reikia retrovo šalmo

Parduodu, perku, keičiu, dovanoju
User avatar
Teo
Daug griuves
Posts: 2782
Joined: 21 Jul 2007, 16:09
Location: Vinius

reikia retrovo šalmo

Post by Teo »

labadiena,

sugalvojau, kad man visai prie širdies toks štai galvos apdangalas:
Image

gal kas iš vietinių viarslinikų kažką panašaus turi?

p.s. prašau nemaišyti su vat štai tokiu kibiru:
Image

nes tokių tai gausu visur beveik...
User avatar
gonzas
Recpeta
Posts: 3603
Joined: 24 Jun 2006, 10:50
Location: Lietuva Tëvynë
Contact:

Post by gonzas »

tipo prie retrovo shalmo sugebesi nustatyti dar zhostkesni veideli?
User avatar
Teo
Daug griuves
Posts: 2782
Joined: 21 Jul 2007, 16:09
Location: Vinius

Post by Teo »

gonzas wrote:tipo prie retrovo shalmo sugebesi nustatyti dar zhostkesni veideli?
nenu, ble, noriu ir tiek. veidas mano ir taip žostkas, nevaryk
User avatar
El Traxo
Rossis jam tarnauja
Posts: 9292
Joined: 27 Jun 2007, 23:32
Location: Žemutiniai Bezdonys
Contact:

Post by El Traxo »

Tai kad ta kazirka (2 pav.) nusiima ir gaunasi tip-top kaip 1 pav.
How does you do?
User avatar
gonzas
Recpeta
Posts: 3603
Joined: 24 Jun 2006, 10:50
Location: Lietuva Tëvynë
Contact:

Post by gonzas »

kur tu cia ble zhostkuma matai?

Image
Last edited by gonzas on 12 May 2008, 18:15, edited 1 time in total.
Yvl
Dievas
Posts: 12295
Joined: 24 Jun 2006, 20:54
Location: Suostene
Contact:

Post by Yvl »

El Traxo wrote:Tai kad ta kazirka (2 pav.) nusiima ir gaunasi tip-top kaip 1 pav.
tiksliau ji atvazhiuoja atskirai i seliafana suvyniota ir ydeta shalmo viduj :)
Peace ДА!
User avatar
Teo
Daug griuves
Posts: 2782
Joined: 21 Jul 2007, 16:09
Location: Vinius

Post by Teo »

El Traxo wrote:Tai kad ta kazirka (2 pav.) nusiima ir gaunasi tip-top kaip 1 pav.
nihuja. forma skiriasi. dėl to ir klausiu visažinių.
p.s. esu gyvai matęs tokį - tikrai kitoks.
User avatar
Teo
Daug griuves
Posts: 2782
Joined: 21 Jul 2007, 16:09
Location: Vinius

Post by Teo »

gonzas wrote:kur tu cia ble zhostkuma matai?
aš apie vidinį kalbėjau :albino: :albino:
User avatar
El Traxo
Rossis jam tarnauja
Posts: 9292
Joined: 27 Jun 2007, 23:32
Location: Žemutiniai Bezdonys
Contact:

Post by El Traxo »

Teo wrote:
El Traxo wrote:Tai kad ta kazirka (2 pav.) nusiima ir gaunasi tip-top kaip 1 pav.
nihuja. forma skiriasi. dėl to ir klausiu visažinių.
p.s. esu gyvai matęs tokį - tikrai kitoks.
skaitau geriau jau breinkiapas. Su 1 pav. turėsi rizikos atrodyti kaip turgaus dieną dėdė Bronius iš Alytaus
How does you do?
Yvl
Dievas
Posts: 12295
Joined: 24 Jun 2006, 20:54
Location: Suostene
Contact:

Post by Yvl »

El Traxo wrote:skaitau geriau jau breinkiapas. Su 1 pav. turėsi rizikos atrodyti kaip turgaus dieną dėdė Bronius iš Alytaus
uij nia, tam efektui pasiekt kaip minimum dar reik shalma numaliavot reudonai ir uzlipdyt per visa pakaushi isilgai 2 juostas is melynos izoliacijos. beigi ant pakausio prisukt trikampi atshvaita.
Peace ДА!
User avatar
Teo
Daug griuves
Posts: 2782
Joined: 21 Jul 2007, 16:09
Location: Vinius

Post by Teo »

El Traxo wrote:
skaitau geriau jau breinkiapas. Su 1 pav. turėsi rizikos atrodyti kaip turgaus dieną dėdė Bronius iš Alytaus
aš, kaip aukštajį meninį išsilavinimą turintis grožio specialistas, atsakingai tau sakau, kad taip ir turi būti. dabar labai madoj visokios senienos ir atrodyti, kaip iš močiutės nuotraukų albumo. Pavartyk stilių ir įsitikinsi pats.
User avatar
El Traxo
Rossis jam tarnauja
Posts: 9292
Joined: 27 Jun 2007, 23:32
Location: Žemutiniai Bezdonys
Contact:

Post by El Traxo »

Teo wrote:
El Traxo wrote:
skaitau geriau jau breinkiapas. Su 1 pav. turėsi rizikos atrodyti kaip turgaus dieną dėdė Bronius iš Alytaus
aš, kaip aukštajį meninį išsilavinimą turintis grožio specialistas, atsakingai tau sakau, kad taip ir turi būti. dabar labai madoj visokios senienos ir atrodyti, kaip iš močiutės nuotraukų albumo. Pavartyk stilių ir įsitikinsi pats.
cha. Jei gavai meninį iššilavinimą, žinai, kad dėdei Broniui yra didelė tikimybė atrodyt visai fisnai, nes viskas pas jį bus natūraliai (gyvenimo būdas, aprėdai ir t.t.) O tu gali atrodyt, o gali ir ne :D
Už pasiūlymą pavartyt Stilių + -prajuokinai. :)
How does you do?
User avatar
Teo
Daug griuves
Posts: 2782
Joined: 21 Jul 2007, 16:09
Location: Vinius

Post by Teo »

El Traxo wrote:
cha. Jei gavai meninį iššilavinimą, žinai, kad dėdei Broniui yra didelė tikimybė atrodyt visai fisnai, nes viskas pas jį bus natūraliai (gyvenimo būdas, aprėdai ir t.t.) O tu gali atrodyt, o gali ir ne :D
kaip turintis meminį išsilavinimą, atsakingai pareiškiu, kad ne viskas kas natūralu yra fisna. Tą patį paantrins ir juozukas savo mados smūgyje
Last edited by Teo on 12 May 2008, 22:49, edited 1 time in total.
User avatar
didzhej
Dievas
Posts: 10029
Joined: 19 Sep 2006, 21:33
Location: E 25,247 N 54,724
Contact:

Post by didzhej »

i vote: momo odinis salmas. nu ziauriai grazus, iliustracijos reikia?

didzhej
User avatar
Teo
Daug griuves
Posts: 2782
Joined: 21 Jul 2007, 16:09
Location: Vinius

Post by Teo »

didzhej wrote:i vote: momo odinis salmas. nu ziauriai grazus, iliustracijos reikia?
nereikia, žinau, nelabai. ten jau biškį persūdyta... be to, kiekvienas save gerbiantis kitajosų gamintojas savo gaminių paletėje turi bent po vieną tokį. be to visai nenorėjau diskutuoti apie tai koks šalmas gražiausias :)
Post Reply