El Traxo wrote:skaitau geriau jau breinkiapas. Su 1 pav. turėsi rizikos atrodyti kaip turgaus dieną dėdė Bronius iš Alytaus
uij nia, tam efektui pasiekt kaip minimum dar reik shalma numaliavot reudonai ir uzlipdyt per visa pakaushi isilgai 2 juostas is melynos izoliacijos. beigi ant pakausio prisukt trikampi atshvaita.
El Traxo wrote:
skaitau geriau jau breinkiapas. Su 1 pav. turėsi rizikos atrodyti kaip turgaus dieną dėdė Bronius iš Alytaus
aš, kaip aukštajį meninį išsilavinimą turintis grožio specialistas, atsakingai tau sakau, kad taip ir turi būti. dabar labai madoj visokios senienos ir atrodyti, kaip iš močiutės nuotraukų albumo. Pavartyk stilių ir įsitikinsi pats.
El Traxo wrote:
skaitau geriau jau breinkiapas. Su 1 pav. turėsi rizikos atrodyti kaip turgaus dieną dėdė Bronius iš Alytaus
aš, kaip aukštajį meninį išsilavinimą turintis grožio specialistas, atsakingai tau sakau, kad taip ir turi būti. dabar labai madoj visokios senienos ir atrodyti, kaip iš močiutės nuotraukų albumo. Pavartyk stilių ir įsitikinsi pats.
cha. Jei gavai meninį iššilavinimą, žinai, kad dėdei Broniui yra didelė tikimybė atrodyt visai fisnai, nes viskas pas jį bus natūraliai (gyvenimo būdas, aprėdai ir t.t.) O tu gali atrodyt, o gali ir ne
Už pasiūlymą pavartyt Stilių + -prajuokinai.
El Traxo wrote:
cha. Jei gavai meninį iššilavinimą, žinai, kad dėdei Broniui yra didelė tikimybė atrodyt visai fisnai, nes viskas pas jį bus natūraliai (gyvenimo būdas, aprėdai ir t.t.) O tu gali atrodyt, o gali ir ne
kaip turintis meminį išsilavinimą, atsakingai pareiškiu, kad ne viskas kas natūralu yra fisna. Tą patį paantrins ir juozukas savo mados smūgyje
Last edited by Teo on 12 May 2008, 22:49, edited 1 time in total.
nereikia, žinau, nelabai. ten jau biškį persūdyta... be to, kiekvienas save gerbiantis kitajosų gamintojas savo gaminių paletėje turi bent po vieną tokį. be to visai nenorėjau diskutuoti apie tai koks šalmas gražiausias