaugasa
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 5750
Joined: 23 Jun 2006, 20:32
Location: yes
Contact:

Post by mindaugasa »

storms wrote:
mindaugasa wrote:
storms wrote:o jum ka, nenuleidzia is virsaus serviso trukmes/ikainiu?
tokio virsaus ner. patys stengiames buti pliuse, atsizvelgiam i rinkos ypatumus. rinka dikuoja ikainius. gerai, kad vienas veiklos baras, gali pridengti kita.
akcininkai ziuri tik i bendrus veiklos rodiklius.
hm
pas mus biski kitaip
bent jau garantiniu laikotarpiu
ei! garantinis laikotarpis yra kas kita. bet darbai pagal garantijas sudaro labay nedidele daly.
storms
Dievo treneris
Posts: 14138
Joined: 27 Jun 2006, 09:29
Location: Wilno
Contact:

Post by storms »

mindaugasa wrote:
storms wrote:
mindaugasa wrote: tokio virsaus ner. patys stengiames buti pliuse, atsizvelgiam i rinkos ypatumus. rinka dikuoja ikainius. gerai, kad vienas veiklos baras, gali pridengti kita.
akcininkai ziuri tik i bendrus veiklos rodiklius.
hm
pas mus biski kitaip
bent jau garantiniu laikotarpiu
ei! garantinis laikotarpis yra kas kita. bet darbai pagal garantijas sudaro labay nedidele daly.
o tai ka, texnika nelaiko?
User avatar
mindaugasa
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 5750
Joined: 23 Jun 2006, 20:32
Location: yes
Contact:

Post by mindaugasa »

laiko! be to mes ja remontuojame! :)
tai zr.: garantinis laikotarpis, kiek? 2000motovalandu? o bent jau iki pirmo savininko pakeitimo atidirba kiek? 13000-17000 motovalandu? tai cia misko. statybine biski kitaip, bet jos naudotos dachera privezta (Rashydas cia itakojo). prieziuros reikia nuolatos. va ir tu garantiniu darbu susidaro nedaug, nuo bendro skaiciaus.
User avatar
mindaugasa
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 5750
Joined: 23 Jun 2006, 20:32
Location: yes
Contact:

Post by mindaugasa »

beje Vee, o jums test raideriu naujiems suzukiams nereikia? zinau viena, kuris galetu praraidinti dzykserius ir kitus. paskum parasytu i sienlaikrasti atsiliepima.
ne visuomeniniais pagrindais zinoma, bet nebrangiai.
turetu pagereti pardavimai?
[-o<
Rashyd
Slaideriu naikintojas
Posts: 2406
Joined: 26 Jun 2006, 13:25

Post by Rashyd »

girdejau pas ji motai genda, pas ta testeri...
mindaugasa wrote:beje Vee, o jums test raideriu naujiems suzukiams nereikia? zinau viena, kuris galetu praraidinti dzykserius ir kitus. paskum parasytu i sienlaikrasti atsiliepima.
ne visuomeniniais pagrindais zinoma, bet nebrangiai.
turetu pagereti pardavimai?
[-o<
storms
Dievo treneris
Posts: 14138
Joined: 27 Jun 2006, 09:29
Location: Wilno
Contact:

Post by storms »

Rashyd wrote:girdejau pas ji motai genda, pas ta testeri...
mindaugasa wrote:beje Vee, o jums test raideriu naujiems suzukiams nereikia? zinau viena, kuris galetu praraidinti dzykserius ir kitus. paskum parasytu i sienlaikrasti atsiliepima.
ne visuomeniniais pagrindais zinoma, bet nebrangiai.
turetu pagereti pardavimai?
[-o<
ir dar daznai jam paskambina kazkas, ko pasekoje jis gryzta...
Post Reply